Емир Кустурица: Баш ме брига за Сарајево, идем тамо гдје ме воле

RSmusliman

Domaćin
Poruka
3.743
Највише волим да живим у мултиетничким градовима. Београд је објективно мултиетнички град. За вријеме овог рата имао је више заљубљеника у Туђмана него што је Туђман у Осијеку имао присталица, тако да кад говоримо о космополитском граду, ето га.

Рекао је ово у интервјуу за "Глас Српске" прослављени српски режисер Емир Кустурица

http://www.glassrpske.com/vijest/2/...briga-za-Sarajevo-idem-tamo-gdje-me-vole.html
 
Poslednja izmena od moderatora:
Највише волим да живим у мултиетничким градовима. Београд је објективно мултиетнички град. За вријеме овог рата имао је више заљубљеника у Туђмана него што је Туђман у Осијеку имао присталица, тако да кад говоримо о космополитском граду, ето га.

Рекао је ово у интервјуу за "Глас Српске" прослављени српски режисер Емир Кустурица

http://www.glassrpske.com/vijest/2/...briga-za-Sarajevo-idem-tamo-gdje-me-vole.html

Kustu za Cara Obnovljenog Dusanovog Carstva..
Za Nemanju je Kruna Nemanjica..
 
Nazalost je ziveo Mesa Selimovic (rahmet mu dusi) u toj zabludi da je srbin-musliman. Ili se cak nismo smeli tad izjasnjavati kao Bosnjaci. Sad je bitno da smemo, hvala Bogu.
Razumem ja tebe, nije lako, intelektualci su uvek bili dovoljno i pametni a i mudri da javno kazu ko su i sta su i ne samo to, nego i dokazu sta mogu, sta hoce, sa kim i kako..

Sto se potvrdilo...

Tacka:rtfm:
 
. . . . .

КУСТУРИЦA: У једном периоду могао сам да бирам између
тога да постанем национални херој у средини гдје сам рођен, или да
будем омражен код једног дијела свијета који је желио да чује од мене
кључну реченицу да је Милошевић фашиста и гад, а коју ја никад нисам изговорио.
. . . . .


bedno.... ceo intervju je providan i loš pokušaj da prepere sve one gluposti

iz afere sa Stankovićem, stvarno je pao - ali sam sebi to radi

.
 
Ma joj nek bude sta hoce. Moze svakoga lagati samo ne i sebe.

99,8% jesam.
Bio je Bosnjak (ili kako god, Musliman) po rodjenju. Pogazio je znaci svoju veru.

Pa to ti i radis......covece......boshnjaci ne postoje......ALI STVARRRRRNO :roll:

Mislim ono ti mosh da kazes da si sta ja znam i da se drzis toga kao pjan plota....ali......
 
Pa to ti i radis......covece......boshnjaci ne postoje......ALI STVARRRRRNO :roll:

Mislim ono ti mosh da kazes da si sta ja znam i da se drzis toga kao pjan plota....ali......

Pa nema ''ali''. Znam da je nekome jos zbog istorijskih dogadjaja tesko shvatiti da ima Bosnjaka ali je*i ga. Zivot nije lak!
 

Back
Top