Međunarodni sud o granicama Srbije

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
Svedočenje pred sudom
Za Srbiju: Kina, Rusija, Španija, Rumunija, Argentina, Azerbejdžan, Belorusija, Bolivija, Brazil, Burundi, Kipar, Venecuela i Vijetnam
Za Kosovo: SAD, Francuska, Velika Britanija, Nemačka, Albanija, Holandija, Norveška, Hrvatska, Austrija, Bugarska, Saudijska Arabija, Bahrein, Danska, Finska, Jordan





lepo drustavance kao iz ww2


barem ste u nekoj grupi kad vec niste u j Afriku
 
Poslednja izmena:
Albanija i Hrvatska uopste ne bi trebali da ucestvuju u ovome, kao DIREKTNO ZAINTERESOVANE STRANE.

Nema ni jednog pravnog osnova u medjunarodnom pravu koje moze potvrditi da se Kosovo LEGALNO moze ocepiti od maticne zemlje.

Ako se to ozvanici to ce biti presedan koji ce svet kostati treceg svetskog rata jednog dana u buducnosti.
 
Svedočenje pred sudom
Za Srbiju: Kina, Rusija, Španija, Rumunija, Argentina, Azerbejdžan, Belorusija, Bolivija, Brazil, Burundi, Kipar, Venecuela i Vijetnam
Za Kosovo: SAD, Francuska, Velika Britanija, Nemačka, Albanija, Holandija, Norveška, Hrvatska, Austrija, Bugarska, Saudijska Arabija, Bahrein, Danska, Finska, Jordan





lepo drustavance kao iz ww2


barem ste u nekoj grupi kad vec niste u j Afriku

..samo nisu svi bili na istoj..strani..
...recimo...
.....SAD..Francuzi..Britanci..su promijenili stranku....:hahaha: :hahaha:..mi smo naravno..ostali gdje jesmo...:hahaha: :hahaha:..
 
Од 15 сталних судија суда 8 су из земаља које су признале параджаву, што се коси са основним елементом правичног суђења а то је непристрасност.

Mozda... ali isto, ako bi bilo 8 iz drzava koje nisu priznale... to je opet pristrasno... na drugu stranu...
Mozda je resenje da bude paran broj sudija, ali to ume samo po sebi da bude problem.

I otkud prejudiciranje, da ce drzava koja jeste da signalizira, kao i ona koja nije, da ce ona da signalizira?
Pre bih ocekivao da sudije iz 2-3 drzave koje su priznale da se mozda predomisle, ali za velesilu poput Burundija ne mogu da garantujem nista.
 
Svedočenje pred sudom
Za Srbiju: Kina, Rusija, Španija, Rumunija, Argentina, Azerbejdžan, Belorusija, Bolivija, Brazil, Burundi, Kipar, Venecuela i Vijetnam
Za Kosovo: SAD, Francuska, Velika Britanija, Nemačka, Albanija, Holandija, Norveška, Hrvatska, Austrija, Bugarska, Saudijska Arabija, Bahrein, Danska, Finska, Jordan





lepo drustavance kao iz ww2


barem ste u nekoj grupi kad vec niste u j Afriku

Ужас...Нацистичка Европа+Америка поново се пробудила...а видим мухамеданци као и у 2 рату..помажу...
 
Mozda... ali isto, ako bi bilo 8 iz drzava koje nisu priznale... to je opet pristrasno... na drugu stranu...
Mozda je resenje da bude paran broj sudija, ali to ume samo po sebi da bude problem.

I otkud prejudiciranje, da ce drzava koja jeste da signalizira, kao i ona koja nije, da ce ona da signalizira?
Pre bih ocekivao da sudije iz 2-3 drzave koje su priznale da se mozda predomisle, ali za velesilu poput Burundija ne mogu da garantujem nista.

Судије предлажу државе, а усваја их СБ и Генерална Скупштина ОУН на 9 година с'тим што може да им се обнови мандат, сталне чланице СБ су увек заступљене са по једним судијом. Значи то би ти било исто као када би ти отели дедовину претходно ранивши те и ти поднесеш тужбу а судско веће већину чине чланови из породица које су разбојницима легализовале твоју дедовину и приказале лажно да су разбојници власници од памтивека.
Добро се зна да озбиљне земље не делегирају сваког и да он мора да буде лојалан држави из које је делегиран.
 
ja bih to resioovako.
uzeo bih hiljadu nasumice izabranih srba, koji bi da se zrtvuju za srbiju. a nacin bi bio ovakav.
u kojoj zemlji zelite da provedete ostatak zivota?
i ako izaberu zemlje koje su na nasoj strani, onda smo mi pobednici, a ako izaberu zemlje koje su na srpskoj strani, onda vi pobedjujete.
ps. kada bi to pitanje postavili nama, mislim da bi srbija ubedljivo pobedila
 
Umesto da drhte pred ovim silama :hahaha:

Azerbejdžan, Belorusija, Bolivija, Burundi, Kipar, Venecuela

Киргистанац поклопи се ушима..одрали смо вас од батина када сте почели са терористичким нападима..да вам није америка прискочила у помоћ..сада би био у својој домовини Киргистану...
 
ja bih to resioovako.
uzeo bih hiljadu nasumice izabranih srba, koji bi da se zrtvuju za srbiju. a nacin bi bio ovakav.
u kojoj zemlji zelite da provedete ostatak zivota?
i ako izaberu zemlje koje su na nasoj strani, onda smo mi pobednici, a ako izaberu zemlje koje su na srpskoj strani, onda vi pobedjujete.
ps. kada bi to pitanje postavili nama, mislim da bi srbija ubedljivo pobedila

Pa vidi Kalimero, ja mislim da bi smo ipak izabrali KIPAR!!!
Sah-mat!
 
Albanija i Hrvatska uopste ne bi trebali da ucestvuju u ovome, kao DIREKTNO ZAINTERESOVANE STRANE.

Nema ni jednog pravnog osnova u medjunarodnom pravu koje moze potvrditi da se Kosovo LEGALNO moze ocepiti od maticne zemlje.

Ako se to ozvanici to ce biti presedan koji ce svet kostati treceg svetskog rata jednog dana u buducnosti.
Лепо речено, једино не верујем у класични Трећи светски... ;)
 
Svedočenje pred sudom
Za Srbiju: Kina, Rusija, Španija, Rumunija, Argentina, Azerbejdžan, Belorusija, Bolivija, Brazil, Burundi, Kipar, Venecuela i Vijetnam
Za Kosovo: SAD, Francuska, Velika Britanija, Nemačka, Albanija, Holandija, Norveška, Hrvatska, Austrija, Bugarska, Saudijska Arabija, Bahrein, Danska, Finska, Jordan





lepo drustavance kao iz ww2

Pogotovo prve 3 drzave koje su za Kosovo
 

Back
Top