Убедљива победа напредњака у Крушевцу

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Српска напредна странка обавештава јавност да су на јучерашњим изборима за месне заједнице у граду Крушевцу српски напредњаци однели убедљиву победу и освојили апсолутну већину у 25 крушевачких месних заједница. Интересантна је чињеница да је Српска напредна странка у већини месних заједница освојила више гласова него све друге политичке странке заједно.

Посебно желимо да истакнемо чињеницу да је Српска напредна странка однела убедљиву победу не само у сеоским срединама, већ и у свим централноградским месним заједницама.


СЛУЖБА ЗА ИНФОРМИСАЊЕ

СРПСКЕ НАПРЕДНЕ СТРАНКЕ
http://www.srpskanaprednastranka.or...1960--srpska-napredna-stranka-saopstenje.html
 
Kruševac, jedan od gradova unakažen proevropskom politikom.

Pa dobro, onda verovatno neće biti problema da uzmete Kruševac na idućim lokalnim izborima pa da slavite jedno mesec dana jer je za vas i to veliki uspeh :lol: :zper: ... samo ćete prvo morati da promenite glavnog u opštinskom odboru jer je sadašnji vođa naprednjaka u Kruševcu, izvesni Bratislav Gašić, vlasnik benzinske pumpe, pržionice kafe, televizije Plus i hoće da kupi novine Pobeda a ne zna se odakle mu pare ... ili narodski rečeno - tip je neki lokalni krimos. Priča narod po Kruševcu da je mutan do kraja, eto besplatno vas savetujem da ga mičete jer vam taj neće osvojiti vlast ni u najluđim snovima, ma koliko Kruševac navodno bio unakažen proevropskom politikom. :mrgreen:

P.S. Zar SNS nije proevropski? Toma kaže da jeste :sad2:
 
Pa svi su upropašteni ali je grota da vidiš neke gradove koji su kao Kruševaj imali stila, neki svoj "je ne sais quoi".
Pod Slobom su bile sankije i sve, ali sad poslednjih 10 godina- kao da vladaju Turci.

Znam bio sam cesto u Krusevcu. Ali i dalje ima neki svoj sarm, mada zaista manje. Prosto je tuga videti. Mada nije nist au poredjenju sa okolnim mestima, Tipa cicevac i ostala. Gde nemaju ni vodu pijacu.
 
Pa dobro, onda verovatno neće biti problema da uzmete Kruševac na idućim lokalnim izborima pa da slavite jedno mesec dana jer je za vas i to veliki uspeh :lol: :zper: ... samo ćete prvo morati da promenite glavnog u opštinskom odboru jer je sadašnji vođa naprednjaka u Kruševcu, izvesni Bratislav Gašić, vlasnik benzinske pumpe, pržionice kafe, televizije Plus i hoće da kupi novine Pobeda a ne zna se odakle mu pare ... ili narodski rečeno - tip je neki lokalni krimos. Priča narod po Kruševcu da je mutan do kraja, eto besplatno vas savetujem da ga mičete jer vam taj neće osvojiti vlast ni u najluđim snovima, ma koliko Kruševac navodno bio unakažen proevropskom politikom. :mrgreen:

P.S. Zar SNS nije proevropski? Toma kaže da jeste :sad2:

Nadam se samo da ce ih na kraju Bog kazniti sve redom, i demokrate i te druge. I oslobiti narod od njihove tiranije.
Narod bi morao da sam ustane, ali to se najverovatnije nece desiti pa mora da pati, od kojekakvih izrabljivaca.
 
Znam bio sam cesto u Krusevcu. Ali i dalje ima neki svoj sarm, mada zaista manje. Prosto je tuga videti. Mada nije nist au poredjenju sa okolnim mestima, Tipa cicevac i ostala. Gde nemaju ni vodu pijacu.

Tuga za videti. Bio je jedan od prosperitetnih gradova a bio bi i sada samo da ga ne pljačkaju i ne otimaju, samo da nema korupcije.
U gradu demokrate su sve i svja- od čistačice do gradonačelnika. Posao možešd a dobiješ samo aki si član DS.
A na pijaci- čemer. duplo jeftinije nego u Beogradu- a opet nemaju para da kupe hranu.
Jad i beda- politika DS ga je urnisala.
 
Interesantno je da je pored mutnog Gashica chlan naprednjaka u Krushevcu i Mile Meda bivshi predsednik opshtine u vreme Miloshevica i bivshi prvi chovek SPS_a.Krushevac su inache konstantno unishtavali od 2000. na ovamo svi odreda.Izdvojio bih ipak G17 i DS koji su zasluzni za katastrofalne privatizacije krushevachkih firmi koje su izuzetno poslovale_plache mi se kad vidim da je sve sad gotovo na izdisaju.Onaj ko ponudi koru hleba i nekakvu EU_pobedjuje.Jadno bedno i zalosno.
 
Tuga za videti. Bio je jedan od prosperitetnih gradova a bio bi i sada samo da ga ne pljačkaju i ne otimaju, samo da nema korupcije.
U gradu demokrate su sve i svja- od čistačice do gradonačelnika. Posao možešd a dobiješ samo aki si član DS.
A na pijaci- čemer. duplo jeftinije nego u Beogradu- a opet nemaju para da kupe hranu.
Jad i beda- politika DS ga je urnisala.

Сале,
Знаш ли где су Макрешане, Дедине, Бивоље ....

О чему пишеш, знаш ли ???
Пошто сира на пијаци,
пошто праситји у Крушевцу ???
Кад је штрајковао Трајал,
кад су хтели да бију Директора Жупе,
Ко је власник Мериме ???

Дај бре мани више да нас гушиш глупостима !!!!
 
Српска напредна странка обавештава јавност да су на јучерашњим изборима за месне заједнице у граду Крушевцу српски напредњаци однели убедљиву победу и освојили апсолутну већину у 25 крушевачких месних заједница. Интересантна је чињеница да је Српска напредна странка у већини месних заједница освојила више гласова него све друге политичке странке заједно.

Посебно желимо да истакнемо чињеницу да је Српска напредна странка однела убедљиву победу не само у сеоским срединама, већ и у свим централноградским месним заједницама.


СЛУЖБА ЗА ИНФОРМИСАЊЕ

СРПСКЕ НАПРЕДНЕ СТРАНКЕ
http://www.srpskanaprednastranka.or...1960--srpska-napredna-stranka-saopstenje.html
Вождовац је следећи. :D
 
Српска напредна странка обавештава јавност да су на јучерашњим изборима за месне заједнице у граду Крушевцу српски напредњаци однели убедљиву победу и освојили апсолутну већину у 25 крушевачких месних заједница. Интересантна је чињеница да је Српска напредна странка у већини месних заједница освојила више гласова него све друге политичке странке заједно.

Посебно желимо да истакнемо чињеницу да је Српска напредна странка однела убедљиву победу не само у сеоским срединама, већ и у свим централноградским месним заједницама.


СЛУЖБА ЗА ИНФОРМИСАЊЕ

СРПСКЕ НАПРЕДНЕ СТРАНКЕ
http://www.srpskanaprednastranka.or...1960--srpska-napredna-stranka-saopstenje.html

:vatromet:
 
С једним проевропским оријентисаним другом сам се кладио у литар Црногоског Вранца. Видећемо ко ће коме наздравити. :mrgreen:

Ja se kladila sa nekim radikalkama ... one tvrde da ćemo mi imati manje od 30 a oni više od 10, ja tvrdim obrnuto. Smeši mi se pizza :lol:
 

Back
Top