Novogodisnje pesme

Nidza995

Gost
Poruka
386
Cao svima. Mene je vec sad uhvatila euforija oko nove godine i bozica....heh...:D nego. zna li neko gde se mogu naci pesme koje su se pevale prosle godine u decembru i u januaru, na televiziji pink...? znate, onaj beo hor koji peva o novoj godini i u bozicu...? Ako se ne varam, to su bili odrasli ljudi, a ne nesto kao decji hor....ali, dajte bilo sta ako imate, jer sam ja pretazio youtube, i guglao sam....ali ni traga od tog hora....:D
 
ma ne zelim ja narodno grandovo veselje...to je ono gde stanu svi grandovci u nekoliko redova i pevaju domace pesme... ja trazim pesme koje se u vreme nove godine i bozica pevaju dok traju reklame...neki beo hor, ili odrasli ljudi, ali reci pesme su iskljucivo vezane za bozic...i novu godinu....ali ako ne zna niko, onda nema veze.....heh....;)
 
moja omiljena božićno-novogodišnja:
o ne, već vidim da dolazi
polako uz kičmu mi plazi
praznik nasmiješena lica
svečan kao marcipanska gica
euforija sad sve proganja
pa tamane žaruljice i božićna sranja
hoću odavde van, božić bojkotiram
hoću prosinac da prespavam..
:lol:
:manikir:
 
ne, mislim da to nije samo jedna pesma, nego skup takvih pesama, koje traju isto kao iobicne pesme, nzm, mozda 3 minuta.... ako bude na tv-u, na pinku ili rts-u javicu ovde...ja msm da svake godine snimaju nesto novo.:D
 

Back
Top