POVUČEN ZAVRŠNI RAČUN - čoveče.../Učite politiku od majmuni a ne od političari

Baba Višnja

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
351
Gleda baba nešto ove ozbilne diskusije pa ode čas u prošlos čas u budućnos a gde smo sade to niki da objasni. Baratu stručno sas istoriske činjenice ki majmunče sas kokosov oraj. Gledala baba onomad na Diskaveri kakoj stručno uzne ona oraj pa ga gleduje sas koju mu stranu bolje da tresne o ledinu ki ovi što treskaju po forum. E sade, ona majmun sas svoje treskanje napuni stomak a ovi stručnjaci sas forum ne znam šta napune? Ponajbolje da vi malo gledate diskaveri a ne skupštinu, bar ćete naučite kakoj se puni stomak.
 
Gleda baba nešto ove ozbilne diskusije pa ode čas u prošlos čas u budućnos a gde smo sade to niki da objasni. Baratu stručno sas istoriske činjenice ki majmunče sas kokosov oraj. Gledala baba onomad na Diskaveri kakoj stručno uzne ona oraj pa ga gleduje sas koju mu stranu bolje da tresne o ledinu ki ovi što treskaju po forum. E sade, ona majmun sas svoje treskanje napuni stomak a ovi stručnjaci sas forum ne znam šta napune? Ponajbolje da vi malo gledate diskaveri a ne skupštinu, bar ćete naučite kakoj se puni stomak.

:rotf::rotf:...e svaka ti se pozlatila....idem da gledam Diskaveri....:zcepanje:
 
BLOG SA B92:
Povučen završni račun za 2008.
1. decembar 2009. | 12:42 | Izvor: Beta
Beograd -- Vlada Srbije je povukla iz skupštinske procedure završni račun republickog budžeta za 2008. godinu, rekla je predsednica Skupštine Slavica Đukić-Dejanović.

sta znaci da je "zavrsni racun republickog budzeta za 2008. povucen"?

sta se radi sa "povucenim" zavrsnim racunom?

kada ce se zavrsni racun budzeta za 2008. ponovo naci u skupstini?

koliko ce i kako takav zavrsni racun biti izmenjen u odnosu na "povuceni"?

ko ga, kako i zasto menja?

da li to sto je zavrsni racun "povucen" znaci da treba da se suzdrzimo od komentarisanja?

kako se sada cita izvestaj o reviziji "povucenog" zavrsnog racuna?

da li ce sada (kao u slucaju zavrsnog racuna nis-a) da se angazuje neki drugi revizor? (ovo je naravno nemoguce a angazovanje treceg revizora u slucaju nis-a je samo jedna obicna glupost)

moze li neki zavrsni racun neke ozbiljne institucije srbije da "prezivi" kvalitetnu reviziju i dobije pozitivno misljenje?

http://blog.b92.net/text/13553/sta znaci kad je nesto "povuceno"?/

Dakle, ako je ovo ozbiljan forum, onda da batalimo Avganistane, velike misli pijanog Jeljcina i ostale blago račeno krajnje nebitne teme...

I dalje se vrši teror nad logikom gradjana Srbije. Gospodji Slavici naravno logika ne fali kada je ona u pitanju jer je drage volje napustila mesto savetnika u galenici kako bi sa ovom pozicijom lakše došla do penzije, Ali u čemu je ovde fora?
 

Dakle, ako je ovo ozbiljan forum, onda da batalimo Avganistane, velike misli pijanog Jeljcina i ostale blago račeno krajnje nebitne teme...

I dalje se vrši teror nad logikom gradjana Srbije. Gospodji Slavici naravno logika ne fali kada je ona u pitanju jer je drage volje napustila mesto savetnika u galenici kako bi sa ovom pozicijom lakše došla do penzije, Ali u čemu je ovde fora?

Pa ko sto i sam znas ,muljali su , radili svasta , peglali , al nisu sve ispeglali dobro , pa kad su videli , onda , ajd da ispeglamo i to sto je preostalo . Znas koliko je Tomica dobar . Da se uplasis. Tomica ce i sad da bude dobar oko ovih vakcina . Nije bitno koliko ljudi ce da se vakcinise , drzava placa sve . Celu kolicinu ,. da bi tako muljanje proslo ,mora i ministar da se pita . A Tomica je ministar 8 godna . valjda je dosta bilo .
A zas tacno o cemu se radi . Jel da . A kad znas , sto pitas ?
 
Pa ko sto i sam znas ,muljali su , radili svasta , peglali , al nisu sve ispeglali dobro , pa kad su videli , onda , ajd da ispeglamo i to sto je preostalo . Znas koliko je Tomica dobar . Da se uplasis. Tomica ce i sad da bude dobar oko ovih vakcina . Nije bitno koliko ljudi ce da se vakcinise , drzava placa sve . Celu kolicinu ,. da bi tako muljanje proslo ,mora i ministar da se pita . A Tomica je ministar 8 godna . valjda je dosta bilo .
A zas tacno o cemu se radi . Jel da . A kad znas , sto pitas ?

U Večernjim Novostima je bio članak kako jedino Djelićevo ministarstvo ima čist račun.
Šteta što se politika vidi kao način za brzu zaradu - neki će tek da shvate da nisu birani zašto što su dobri već da ne bi došli lopovi...
Prvo je Dinkić rekao da je prazan budžet... u redu došao na vlast... pa uveo PDV... u redu, prikazuje se šta si kupio prodao, onda je rekao da je PUN BUDŽET, pa bili novi izbori i opet on ministar finasnija ali izjavio da je PRAZAN BUDŽET.
A nije on kriv što je takav, ima ih još a čak nisu ni ministri...

Uostalom, koje godine neka opština nije potrošila sav svoj budžet?
 
Ja gledo na animalu planetu, ne znam di da nađem diskraveri ? Al isto se vidu majmuni, nešto vrištu, kriču ... kogoj ovi naški u sklupštinu. Viš, na razni mesta ima majmuni, i svi bre isti. I oni tamo i ovi vamo ...
Baba ne gleda više Animal jerbo na ta kanal Amerikanci forsiru drugu politiku: stomak popuniš takoj što nekog zadaviš ka pile. A šta je pile jadno skrivilo? Tek prohodalo...
 
A u evropske unije se za ovaku rabotu robija 15 godine, nema veze što si političar.
Pa babi nije jasno zašto političari juru u evropske unije na robiju?

Možda oćedu da robijadu u EUropski zatvor. Ili u neki švecki zatvor ki Biljana Plavšić. Jesje tam' ladno al standard, je*i ga ! :hahaha:
 
Mislim da je ovo pitanje budžeta iz 2008-e samo politička borba.
A koja je vlast podvukla crtu,napravila račun i obelodanila gde je manjak para i pohapsila odgovorne,nijedna,već je nastavila i nasledila manjak prethodnih i pokrila sa kreditima i porezima.
Do 2008-e je vlast bila DSS,G17,SPO i SPS i meni liči da DS pokušava da disciplinuje svoje sadašnje koalicione partnere,ili ste sa nama i nema talasanja ili će te biti odgovorni za manjak para.
 
Mislim da je ovo pitanje budžeta iz 2008-e samo politička borba.
A koja je vlast podvukla crtu,napravila račun i obelodanila gde je manjak para i pohapsila odgovorne,nijedna,već je nastavila i nasledila manjak prethodnih i pokrila sa kreditima i porezima.
Do 2008-e je vlast bila DSS,G17,SPO i SPS i meni liči da DS pokušava da disciplinuje svoje sadašnje koalicione partnere,ili ste sa nama i nema talasanja ili će te biti odgovorni za manjak para.
Nažalost loš je odgovor.
I režim Slobodana Miloševića je drpao Srbiju kao kravu muzaru ali su bar imali napismeno što ovi nemaju pa sad peglaju svoje izveštaje prema izveštaju kontrolne komisije koja je utvrdila da nemaju validne izveštaje.
Naime, izigravaju Bogove.

Naravno, Cvetković je odvalio da "tim koji pobedjuje ne treba menjati"
A prva postava: Peconi, Drakulić, Vučurević, Nicović i voljeni golgeter, talenat nad talentima: Mišković.
 
Kakve veze imaju logika i gradjani Srbije?:think:

A koga da glasamo kad i ovi kradu? Budžetske gradske firme zapošljavaju preko studentske zadruge, firme nude blanko otkaze pre ugovora o radu, radno najsposobniji izmedju 30 i 45 godine nisu atraktivni privatnicima za manipulisanje...

NIKOLA TESLA SE DANAS NE BI MOGAO ZAPOSLITI U ELEKTRODISTRIBUCIJI SRBIJE AKO NIJE ČLAN STRANKE POVEZAN SA VRHOM ISTE!
 
Pozdravljam novu postavu moderacije i da prekinu sa poslom čim počnu da sanjaju nebuloze sa foruma. To je zaista moguće ako mu se posvetite kao malom detetu.
To znači da se ne ljutim na početničku grešku gde su spojene filozofska i aktuelna tema.
Naime, Tihi je ovu aktuelnu postavio čim je provalio odakle može da nadje izvor i to ne krije, a odmah posle mene.
 
super tema onako....veliki neuspeh u pokushaju duhovitosti
ALI
mozemo da je okrenemo konstruktivno u pravcu rasprave o bezvrednosti zute kulture i svega shto ona zadnjih 9 godina nosi a ima zajednichki imenilac...

Devet godina? Sigurno sih 9? A 2004-2007ma? Jel Amfilohijev zet Kostunica u istoj prici? :think::hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top