Počelo odbrojavanje / EU ukinula vize

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827
Poslednji korak ka ukidanju viza
30. novembar 2009. | 00:31 -> 08:25 | Izvor: B92
Beograd, Brisel -- Savet ministara unutrašnjih poslova i pravde EU danas donosi odluku o ukidanju viza za građane Srbije, Crne Gore i Makedonije i to od 19. decembra.

6215998824acc4110dee8e845854300_extreme.jpg

Putovanja u Evropsku uniju ubuduće bez viza (FoNet, arhiva)

U Briselu će boraviti predsednik Srbije Boris Tadić, koji će razgovarati sa najvišim evropskim funkcionerima. U delegaciji Srbije su i ministri unutrašnjih poslova i pravde Ivica Dačić i Snežana Malović, čiji resori su obavili najveći deo posla na ispunjavanju zahteva za ukidanje viza.



http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=11&dd=30&nav_category=11&nav_id=395403


Iz minuta u minut ocekujemo radosne vesti iz prijateljskog Brisela...10...9...8...7...6..........:super:
 
E pa ieto , sta donosi jedan potpis vezan za Juznii tok . Jedan potpis , ukidanje viza , otvaranje zajednicke kancelatije u Briselu , ukidanje blokade SSPa .

Svi se otimaju o Juzni tok .
I Slovenci ga oce ... Samo DInkic i jos nekoliko tipova iz Vlade , ga miniraju ovde u Srbiji .
Amerika im naredila .
 
Nažalost, Srbija nije zaslužila da joj ukinu vize. Ovo je veliki poraz Evropske Unije
Ne može se jednoj državi koja štiti ratnog zločinca Ratka Mladića dozvoliti da njeni građani putuju slobodno u beloj šengenskoj zoni. Evropa je opet popustila, nažalost.

Srbija nije zasluzila da ima takve ljude kao ti , medju sobom .
Al eto , ima . To mu dodje kao jedna strasna kazna .
 
Nažalost, Srbija nije zaslužila da joj ukinu vize. Ovo je veliki poraz Evropske Unije
Ne može se jednoj državi koja štiti ratnog zločinca Ratka Mladića dozvoliti da njeni građani putuju slobodno u beloj šengenskoj zoni. Evropa je opet popustila, nažalost.

Jel to ona evropa koja stiti Solanu,Klintona,Tachija,Haradinaja,Orica i ostale ratne zlocince?:think:
 
Nažalost, Srbija nije zaslužila da joj ukinu vize. Ovo je veliki poraz Evropske Unije
Ne može se jednoj državi koja štiti ratnog zločinca Ratka Mladića dozvoliti da njeni građani putuju slobodno u beloj šengenskoj zoni. Evropa je opet popustila, nažalost.


Lupas,
a zasto su onda Ratku Mladicu dopustili da slobodno putuje po Eu,
sledujuci poslednjem izvestaju CIA-e?!
 
Nažalost, Srbija nije zaslužila da joj ukinu vize. Ovo je veliki poraz Evropske Unije
Ne može se jednoj državi koja štiti ratnog zločinca Ratka Mladića dozvoliti da njeni građani putuju slobodno u beloj šengenskoj zoni. Evropa je opet popustila, nažalost.

Ти ниси чуо када су рекли да Ратко Младић није у Србији ?
 
Dragose, ja ne znam zasto se ti i tebi slicni likovi toliko radujete priblizavanju EU... :dontunderstand:

'Ajde da ste neke poliglote, akademci, naucni radnici...

To sto ste evropejci i antisrpski sovinisti se isplati samo sad, ovde, dok su ova mutna vremena...

Tamo to nikome ne treba. Razumes?

Da sam ja na vasem mestu, molio bih Boga da jos dugo potraje ovaj limbo. :kafa:
 
Nije Evropa štitila Orića ili haradinaja, ne trabunjaj kad veze nemaš

A za Klintona i Solanu, ti dobro znaš zašto su oni pokrenuli bombardovanje, da se spreči etničko čišćenje Albanaca.

Naravno da jeste,ona ih je stitila i oslobodila tj nije ih uhapsila.
A stiti ih i priznavanjem drzave u kojoj su oni vlast.

Ne zanima me zasto su pokrenuli bombardovanje,zlocinci su zlocinci,osim ako ih neko nije napao pa se branili.

Naravno da ja i vise nego dobro znam,ali ti ne znas i zato cuti.

Ne mora da se sprecava nesto sto ne postoji,etnickog ciscenja shiptara nije bilo,tako da nije imalo sta da se sprecava..........tj. slozio si se sa mnom da su oni ubijali bez razloga.
 
Šta je Srbija danas:

1. Država u kojoj se nipodaštavaju nacionalne manjine
2. Država u kojoj je dozvoljeno - poželjno pozivati na genocid
3. Država koja štiti ratne zločine i ratne zločince
4. Država koja nije platila ratnu odštetu Bosni i Hrvatskoj za agresiju.
5. Država koja podriva suverenitet i integritet Bosne i Hercegovine
6. Država koja ne vraća Vojvodini otetu imovinu i ingerencije
7. Država u kojoj ima sve manje naučnih, kulturnih udruženja, a sve više fašističkih (nacionalni stroj, obraz...)
8. Država sa infrastrukturom iz 60-tih.

Ovakva država nije ni za Afričku uniju, a kamoli za Evropsku Uniju.
...
Жали се европској комисији :D
 

Back
Top