Antiperspirant

FairyUltra

Zainteresovan član
Poruka
248
U poslednje vreme se znojim vise nego uobicajeno, probao sam sve moguce antiperspirante (Nivea-koliko god da volim njihove proizvode dezedoransi su im kesa, Old Spice, Axe, Balea).

Mozeli mi neko preporuciti dobar heavy duty dezedorans?

Roll-on i stick ne dolaze u obzir, od njih me svrbi pazuh.
 
Nisam sigurna da zaista postoji dezic koji nam odrzava svezinu 24 h. Uvek (osim kad zaboravim) "naoruzana" sam vlaznim maramicama i dezicem za poneti, te kombinujem pomenuto i mirna sam.
Pa ne znam, meni dove baš odgovara, dok sam imala neko fa sranje i reksonu, reksona lepo miriši ali ne drži, a ovaj prvi ni ne miriši... :confused:
Ali dove je zato sasvim solidan. Nije 24 časa, ali 12 jeste... dovoljno...

Doduše to su sve stikovi, a za dezodorans ne znam baš...
 
Pa jes ni ja nešto nisam primetila. Imaju oni onaj men nešto u nazivu nemam pojma, znam da to baš miriši kad moj brat stavi...
Ali... i to je stik :/

Mislim da dezodorans u spreju to ne može da drži bog zna kako.
 
Obrati paznju na ishranu ( sto vise svezeg voca i povrca )
Ne preteruj sa alkoholom, kafom gaziranim picem...
Pazi sta oblacis ( prirodni materijali )
Ako je bas preterano, obrati se lekaru,koji ti sigurno nece preporuciti antiperspirant...
 
Obrati paznju na ishranu ( sto vise svezeg voca i povrca )
Ne preteruj sa alkoholom, kafom gaziranim picem...
Pazi sta oblacis ( prirodni materijali )
Ako je bas preterano, obrati se lekaru,koji ti sigurno nece preporuciti antiperspirant...

Ovo je odgovor i savet..

prekomerno znojenje tesko da bilo koji dezodorans moze da ..spreci ili zaustavi..
to je samo trenutno..probelm ostaje i dalje..
 
U poslednje vreme se znojim vise nego uobicajeno, probao sam sve moguce antiperspirante (Nivea-koliko god da volim njihove proizvode dezedoransi su im kesa, Old Spice, Axe, Balea).

Mozeli mi neko preporuciti dobar heavy duty dezedorans?

Roll-on i stick ne dolaze u obzir, od njih me svrbi pazuh.

beli luk ispod miske ujutro i sredjen si..

ribe najvise vole kad se sijuckam nocu u diskoteci
 

Back
Top