masturbacija i okolina

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
118.232
inspirisana temom kolege forumasa

jel vi pricate javno u svom drustvu u rl da masturbirate? i detalje?

ovo pogotovo pitam devojke jer je poznato da je muskarcima manja frka da pricaj o tome od devojaka

cini mi se da je mnogo lakse reci istinu o ovome na forumu, ili bilo gde, gde te ne znaju ljudi, nego pricati o tome sa svojim prijateljima...jesam li u pravu...a ako jesam zasto je to tako?
a mozda gresim


evo ja recimo opustno caskam s prijateljima o sexu ali o masturbaciji jok, nekako znam da bi neke slagale da to ne rade pa mi se ni ne pita a ima mozda neke koje bi rekle al se meni opet nekako ne pita, niti se meni priznaje, a nije mi jasno sto :think:


a sa deckom/devojkom da li caskate o tome?

aj da odgovorim i na ovo, ja da, s njim recimo nemam problem o bilo cemu da caskam i to je dobro, al me i dalje kopka ono gore pomenuto
 
Poslednja izmena:
pa vodis razne razgovore s prijateljima, ne moze o svemu sa svakim ali znas s kim sta mozes, jeli poenta ove tvoje recenice da ti o ovome ne pricas s prijateljima?
Meni je glupo savatati prijatelja i pričati mu kako sam "nešto napet" pa ga onda "ljuštim ko bananu" a vrhunac mi levom ... ko tuđom. :eek: Ko ima živaca da sluša drugara koji o tome hoće da razgovara ?
 
inspirisana temom kolege forumasa

jel vi pricate javno u svom drustvu u rl da masturbirate? i detalje?

ovo pogotovo pitam devojke jer je poznato da je muskarcima manja frka da pricaj o tome od devojaka

cini mi se da je mnogo lakse reci istinu o ovome na forumu, ili bilo gde, gde te ne znaju ljudi, nego pricati o tome sa svojim prijateljima...jesam li u pravu...a ako jesam zasto je to tako?
a mozda gresim


evo ja recimo opustno caskam s prijateljima o sexu ali o masturbaciji jok, nekako znam da bi neke slagale da to ne rade pa mi se ni ne pita a ima mozda neke koje bi rekle al se meni opet nekako ne pita, niti se meni priznaje, a nije mi jasno sto :think:


a sa deckom/devojkom da li caskate o tome?

aj da odgovorim i na ovo, ja da, s njim recimo nemam problem o bilo cemu da caskam i to je dobro, al me i dalje kopka ono gore pomenuto

Ne mogu bas sa svakim drugom da pricam o seksu ili masturbaciji...recimo da sam jednim mogu o svemu da pricam i totalno sam slobodan sto se tice price o seksu ili masturbaciji. Sa ostalima mogu kroz salu, a sa nekima ne mogu uopste.

Ali, zanimljivo mi je kad sa devojkom ili drugaricom pricam o tome. Nekako sam pocastvovan sto se meni otvaraju :manikir:
 
inspirisana temom kolege forumasa

jel vi pricate javno u svom drustvu u rl da masturbirate? i detalje?

ovo pogotovo pitam devojke jer je poznato da je muskarcima manja frka da pricaj o tome od devojaka

cini mi se da je mnogo lakse reci istinu o ovome na forumu, ili bilo gde, gde te ne znaju ljudi, nego pricati o tome sa svojim prijateljima...jesam li u pravu...a ako jesam zasto je to tako?
a mozda gresim


evo ja recimo opustno caskam s prijateljima o sexu ali o masturbaciji jok, nekako znam da bi neke slagale da to ne rade pa mi se ni ne pita a ima mozda neke koje bi rekle al se meni opet nekako ne pita, niti se meni priznaje, a nije mi jasno sto :think:


a sa deckom/devojkom da li caskate o tome?

aj da odgovorim i na ovo, ja da, s njim recimo nemam problem o bilo cemu da caskam i to je dobro, al me i dalje kopka ono gore pomenuto

Sa curom o bilo cemu, a sa ostalim nikako...
 
Razgovaram sa deckom otvoreno o svemu. Jednom je spomenuo masturbaciju i domah sam mu rekla, da mi je to odvratno, da je nemoralno i da to rade slabici. On to ne radi.
... on to ne radi
zubo.gif


ontopic:
ne vidim zbog cega bih o tome razgovarala sa ... okolinom :think:
 
pa zato i pricam, bwe, gdje da se seksam sa svima u okolini
samo da bi razmjenili iskustva :lol:
Onda bi mogla enciklopediju da napišeš :lol:
@tema
Sa mojom drugaricom o svemu caskam pa i o tome.Iskreno i o svi detaljima vezanim za sex sa nasim muzevima.Kakvi su bili,sta su uradili,koliko je trajalo...:manikir:

qq... mogu da zamislim kako izgleda kada opletete po sirotim mužićima :sad2:
:rotf:
 

Back
Top