Siguran sex

FairyUltra

Zainteresovan član
Poruka
248
Problem se javlja kada udjem u vezu sa novom devojkom, posto je sada era polnih bolesti malo sam paranoican u vezi sa ovim, vrlo cesto ljudi nisu ni svesni da imaju neku bolest tako da ne mogu da krivim te devojke. Koristim kondom, ali jako uzivam u oralnom seksu, e sad kada lizem devojcicu ne mogu da koristim nikakvu zastitu :(

Vec sam tri puta bio na (jako neprijatnom) testu na hlamidiju i svaki put je bio negativan, ali sta ako mi se desi da jednom zakacim nesto?

Dakle, da li postoji neki nacin da se zastitim u toku oralnog seksa?

PS. Inace, ne manjam partnere cesto, ali neko moze da ima i jednog partnera u zivotu pa da zakaci AIDS.
 
Problem se javlja kada udjem u vezu sa novom devojkom, posto je sada era polnih bolesti malo sam paranoican u vezi sa ovim, vrlo cesto ljudi nisu ni svesni da imaju neku bolest tako da ne mogu da krivim te devojke. Koristim kondom, ali jako uzivam u oralnom seksu, e sad kada lizem devojcicu ne mogu da koristim nikakvu zastitu :(

Vec sam tri puta bio na (jako neprijatnom) testu na hlamidiju i svaki put je bio negativan, ali sta ako mi se desi da jednom zakacim nesto?

Dakle, da li postoji neki nacin da se zastitim u toku oralnog seksa?

PS. Inace, ne manjam partnere cesto, ali neko moze da ima i jednog partnera u zivotu pa da zakaci AIDS.

.......zakljuchaj te temu dok se nije pojavio onaj sa zashtitom za jezik ...................:dash:
 
Problem se javlja kada udjem u vezu sa novom devojkom, posto je sada era polnih bolesti malo sam paranoican u vezi sa ovim, vrlo cesto ljudi nisu ni svesni da imaju neku bolest tako da ne mogu da krivim te devojke. Koristim kondom, ali jako uzivam u oralnom seksu, e sad kada lizem devojcicu ne mogu da koristim nikakvu zastitu :(

Vec sam tri puta bio na (jako neprijatnom) testu na hlamidiju i svaki put je bio negativan, ali sta ako mi se desi da jednom zakacim nesto?

Dakle, da li postoji neki nacin da se zastitim u toku oralnog seksa?

PS. Inace, ne manjam partnere cesto, ali neko moze da ima i jednog partnera u zivotu pa da zakaci AIDS.

a ostale bakterije (ureoplazma, mikoplazma, e.coli...)?
a hpv
sida
herpes
trihomonas

el da nabrajam jos

elem nikada ne mozes da budes siguran ni u stalnog partnera ako se on nikada nije testirao jer mnoge bolesti nemaju siptome, pogotovo ovo vazi za muskarce, majka priroda je kucka

jedino sto mozes da uradis za sebe je da uvek kreses s kondomom (sto je u ozbiljnijoj vezi tesko, uvek malo "varas" pa ides bez) i da se redovno testiras na mnoge bolesti pa ako nahvatas nesto da ih lecis na vreme (ako se lece)

takvo vreme doslo
 
Poslednja izmena:
a ostale bakterije (ureoplazma, mikoplazma, e.coli...)?
a hpv
sida
herpes
trihomonas

el da nabrajam jos

elem nikada ne mozes da budes siguran ni u stalnog partnera ako se on nikada nije testirao jer mnoge bolesti nemaju siptome, pogotovo ovo vazi za muskarce, majka priroda je kucka

jedino sto mozes da uradis za sebe je da uvek kreses s kondomom (sto je u ozbiljnijoj vezi tesko, uvek malo "varas" pa ides bez) i da se redovno testiras na mnoge bolesti pa ako nahvatas nesto da ih lecis na vreme (ako se lece)

takvo vreme doslo

Pa naravno da nisam mislio iskljucivo na hlamidiju.
 
pa to je onda dobro i pametno sto radis, samo skupo, ali vredi, samo nastavi, dva puta godisnje je preporucljivo, ako menjas parnere, ako ne mozes i jednom

Sta je skupo? Ja nista ne placam... Samo odem do lekara opste prakse i kazem da zelim da se testiram i on mi da uput, platim neku participaciju (100-200din) i to je to.

Nije problem u novcu nego u nacinu uzimanja uzorka za test. Znas li kako se to radi muskarcima? Mislim na hlamidiju.

A na AIDS se testiram 1. decembra (prekosutra).
 
Znam ja sve to, nemoj jos vise da mi nabijas komplekse :mrgreen:

ma ja sam hipohondra neopevani, ali digla sam ruke od toga, ne mozes nista, samo redovna kontrola i to samo zato da bi ih uhvatio na vreme i lecio da ti ne ostave neke posledice (ako uhvatis nesto)

a za neizlecive mos se besis :zima:

nemoj mnogo da razmisljas o tome, cepaj s kondomom ako nemas neku vezu, ako imas mozes i bez al na sopstvenu odgovornost...i nema ti druge, opusti se h(k)araj...jer sve ostalo je borba protiv vetrenjaca
 
Sta je skupo? Ja nista ne placam... Samo odem do lekara opste prakse i kazem da zelim da se testiram i on mi da uput, platim neku participaciju (100-200din) i to je to.

Nije problem u novcu nego u nacinu uzimanja uzorka za test. Znas li kako se to radi muskarcima?

na koju foru ne placas kad se i u drzavnim institucijama placa test na hlamidiju, ureoplazmi i mikoplazmu, i to 4000

opsti test na e. koli, trihomanas vaginalis se ne placa i za taj ti treba uput lekara ginekologa urologa a vis moze znaci i opsta

znam kako je za muskarce...joj mukica :sad2: ono ko 13 vek
 
Problem se javlja kada udjem u vezu sa novom devojkom, posto je sada era polnih bolesti malo sam paranoican u vezi sa ovim, vrlo cesto ljudi nisu ni svesni da imaju neku bolest tako da ne mogu da krivim te devojke. Koristim kondom, ali jako uzivam u oralnom seksu, e sad kada lizem devojcicu ne mogu da koristim nikakvu zastitu :(

Vec sam tri puta bio na (jako neprijatnom) testu na hlamidiju i svaki put je bio negativan, ali sta ako mi se desi da jednom zakacim nesto?

Dakle, da li postoji neki nacin da se zastitim u toku oralnog seksa?

PS. Inace, ne manjam partnere cesto, ali neko moze da ima i jednog partnera u zivotu pa da zakaci AIDS.

Reci da nema lizanja dok ti ne donese rezultate briseva, ne starije od dva dana. :mrgreen:
 
Sta je skupo? Ja nista ne placam... Samo odem do lekara opste prakse i kazem da zelim da se testiram i on mi da uput, platim neku participaciju (100-200din) i to je to.

Nije problem u novcu nego u nacinu uzimanja uzorka za test. Znas li kako se to radi muskarcima? Mislim na hlamidiju.

A na AIDS se testiram 1. decembra (prekosutra).

e aj mi ovo objasni, kao tad je besplatno jel? a de odes?
nisam nikad a ocu da uvatim za taj 1. dec
 
na koju foru ne placas kad se i u drzavnim institucijama placa test na hlamidiju, ureoplazmi i mikoplazmu, i to 4000

opsti test na e. koli, trihomanas vaginalis se ne placa i za taj ti treba uput lekara ginekologa urologa a vis moze znaci i opsta

znam kako je za muskarce...joj mukica :sad2: ono ko 13 vek

4000? :eek: Ne, ja nikada nisam platio toliko novca za test, ovih dana opet trebam da idem na test za hlamidiju zbog prostate pa cu ti javiti da li sam platio nesto.

e aj mi ovo objasni, kao tad je besplatno jel? a de odes?
nisam nikad a ocu da uvatim za taj 1. dec

Da, 1. decembra, u mom gradu samo odes u Zavod za zastitu zdravlja (Neki kazu Dom zdravlja, neki Zavod za zastitu javnog zdravlja, sta god...) i kazes da zelis da se testiras, tu te upute kod epidemiologa (bar su mene uvek kod njega slali), on ti prica o opasnostima od AIDS-a 15-ak minuta, onda ti uzmu epruvetu krvi i za dan-dva dodjes po rezultate, to je sve. Ne treba ti uput, nista se ne placa, i samo malo boli.
 
4000? :eek: Ne, ja nikada nisam platio toliko novca za test, ovih dana opet trebam da idem na test za hlamidiju zbog prostate pa cu ti javiti da li sam platio nesto.



Da, 1. decembra, u mom gradu samo odes u Zavod za zastitu zdravlja (Neki kazu Dom zdravlja, neki Zavod za zastitu javnog zdravlja, sta god...) i kazes da zelis da se testiras, tu te upute kod epidemiologa (bar su mene uvek kod njega slali), on ti prica o opasnostima od AIDS-a 15-ak minuta, onda ti uzmu epruvetu krvi i za dan-dva dodjes po rezultate, to je sve. Ne treba ti uput, nista se ne placa, i samo malo boli.

:eek: kako bre, u kom si gradu?

ok hvala, pomislila sam da je mozda u dz, al nisam do sad se oko toga cimala, a nesto se mislim da odradim sad, cisto sto da ne
 
Problem se javlja kada udjem u vezu sa novom devojkom, posto je sada era polnih bolesti malo sam paranoican u vezi sa ovim, vrlo cesto ljudi nisu ni svesni da imaju neku bolest tako da ne mogu da krivim te devojke. Koristim kondom, ali jako uzivam u oralnom seksu, e sad kada lizem devojcicu ne mogu da koristim nikakvu zastitu :(

Vec sam tri puta bio na (jako neprijatnom) testu na hlamidiju i svaki put je bio negativan, ali sta ako mi se desi da jednom zakacim nesto?

Dakle, da li postoji neki nacin da se zastitim u toku oralnog seksa?

PS. Inace, ne manjam partnere cesto, ali neko moze da ima i jednog partnera u zivotu pa da zakaci AIDS.

niista..zatvori se u staklenu sobu...bem mu nek samo bude neka izolacija...ko ono kad je neka frka virus tako...i nek ulaze samo sa maskom i u skafanderu da ti donesu da jedes..e sad hebi ga ne znam kako da resis problem s fekalijama :think:
 

Back
Top