STA MISLITE KAKO GA UZETI?

daca-80

Početnik
Poruka
20
Ako vam se svidi neki momak,kojeg znate neko vreme,i vi njemu i on vas pocne muvati na vrlo specifican nacin,a pritom oboje osetite neku posebnu privlacnost i svesni ste da cete spavati snjim jel se zelite i spavate,a pritom znate da on ima devojku i da se to nece zadrzati samo na jedanput jel on vec misli o tome kada ce vas videti.

Sta mislite koji je pravi nacin i koliko vremena da ga osvojite u potpunosti?
 
Ako vam se svidi neki momak,kojeg znate neko vreme,i vi njemu i on vas pocne muvati na vrlo specifican nacin,a pritom oboje osetite neku posebnu privlacnost i svesni ste da cete spavati snjim jel se zelite i spavate,a pritom znate da on ima devojku i da se to nece zadrzati samo na jedanput jel on vec misli o tome kada ce vas videti.

Sta mislite koji je pravi nacin i koliko vremena da ga osvojite u potpunosti?

A sto bi ga osvajala ako vec ima devojku? ;) Jel bi ti volela da si sa njim pa da ge neka druga zenska osvoji? ;)

Mora da ima puno kesha! :zcepanje:
 
Da me neko "preotme" od devojke sa kojom sam... Nema nikakve sanse... Ako sam sa njom, znaci da je volim... A ako je volim, nikada je ne bih ponizio na takav nacin...

Ne pricam o "preotimanju" vec mogucnosti da se neko "zagleda" u drugog partnera/partnerku i to, eventualno, preraste u nesto ozbiljnije.

"Preotimanje" je nesto plansko, sa predumisljajem, sto ako i ucinimo - uvek moze da nam se vrati istom merom. Nije mi blisko.

Ako je neko - nekom zaista bitan u zivotu - to ce mu i pokazati, bez prisile. Tu ne pricam o pletenju sedih kosa od cekanja i nadanja :lol:.

I bez obzira koliko nekog voleli, tesko da se to osecanje moze svrstati u vecno i nepromenljivo. Ljudi smo od krvi i mesa, pa je moguce da nam se dese razne stvari u zivotu za koje smo, mozda i rekli - Meni ???? Nikad...;).
 
Mislim da nema sanse da ga preotmes...nije ni u redu,,,on je svesno bice koje moze samo da se zaljubi u tebe, verovatno vec jeste, i da ti se dodeli sam. Ukoliko bas trazis savet onda je mozda najposteniji pritisak ili ona ili ja pa neka lepo odluci. Fer play i prema tebi i prema devojci i prema njemu samom. Ne mogu da zamislim situaciju ali ukoliko bih zelela bas njega i jedino njega (?) a on je zauzet zahtevala bih od njega da izabere...necu se valjda kriti po gradu i gledati preko ramena kada smo u kaficu ko ce da nas vidi...ispostuj sebe:heart:
 
Ako vam se svidi neki momak,kojeg znate neko vreme,i vi njemu i on vas pocne muvati na vrlo specifican nacin,a pritom oboje osetite neku posebnu privlacnost i svesni ste da cete spavati snjim jel se zelite i spavate,a pritom znate da on ima devojku i da se to nece zadrzati samo na jedanput jel on vec misli o tome kada ce vas videti.

Sta mislite koji je pravi nacin i koliko vremena da ga osvojite u potpunosti?
Не чини другоме оно што не желиш себи.
Ако стварно жели да буде са тобом, оставиће ту девојку.
И ја не бих са њим улазила ни у какав однос док се то не деси. :neutral:
 
Ako vam se svidi neki momak,kojeg znate neko vreme,i vi njemu i on vas pocne muvati na vrlo specifican nacin,a pritom oboje osetite neku posebnu privlacnost i svesni ste da cete spavati snjim jel se zelite i spavate,a pritom znate da on ima devojku i da se to nece zadrzati samo na jedanput jel on vec misli o tome kada ce vas videti.

Sta mislite koji je pravi nacin i koliko vremena da ga osvojite u potpunosti?

Pravi način je da ideš kod vidovite Zorke da ti napravi neke mađije i ljubavne napitke. To uspeva garant:zcepanje:
 
@daca-80

Osobe kao sto si ti mi idu uz ******.

Koliko god da skripi izmedju njega i nje on je nije ostavio zbog tebe, sto znaci da ne misli da si vredna toga (i verovatno je u pravu).

Ako ti nije jasno on samo zeli da te poyebe njoj iza ledja, a sudeci po tvojim porukama za drugo i nisi.

:lol:

ahahahahahah ,bash htjedoh da se diskonektujem, kad ugledah ovo...

ooo, kako mnogo zbunjujucih,laznonadajucih, zabludoradjajucih rijechi moze da se srochi u par redova ...

jeste direkt po sredini chela, ali ja se ne bih naljutila da je meni recheno...ne treba preskakati chasove za neke teme...

P.S. ti si sad jaka u svojoj glavi u odnosu na nju, jer si lovac...ali ako upadnesh u mrezu mozes postati i lovina...a i frustrirana leshina...a mozda i kraljica njegove dushe, srca i ostalih delova...a njemu se ebe svakako :)

shto se tiche teme ,,moze bit..... a i ne mooooraaaaaaaaaaa "
 
Ako vam se svidi neki momak,kojeg znate neko vreme,i vi njemu i on vas pocne muvati na vrlo specifican nacin,a pritom oboje osetite neku posebnu privlacnost i svesni ste da cete spavati snjim jel se zelite i spavate,a pritom znate da on ima devojku i da se to nece zadrzati samo na jedanput jel on vec misli o tome kada ce vas videti.

Sta mislite koji je pravi nacin i koliko vremena da ga osvojite u potpunosti?

Ne znam šta da ti kažem...sve mi se to desilo, samo moj je ostavio "ribu", mada sam svesna da to nije bilo zbog mene, najverovatnije...(jeste da sam dolivala ulje na vatru u fazonu : "Ko je ona da te nervira?", "Ti možeš mnogo bolju" al sve u drugrskom fazonu i naravno : "Ja nikada to tebi ne bih rekla da si mi dečko, ona je degen kad se tako ponaša"...)... u glavnom ostavio je, i sad je SAM, a u stvari i dalje je sa mnom, samo u nekoj jako čudnoj vezi...a povrh svega VOLI ME...:dash:

I lagano osećam da gubim snagu da se borim za nas...a volim ga...poginula bih za njega...:sad2:

Pogledaj moju temu : "Tvoja živa lutka, tvoja kraljica trenutka...tvoja ljubavnica"
 
Ne znam šta da ti kažem...sve mi se to desilo, samo moj je ostavio "ribu", mada sam svesna da to nije bilo zbog mene, najverovatnije...(jeste da sam dolivala ulje na vatru u fazonu : "Ko je ona da te nervira?", "Ti možeš mnogo bolju" al sve u drugrskom fazonu i naravno : "Ja nikada to tebi ne bih rekla da si mi dečko, ona je degen kad se tako ponaša"...)... u glavnom ostavio je, i sad je SAM, a u stvari i dalje je sa mnom, samo u nekoj jako čudnoj vezi...a povrh svega VOLI ME...:dash:

I lagano osećam da gubim snagu da se borim za nas...a volim ga...poginula bih za njega...:sad2:

Pogledaj moju temu : "Tvoja živa lutka, tvoja kraljica trenutka...tvoja ljubavnica"

Hahahahhahahaha!!!!!:hahaha:

Sta sve ovde moze da se procita. Show !!!! :hahaha:
 
Ne znam šta je sa vama devojke? Jel to postoji neki novi sport preotimanje od devojke/žene za koji ja nisam čula? Šta ste se primile na preotimanje tuđeg nađite nekog slobodnog pa se za njega lepo borite...
Uostalom čuj preotimanje, pa ko je još kome uspeo nekoga da "preotme" samo narcis to može da pomisli. Svako ko je sa nekim u vezi ili braku je tu iz nekog samo njemu znanog razloga i prekinuće to samo iz istog razloga iz koga je bio u vezi, a to što neko misli da je neko ostavio devojku ili dečka zbog njega ili nje u velikoj je zabludi. To je objašnjenje za situaciju "varao je devojku samnom, a onda je ostavio,ali i dalje nije samnom", pa naravno zato što taj raskid i nema veze sa kombinacijom u kojoj je paralelno bio. Ko želi da bude sa nekim, bude, nađe način a ne opravdanja.
 
Ne znam šta je sa vama devojke? Jel to postoji neki novi sport preotimanje od devojke/žene za koji ja nisam čula? Šta ste se primile na preotimanje tuđeg nađite nekog slobodnog pa se za njega lepo borite...
Uostalom čuj preotimanje, pa ko je još kome uspeo nekoga da "preotme" samo narcis to može da pomisli. Svako ko je sa nekim u vezi ili braku je tu iz nekog samo njemu znanog razloga i prekinuće to samo iz istog razloga iz koga je bio u vezi, a to što neko misli da je neko ostavio devojku ili dečka zbog njega ili nje u velikoj je zabludi. To je objašnjenje za situaciju "varao je devojku samnom, a onda je ostavio,ali i dalje nije samnom", pa naravno zato što taj raskid i nema veze sa kombinacijom u kojoj je paralelno bio. Ko želi da bude sa nekim, bude, nađe način a ne opravdanja.

U mom slučaju ovo postaje neka bolest...definitivno razmišljam da idem iz grada, što dalje od njega...:sad2:
 

Back
Top