Ulica i muzika

Oktobar1864

Poznat
Poruka
8.211
Nemojte da pomislite da ovo ima neke veze sa doživljajima tipa geto itd, da se odmah ogradim.

No, radi se o sledećem.
Pošto pretpostavljam da većina nas sluša muziku (sluške) dok ide negde, zanesete li se ikad toliko da počnete da vrckate, pevate, zviždite ili barem otvarate usta dok hodate?
:D

Meni se to redovno dešava.
Onako hodajući vrcko-igram.
Pogotovu ujutru, kada je lepo sunčano, pa još lepa muzika.
Ojsa.

A vaaama? :mrgreen:
 
Sve od navedenog...:D Jednom sam se basbas zanela i u jednom trenutku sam napravila isti pokret koji pevacica pravi u spotu. A ljudi oko mene...:rumenka: Blam me zivi poj'o.
Srecom, to mi se samo jednom dogodilo :D
 
lol ja sam u zadnje vreme poceo da slusam harstyle muziku i poceo da ucim shuffle...nije ni bitno sta je to ali vazno je da neam blage veze..tkd nekad se mnogo zanesem pa pocnem i da igram onako na sred ulice dok komsija sedi na terasi i gleda me...pa kad provalim da me gleda samo stavim kapuljacu i cepam dalje... a da obrukam se ko konj tkd posle se ne usudim da mu se javim... =///
 
nikad ne slusham na ulici
ali redovno pevam
obichno pesmu koju sam poslednju chuo pre nego shto sam izashao iz kuce
jednom sam ceo dan u shkoli pevao Pearl Jam - Alive
vishe puta mi se desilo da se shetam s nekim (hehehe :per: ) i da nesvesno sve vreme pevam "Rocky Road To Dublin"
 
Slusalice ulicom ne rabim, ali kad cujem muziku koja mi se dopada - pevusim. Juce sam to radila u kombiju priv. prevoznika :D. Znam da deluje cudno i ko zna sta pomisle :roll:, ali srecom ne falsiram pa nisam atak za usi :D (ako mi se i desi promasaj u tonalitetu - prepoznajem ga), ali se trudim da ne preteram u glasnoci jer, ipak, ko me ne zna...svasta bi mogao pomisliti :lol:
 
Ja ponekad mumlam neshto, ali samo kad nema nikog u blizini...A jednom mi burazer prichao, kad je krenuo u shkolu, pa ispred zgrade, pogled'o oko sebe, "video" da nema nikog, pa iz zajebancije pocheo iz sveg glasa da peva ovo:


kad zachu kako neko zatvara haubu od kola, a ono komshija, koga on nije vid'o iza haube: "Zdravo, Aco"....hahahahaha, a on da propadne u zemlju...
 
Od 12-og decembra će sa 3.000 biti kažnjeni svi pešaci koji prelaze ulicu dok koriste telefon ili nose slušalice.
Izvor : uticajni clan senata koji cini cast ovoj vukojebini time sto obitava u istoj.
 

Back
Top