Tadiceva vlast otvara puteve na metar i dere narod najskupljim putarinama u Evropi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.109
Sad sam procitao da se voznja od Novog Sada do Vrbasa duga 30 km naplacuje od strane tadiceve vlade 490 dinara u jednom pravcu?

Po tome Srbija je zemlja sa najskupljim putarinama u Evropi.

Ocekujem da uskoro Tadic krene da trazi i litar krvi i desni bubreg pride.

Danas je vlada Srbije pompezno otvorila jos 10 km "autoputa" na koridoru 10 tj 2 trake od po 10 km.

U nedostatku bilo kakvih rezultata poceli su da otvaraju puteve - NA METAR :hahaha:

---------------------

Otvorene dve deonice Koridora 10
29. novembar 2009. | 00:43 -> 13:04 | Izvor: B92, Tanjug
Subotica, Novi Sad -- Dve deonice Koridora 10, između Horgoša i Novog Sada, danas su puštene u saobraćaj na 108. kilometru Koridora. Obe deonice duge su po deset kilometara.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=11&dd=29&nav_category=9&nav_id=395299
 
Sad sam procitao da se voznja od Novog Sada do Vrbasa duga 30 km naplacuje od strane tadiceve vlade 490 dinara u jednom pravcu?

Po tome Srbija je zemlja sa najskupljim putarinama u Evropi.

Ocekujem da uskoro Tadic krene da trazi i litar krvi i desni bubreg pride.

Danas je vlada Srbije pompezno otvorila jos 10 km "autoputa" na koridoru 10 tj 2 trake od po 10 km.

U nedostatku bilo kakvih rezultata poceli su da otvaraju puteve - NA METAR :hahaha:

---------------------

Otvorene dve deonice Koridora 10
29. novembar 2009. | 00:43 -> 13:04 | Izvor: B92, Tanjug
Subotica, Novi Sad -- Dve deonice Koridora 10, između Horgoša i Novog Sada, danas su puštene u saobraćaj na 108. kilometru Koridora. Obe deonice duge su po deset kilometara.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=11&dd=29&nav_category=9&nav_id=395299



to je ekskluzivno pravo Hasisa Tacija i Ramusa Haradinaja
 
490 dinara Novi Sad - Vrbas ? Odakle ti ta informacija? Ja licno ne verujem da je neko toliki kreten da uvede toliku putarinu za pola sata voznje...

procitao sam na komentarima b92. kazu placa se fiksno 490 dinara pa se vozio do vrbasa ili subotice. to znaci da ako hoces iz novog sada da odes do vrbasa placas putarinu 490 dinara.
 
procitao sam na komentarima b92. kazu placa se fiksno 490 dinara pa se vozio do vrbasa ili subotice. to znaci da ako hoces iz novog sada da odes do vrbasa placas putarinu 490 dinara.

kakve ti gluposti odvaljujes,to je za ne poverovati,kako placas kad od novog sada dalje do madjarske granice nije autoput i nema sta da se placa:hahaha:
 
Sad sam procitao da se voznja od Novog Sada do Vrbasa duga 30 km naplacuje od strane tadiceve vlade 490 dinara u jednom pravcu?

Po tome Srbija je zemlja sa najskupljim putarinama u Evropi.

Ocekujem da uskoro Tadic krene da trazi i litar krvi i desni bubreg pride.

Danas je vlada Srbije pompezno otvorila jos 10 km "autoputa" na koridoru 10 tj 2 trake od po 10 km.

U nedostatku bilo kakvih rezultata poceli su da otvaraju puteve - NA METAR :hahaha:

---------------------

Otvorene dve deonice Koridora 10
29. novembar 2009. | 00:43 -> 13:04 | Izvor: B92, Tanjug
Subotica, Novi Sad -- Dve deonice Koridora 10, između Horgoša i Novog Sada, danas su puštene u saobraćaj na 108. kilometru Koridora. Obe deonice duge su po deset kilometara.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=11&dd=29&nav_category=9&nav_id=395299

Strašno, zaista. Ali i dalje su na vlasti i imaju najveću podršku, jelda?
 
Nije većina, ali je najveć podrška. Niko drugi nema toliko. Nego što lažeš za putarine i opet turaš Tadića u svoje laži?


pa sta i da imaju najvecu podrsku za legitimitet vlade treba 50% podrske a DS je daleko od 50% tj tek na 30%

samim tim ova vlada nema legitimitet i podrsku vecine gradjana to je jasno.

drugo diskutabilno je da imaju i tih 32% . Ja ga cenim da su trenutno negde na 25%.

Prosli izbori na vozdovcu su pokazali da SNS ima vecu podrsku u narodu od DS-a.

videcemo kako ce biti na ponovljenim al cenim da ce biti slican rezultat.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top