Враћање .јпг и .ави фајлова са картице

YT1RDI

Primećen član
Poruka
532
Има ли неко искуства са неким бесплатним програмом за враћање података са картице? Не занам шта се десило али док ми је апарат био пикачен на рачунар мењао сам батерије и у тренутку је све нестало са картице (није ми јасно како је могло да се за секунду избрише 1,3 гига).:eek: Елем, испробао сам десетак бесплатних програма и резултата није било а и потрошио сам грдно време. Код комерцијалних програма је друга прича: углавном сви пронађу изгубљене фотке а што се тиче .ави фајлова неки их исецкају и дају у облику неколико десетина .јпг; док су понеки бржи и до 10х, нађу све .јпг (чак и намерно избрисане преко којих је снимано - обрати пажњу на интимне снимке које сте ''избрисали'' кад носите картицу фотогрфу), нађу све .ави и прикажу шта могу да врате али кажу плати.:(
 
Операција успела!:ok: Хвала на помоћи!:worth: Рекува је конфорнија од Тестдиска (Фоторек) али резултати су исти (додуше ни један фајл није био оштећен).
Е, да. Ни један ни други нису (за разлику од комерцијалних програма) видели фотке испод ових (''преснимљене'').
 

Back
Top