MTS - Mobilni internet...

Papa Smurf

Elita
Poruka
17.348
MTS - Mobilni internet i laptop računar po promotivnoj ceni

sreda, 16 septembar 2009 10:36

Prosetaj-Internet-laptop-promotivno.jpg


Svi ljubitelji mobilnog Interneta koji se od 14. septembra* opredele za neki od promotivnih mt:s Surf paketa imaju mogućnost da, na prodajnim mestima ovlašćenih distributera Telekoma Srbija, kupe i laptop računar po izuzetno povoljnoj ceni.
Dovoljno je da tokom nove promocije odabarete Surf Easy, Surf Classic ili Surf Pro paket i uz ugovor od 24 meseca možete da kupite i laptop računar po ceni od samo 9.999,00 dinara, bez PDV-a. Primenjuje se niža PDV stopa od 8%.

Tokom trajanja ove promocije Telekom Srbija Vam nudi više pogodnosti kao što su: modem i data kartica po ceni od po 1 dinar i čak prve tri pretplate za odabrani Surf paket po ceni od po samo 1 dinar. Porezi su uračunati u cenu.

U ponudi su dva modela laptop računara: ASUS 1005 HA i LENOVO S1O. Model ASUS 1005 HA je dostupan na prodajnim mestima naših ovlašćenih distributera ComTrade i Pakom, dok model LENOVO S1O možete kupiti kod distributera Handy, Tehnomobile, Telefonika i ComTrade.

Preuzeto sa: http://www.noobclub.org/gedzeti/int...rnet-i-laptop-raunar-po-promotivnoj-ceni.html

Zanima me da li je neko imao iskustva sa mts-om... Sa Telenorom je vecina nezadovoljna...

Zeleo bih da cujem vasa iskustva, sta mislite o odnosu cene-kvalitet i slicno...
 
Poslednja izmena:
mt:s Mobilni internet + Net Book

06.11.2009
Nova ponuda Net Book računara uz Surf pakete!
Prosetaj Mobilni Internet uz novi Net Book racunar!

netbook.jpg

Odaberite Surf Easy, Surf Classic ili Surf Pro paket i kupite neki od modela netbook računara po promotivnoj ceni od samo 9.999,00 dinara, bez PDV-a*.

U promotivnom periodu, uz ugovor na 24 meseca, modem ćete platiti samo 1 dinar i ukupno prve tri pretplate za odabrani Surf paket po 1 dinar (sa uračunatim porezom).

Ove netbook računare možete kupiti na prodajnim mestima naših ovlašćenih distributera ComTrade Shop, ACN Stores, Handy, Pakom Shop, Tehnomobile i Telefonika.

U ponudi su sledeći Net Book računari:
- HP Compaq Mini 110c,
- Lenovo S10e,
- Asus 1001HA,
- Asus 1005HA,
- MSI Wind U110,
- Viewsonic VNB 100,
- Acer Aspire one D250-1042 i
- Toshiba NB200 10P.

Detaljne informacije o Mobilnom internetu i Surf paketima možete videti ovde , a o modemu HUAWEI E1550 HSDPA USB Stick ovde .

Promocija traje dok traju zalihe.

Primenjuje se niža PDV stopa od 8%.

netbook1.jpg

Preuzeto sa: http://www.mts.telekom.rs/index.php/promocije-pojedinacna/items/mobilni_internet_Net_Book.html
 
Poslednja izmena:
Interesuje me za KG... Probao sam Telenor i vise nikad... Uzas... Bas kao sto kazes, sporiji i od dialup... Ovo mi odgovara za laptop da imam net u svakom trenutku i gde god da se nadjem... Pa me interesuje ako je neko imao iskustva sa mts-om...
 
Ja imam mts internet od pocetka kad je poceo da se reklamira. Jos malo pa mi istice ugovor.
Sad sam ga uzeo i nikad vise!
Mozda bih opet uzeo ako bude flat, a inace imam paket od 1 gb.

Mogu reci da 1gb JAKO brzo istekne dok SAMO, ponavljam SAMO surfujes po netu. Ako bih svaki dan potrosio 33 mb, mesecno to izadje 1000mb.
Ako planiras da koristis youtube, i odgledas koji klip, trajace ti koji dan - eventualno 3 dana i posle toga cekas 27 dana dok ne dobijes opet 1gb.
Mislim u sustini, mozes ti potrositi i 10 gb na njemu, ali to ce te onda kostati mnooogo skupo. Jer ako se ne varam, posle prekoracenja paketa (tj tog 1gb) 100mb dodje 900 dinara (nisam siguran, mozda je sad jeftinije!)

Svi korisnici mts interneta imaju isti IP (sto je veoma bedno, ako zelis da downlodujes nesto za free sa rapidshare, megaupload itd neces moci, jer uvek pise "da vec downlodujes fajl") dzaba da resetujes modem 100 puta. Ako ides na neke servere i banuju korisniku IP (pretpostavimo da on koristi mts kao i ti) i ti ces biti banovan takodje - jer imate isti IP.

Sto se tice signala, ako ste dalje od bg-a (kao ja npr Kikinda) ujutru je najbolji signal, posle podne slabiji a pridvece je mi je otprilike 2kb/s download (znaci ne mogu ni na gmail da udjem)
Oko 2 - 3 ujutru je super signal takodje.

Dobre stvari je, sto recimo mogu da pisem sms poruke preko tog programa (tj sa te kartice).

Preporucujem svima da uzmu ADSL i da se batale ovog...

P.S. Naravno, postoje izuzeci... recimo da putujete i da vam treba iskljucivo SAMO za email, ili tako da procitate nesto... mozda za chat... i da ste iz vecih gradova.. u tom slucaju nije lose uzeti.
Medjutim ako hocete na youtube ili na druge zahtevnije sajtove, nikako mts uzeti!
 
Ne, to bi mi vecinom bila varijanta za laptop... Kada zelim da legnem i surfujem... Ili kada sam u putu... Youtube i ovako retko koristim, jer imam preko 100 GB muzike a slusam skoro uvek slicne stvari... Znaci, nije za download (neki veliki)... Mozda neki pdf fajl ili nesto slicno... Znaci, prvenstveno za surf...

Sada su cene malo pale, a paketi su od 3, 6, 15 i 30 GB... Mislim da to moze da izdrzi mesec dana... Na primer ovaj od 6 GB...

Prvenstveno mi je vazna brzina, pokrivenost i slicno... Jer sa Telenorom imam samo negativna iskustva... Mada, kod njih u poslovnici, na njihovim racunarima, radi perfektno... I kada sam raskinuo ugovor, slali su mi racune naredna tri meseca... Dok se nisam posvadjao sa njima, pa je jedna devojka to konacno ponistila kako treba... Njima sam bas nezadovoljan...
 
ja sam uzeo pre 5 dana paket od 6GB, sa sve acer aspire one d250
i moje iskustvo sa mts-om je uzas kao sto vec procitah sporiji od dailup,
neznam dali postoji mogucnost da im vratim net a laptop da platim,

imam wireless od 1Mb i kada sam uzeo da koristim Mts hteo sam da ga izlupam
 
Neko zgrnuo milione na nas :mrgreen:
Hebiga, ovo ti je lekcija u zivotu da ne ides odmah na "novo" i na reklame. Kada nesto novo izadje (bez obzira sta je) prvo ispitaj koliko kosta, da li se isplati da uzmes, i nadji nekog ko koristi vec to (i naravno da li je zadovoljan). I kada imas sve odgovore na ta pitanja i budes bio zadovoljan da ih cujes, tek onda uzmi. (p.s. nemoj da se konsultujes sa njihovim operaterima, jer hoce samo da uvale to) :mrgreen:

Ja sam otisao na slepo, nikog nisam pitao niti se konsultovao. Razmisljao sam se "sta je to 1000 dinara mesecno", a kada sam bolje razmislio vise sr#nja imam nego koristi.
 
zna li neko kako funkcionise mts-ov bezicni internet. imam ovaj njihov novi beli modem, a program je malo konfuzan. nudi mi opciju da se konektujem postpaid ili prepaid (a ja sam uzeo paket od 6GB), i jedino mogu da se konektujem na postpaid! kako to?
 
zna li neko kako funkcionise mts-ov bezicni internet. imam ovaj njihov novi beli modem, a program je malo konfuzan. nudi mi opciju da se konektujem postpaid ili prepaid (a ja sam uzeo paket od 6GB), i jedino mogu da se konektujem na postpaid! kako to?

Tako sto si uzeo postpaid tarifu od 6 GB... Znaci, ne mozes istovremeno da budes i postpaid i prepaid... A prilikom prelaska je potrebno i dodatno setovanje modema...

@tema U poslovnici mts-a u KG-u su me bukvalno ubedjivali da ne uzmem ovaj internet... Imaju veoma velikih problema sa postojecim korisnicima... A kad se potpise ugovor, osudjen si na godinu ili dve da placas pretplate...
 

Back
Top