Utabana staza

gost 176739

Aktivan član
Poruka
1.207
Da li se vracate posle raskida? Utabane staze, podgrejana klopa itd. Mislim na pomirenja...
U zavisnosti od uzroka raskida i posledica koje dovode po povratka u pricu. Sta je ono sto je "smelo" da se dogodi, a sta je "moralo" da biste oprostili/prevazisli? Dakle, vasa iskustva...
 
Da li se vracate posle raskida? Utabane staze, podgrejana klopa itd. Mislim na pomirenja...
U zavisnosti od uzroka raskida i posledica koje dovode po povratka u pricu. Sta je ono sto je "smelo" da se dogodi, a sta je "moralo" da biste oprostili/prevazisli? Dakle, vasa iskustva...

Samo jednoj osobi sam se vracala vise puta u toku 6 godina:roll:Valjda sam ga toliko volela da sam bila dovoljno glupa da svaki put pomislim-"sada ce biti bolje...".Na zalost svaki put sam pogresila.
 
Da li se vracate posle raskida? Utabane staze, podgrejana klopa itd. Mislim na pomirenja...
U zavisnosti od uzroka raskida i posledica koje dovode po povratka u pricu. Sta je ono sto je "smelo" da se dogodi, a sta je "moralo" da biste oprostili/prevazisli? Dakle, vasa iskustva...

Ne vraćam se u smislu veze, ali se družimo posle..teško da me
neko poznaje tako dobro kao bivši sa kojim sam provela više godina.
 
pa sad svadja je jedno a raskid je drugo...ljudima je cesto to isto
e sad veze pogotovo duze cesto budu navika, ucaurenost, nedovoljno volje da se promeni nesto sto je sustinski lose, sto i sami vidite u momentu kad se zaista odvojite od te osobe
a neki drugi kad se odvoje tek tada shvate koliko im je stalo i kakve su im greske
sve u svemu pravi raskid, znaci ne trenutne razmirice, na kraju krajeva obicno bude najpametnije resenje samo coveku treba vremena da shvati
 
Povratka u smislu veze nema, jednom kad se zavrsi to je definitivno.Ali ostajem u dobrim odnosima, da se javimo kad se vidimo, popijemo kafu, cak i da pomognemo jedno drugom ako mozemo i ima potrebe.
 
Da li se vracate posle raskida? Utabane staze, podgrejana klopa itd. Mislim na pomirenja...
U zavisnosti od uzroka raskida i posledica koje dovode po povratka u pricu. Sta je ono sto je "smelo" da se dogodi, a sta je "moralo" da biste oprostili/prevazisli? Dakle, vasa iskustva...

vratijo se 2x...****** ga...sad s ovu pamet ne bi, al posle jebbanje nema kajanje...
 
Ja sam upravo raskinula sa deckom zbog gluposti. Iz mog ugla, bilo je u afektu i vise sa ciljem da se osoba povredi, nego da se veza prekine. Pet godina smo zajedno i ovo je prvi put da imamo tu situaciju, inace smo sjajan par (to kazu drugi, a i nama samima je super).
U ovakvoj situaciji bih se pomirila, ali ranije mi nije padalo na pamet. Ni to nisu bili neki veliki razlozi sa velikim zapletima koji su time kulminirali, vec sam tada imala razlog. A sada ga nemam. Imam samo razloge da budem sa nji (njih bezbrojilion, a da ne budem sa njim 0). Ne znam, valjda svako od nas dodje u tacku kad kaze ensto sto ne misli...
 
Ja sam upravo raskinula sa deckom zbog gluposti. Iz mog ugla, bilo je u afektu i vise sa ciljem da se osoba povredi, nego da se veza prekine. Pet godina smo zajedno i ovo je prvi put da imamo tu situaciju, inace smo sjajan par (to kazu drugi, a i nama samima je super).
U ovakvoj situaciji bih se pomirila, ali ranije mi nije padalo na pamet. Ni to nisu bili neki veliki razlozi sa velikim zapletima koji su time kulminirali, vec sam tada imala razlog. A sada ga nemam. Imam samo razloge da budem sa nji (njih bezbrojilion, a da ne budem sa njim 0). Ne znam, valjda svako od nas dodje u tacku kad kaze ensto sto ne misli...

ti reče da nikad nećeš raskinuti sa tim dečkom...;)
 
Da li se vracate posle raskida? Utabane staze, podgrejana klopa itd. Mislim na pomirenja...
U zavisnosti od uzroka raskida i posledica koje dovode po povratka u pricu. Sta je ono sto je "smelo" da se dogodi, a sta je "moralo" da biste oprostili/prevazisli? Dakle, vasa iskustva...

U zavisnosti, kakva je i koliko duga ta veza. Za brak ne umem da pričam, nisam se ženio ali vremenski period od nekih 10-15 godina, svakako vezuje obe osobe, jednu za drugu, ma šta pričali jedno o drugom i ako su u raskidu.
A za kratke veze do max. 2 godine, ostavljaju korene ali ne toliko čvrste, da se baš tim utabanim stazama vraćam, kad preda mnom postoje nove i neistražene staze.
 
Da li se vracate posle raskida? Utabane staze, podgrejana klopa itd. Mislim na pomirenja...
U zavisnosti od uzroka raskida i posledica koje dovode po povratka u pricu. Sta je ono sto je "smelo" da se dogodi, a sta je "moralo" da biste oprostili/prevazisli? Dakle, vasa iskustva...
Не. Ако је дошло до прекида, онда те стазе нису биле добре.
Јер, не прекидам олако. Исто је и ако је он мене оставио.
Увек постоји добар разлог.
Мислим, никад нисам имала раскид као последицу неке свађе, већ као последицу великог неслагања и немогућности да буде боље.
Тако да не може да се догоди баш ништа што би ме вратило на стари пут.
 
tesko se upustam u vezu i tesko raskidam.....ali, kad to gnjavljenje od raskida dodje kraju nema sanse da obnavljam jer smo se toliko potrosili da mi vise ni truncica zelje ne ostane za obnavljanjem......
 
Da li se vracate posle raskida? Utabane staze, podgrejana klopa itd. Mislim na pomirenja...
U zavisnosti od uzroka raskida i posledica koje dovode po povratka u pricu. Sta je ono sto je "smelo" da se dogodi, a sta je "moralo" da biste oprostili/prevazisli? Dakle, vasa iskustva...

Samo kod prave ljubavi ima vracanja,i preispitivanja...........kad se bes smiri i ostanu surovi osecaji...........;)
 

Back
Top