koliko smo spremne za nesto novo?

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Evo sad uz jutarnju kafu da malo caskam ako koja zeli....a moze i kasnije...Razmisljam o necemu sto sam nedavno pokusala...Odlucila da se malo bavim hobijem pa tako upisala jedan kurs u kome sam prosirila znanje iz rucnog rada...konkretno nisam ni vezla ni strikala vec pravila prstenje koje je izuzetno atraktivno i moderno....Posto sam sve to uspesno polozila i dobila neki kao sertif. da sam spremna za to dala sam se na posao i napravila posle izvesnog vremena tridesetak zaista lepih modela...Naravno razmisljala sam da li bih to nosila na ruci...to definitivno nije bio moj stil ali velim ajd da se malo promenim...umesto srebra zlata i drugih metala ajd pocnem da svaki dan stavljam po jedan prsten koji je naravno unikat i bude mi simpaticno...medjutim pokusavajuci da ubedim neke svoje prijateljice da pokusaju da nose nisam imala nekog narocitog uspeha...valjda da me ne uvrede primile su to kao poklon ali stoji sa strane...Naravno ne mora to svakom da se dopadne ali samo sam mozda i ovim experimentisala koliko smo spremne da malo promenimo imidz...npr ne mora to biti moje prstenje vec neka druga vrsta nakita ili mozda nacin oblacenja...Eto moj optimizam nije ubijen povremeno prodam po koji komad zenama koje su malo ektravagantnije...cisto eto zabave radi...
 
e, nije to nista...ja sam pokusala, barem formalno, postat gej i nagovorit
drugaricu da se uda za mene pa da palimo...u neku zemlju koja ima iseljenicke kvote za nas...gej populaciju...
pa da budem gospodza veterinarka i radim od kuce dok mi je supruga na poslu...:rumenko:
pa to bar nije teze od mog pokusaja...cini mi se da je lakse nagovoriti nekog da promeni seksualnu orjentaciju nego da natakari na prst nesto lepo...cccc
 
Koliko sam spremna na nešto novo u modnom smislu?
Nisam spremna. Imam svoj stil, a nakit recimo baš doživljavam lično, nisam tip koji voli đinđuve ... svaki komad koji imam sam izabrala samo zato što ima neko posebno značenje za mene, svidi mi se jedna stvar u tri godine... Rešila sa da posle 40. godine više uopšte, nikada, ne nosim farmerke... ali ću ih verovatno samo zameniti crnim pantalonama malo labavijeg kroja (da se ne vidi baš sve, kao u farmerkama) i to bi bilo to... jesam spremna da učim nove stvari ... ali novi stil? Nikad! :)
 
pa ne mora nista stvarno mijenjat...samo na papiru
a ti fino stavi galerijicu na facebook i napomeni da saljes stvarcice post expresom ;)
Hvala na savetu mozda i postanem neka poznata licnost a? kao one dve smizle u Bgd hahahahaha...Bozeeeee pa dolazim u Srbiju redovnom Jatovom linijom svakog petka...naravno sa daktilobirooom (tasna za prstenje)...Keve mi samo kafu odjutros pijem ako neko mozda pomisli da sam nesto drugo cugnula...
 
Hvala na savetu mozda i postanem neka poznata licnost a? kao one dve smizle u Bgd hahahahaha...Bozeeeee pa dolazim u Srbiju redovnom Jatovom linijom svakog petka...naravno sa daktilobirooom (tasna za prstenje)...Keve mi samo kafu odjutros pijem ako neko mozda pomisli da sam nesto drugo cugnula...

pa sad...za postat "poznata licnost" moras se barem slikat gologuza ili tako nesto...
 
:think:....pa i jesam mozda malo ekstravagantnija...volim boho stil, volim detalje, pasmine i marame narocito, nakit posebno mindjuse i narukvice, odusevim se kada vidim filigrantski rad, imam dva kovcezica koji su prepuni kojekavkih djindjuva...brzo mi dosade stvari tako da se bas trudim oko garderobe...pricinjava mi zadovoljstvo:heart:...ako je to uopste bilo pitanje...ako se pitanje odnosi da li cesto menjam hobije i ineteresovanja kazala bih da ne menjam, verna sam onome sto volim i jedva i to stizem da uklopim uz sve obaveze koje se moraju obaviti bez ikakvog posebnog zadovoljstva...ali bas bih volela da vidim nakit:klap::klap::klap:
 
Ariela prija i meni ova tema uz jutarnju kafu. Super što si bila na taj kurs, ako nemaš posao potraži tržište a prijateljice ako su prave nek ti pomogunu u tome. Ja radim i nemam vremena za to ali ću ga iznaći da napravim za sebe nešto jer to volim. Mene su skoro zainteresovale neke kutijice. Neodstaje mi vreme za hobije a inače se svašta može raditi u kući, naravno ko voli da se time zanima.
 
Ariela prija i meni ova tema uz jutarnju kafu. Super što si bila na taj kurs, ako nemaš posao potraži tržište a prijateljice ako su prave nek ti pomogunu u tome. Ja radim i nemam vremena za to ali ću ga iznaći da napravim za sebe nešto jer to volim. Mene su skoro zainteresovale neke kutijice. Neodstaje mi vreme za hobije a inače se svašta može raditi u kući, naravno ko voli da se time zanima.
Hvala Sanja eto da se malo uozbiljim posle ove prepiske, i da pozdravim tvoje interesovanje...Ovde gde sam ja postoje radnje u kojima moze da se nadje sve za samostalan rucni rad...Uvek je puna, mnogo ljudi zeli da se okusa u tome...samo kad bi ostali znali koliko te to puni pozitivnom energijom...Zivot nam je pun stresa i treba se opustiti...ponekad....
 
Slažem se sa tobom, zato i jeste stresa sve više jer svi očekuju nešto od drugog a niko da krene od toga šta može sam da uradi. Ja sam se učila sama, mada sam jedino na raspust išla na kurs za šiće. Iskreno ne šijem ali imam moju Danicu pa promenim rejfešluse, skratim nogavice za sebe i prijatelje. Koristiće mi ta mašina i za hobi ali radim a onda mi dodju komšike na kafu i bla bla, jedno te isto. Lepo je ćaskati ali ume to da dosadi pogotovu kad su interesovanja različita. Planiram da se izgubim u slobodno vreme i malo obidjem ljude koji se profesionalno bave time da ne bih kupovala loše lepkove i materijale a i da bih radila to kvalitetno, da se divim samoj sebi na umeću, drugi nek se dive posle :)))) Radim kancelarijski posao, ali čudo jedno, mnogo volim radionice bilo koje vrste, štamparije. Bila sam odličan djak, svirala klavir, bavila se sportom ali moji roditelji nisu bili naklonjeni mojim zanimanjem za zanate jer su smatrali da mi to ne treba. Pa i ne treba mi u materijalnom smislu ali negde u meni mi treba. Neko jednostavno voli da istražuje i uči a ne mora od toga i da živi. Neko može da bleji u tv po celi dan, neko da šparta gradom, neko je zavistan od net-a. Ovde sam puno toga saznala a samim tim i naučila, lepo se zabavila a bogami i slatko smejala jer ima divnih likova koji umeju da te zdravo nasmeju. Tako da sveukupno smatram da ovo moje prisustvo ovde nije proćerdano vreme jer se uvek lepo osećam ili odmorim ili se nasmejem i nadam se da i ja pozitivno utičem na druge, volela bih da je tako.
 
Evo sad uz jutarnju kafu da malo caskam ako koja zeli....a moze i kasnije...Razmisljam o necemu sto sam nedavno pokusala...Odlucila da se malo bavim hobijem pa tako upisala jedan kurs u kome sam prosirila znanje iz rucnog rada...konkretno nisam ni vezla ni strikala vec pravila prstenje koje je izuzetno atraktivno i moderno....Posto sam sve to uspesno polozila i dobila neki kao sertif. da sam spremna za to dala sam se na posao i napravila posle izvesnog vremena tridesetak zaista lepih modela...Naravno razmisljala sam da li bih to nosila na ruci...to definitivno nije bio moj stil ali velim ajd da se malo promenim...umesto srebra zlata i drugih metala ajd pocnem da svaki dan stavljam po jedan prsten koji je naravno unikat i bude mi simpaticno...medjutim pokusavajuci da ubedim neke svoje prijateljice da pokusaju da nose nisam imala nekog narocitog uspeha...valjda da me ne uvrede primile su to kao poklon ali stoji sa strane...Naravno ne mora to svakom da se dopadne ali samo sam mozda i ovim experimentisala koliko smo spremne da malo promenimo imidz...npr ne mora to biti moje prstenje vec neka druga vrsta nakita ili mozda nacin oblacenja...Eto moj optimizam nije ubijen povremeno prodam po koji komad zenama koje su malo ektravagantnije...cisto eto zabave radi...
... i? :kafa: <-- mind you, kakao
 
prosle godine su me zvali linda sado mazo,jer sam bila bas u rock fazonu-helanke,cizme,brdo narukvica,dva tri kaisa :rumenko:
ove godine sam pokusala da budem malo vise puritane i nakupovala smedje oker i bez garderobe,vuneno,pamucno,prirodni materijali i boje i nije to tako lose,medjutim prvom prilikom kad je trebalo da izadjem kupila sam kratku suknju sa metalnim aplikacijama i majicu sa sivim leptirima skroz rock&roll :)
tako da...mislim da mozemo da probamo ali da se na kraju vracamo sebi
 
Rockeri su kreativni i sami su svoj nakit, ukrase i aplikacije smišljani pa i pravili. Još imam jakne i čizme sa nitnama, neke narukvice kojih se nikad neću odreći. Ne treba preterivati i nabacati sve na sebe. To je opušten fazon, sve je dozvoljeno tako da je tu kreativnost najbitnija. Nakindjuren roker nije roker, to je šminker.
 
prosle godine su me zvali linda sado mazo,jer sam bila bas u rock fazonu-helanke,cizme,brdo narukvica,dva tri kaisa :rumenko:
ove godine sam pokusala da budem malo vise puritane i nakupovala smedje oker i bez garderobe,vuneno,pamucno,prirodni materijali i boje i nije to tako lose,medjutim prvom prilikom kad je trebalo da izadjem kupila sam kratku suknju sa metalnim aplikacijama i majicu sa sivim leptirima skroz rock&roll :)
tako da...mislim da mozemo da probamo ali da se na kraju vracamo sebi

Svidja mi se... :aha:
 
prosle godine su me zvali linda sado mazo,jer sam bila bas u rock fazonu-helanke,cizme,brdo narukvica,dva tri kaisa :rumenko:
ove godine sam pokusala da budem malo vise puritane i nakupovala smedje oker i bez garderobe,vuneno,pamucno,prirodni materijali i boje i nije to tako lose,medjutim prvom prilikom kad je trebalo da izadjem kupila sam kratku suknju sa metalnim aplikacijama i majicu sa sivim leptirima skroz rock&roll :)
tako da...mislim da mozemo da probamo ali da se na kraju vracamo sebi

liki, tuci me :rumenko:
 

Back
Top