sretan vam Dan republike

Ako nije bio pošten, trebao je da odgovara za počinjena krivična dela, a ne da mu se porodica razbaštini.
Evo ja ti tvrdim da je inžinjer Acković bio izuzetno pošten čovek, cenjen i ugledan u Evropi. Bio je prvi Ajfelov inžinjer na izgradnji tornja u Parizu. I sad, reci ti meni, jesu li Milošević, ona luda Mira i njihov debilni kriminalac od sina trebali da je koriste, i zbog čega jesu, a ne naslednici poštenog Ackovića, čoveka koji je tu vilu svojim radom stekao.

Svaka porodica koja je do imanja (po pravilu ekskluzivnih) došla tako što su pravi vlasnici pobijeni i proterani, jeste za osudu, i treba ih deložirati, a imanja vratiti naslednicima oštećenih.

Ma sve to stoji.
Ali "zaslužni" revolucionari su obično useljavali u kuće i stanove koje im je Partija dodijelila.
Oni nisu lično likvidirali bivše vlasnike, a često ih nisu ni poznavali.

Dakle, kad bi se deložirali, tim ljudima treba dati adekvatni zamjenski smještaj.
 
Ne znam da li si upoznat sa stanjem u Sloveniji.

Najam dvosobnog stana u Ljubljani košta 700-800 eura mjesečno, otprilike toliko je i prosječna plaća.

Kruh košta od 2 eura naviše, o mesu da ne pričam.

Za pristojan život u Sloveniji prosječnom stanovniku nije više dovoljno raditi jedan posao, nego sve više ljudi rade dodatne poslove.
Znači, rintanje od jutra do mraka i to svaki dan.

Sad, jel to napredak ili nije, na svakome je da sam prosudi.

Kod nas u Hrvatskoj je situacija puno gora.
Firme propadaju, korupcija i kriminal u punom zamahu i u samom državnom vrhu.
Jeste da je ova recesija kriva za dosta toga, ali ima i puno nasljeđa iz divljih devedesetih.

Recimo ove godine se predviđa pad potrošnje za božićne i novogodišnje blagdane od milijardu kuna!

Daleko smo mi još od napretka.

Rintanje, jakako. Nema više zayebavanja na radnom mjestu i "pozitivne nule". Hoćeš voziti audija i imati najnoviju nokiju, ima onda da radiš ko konj.

Mada iskreno, nisam još čuo ni jednog Slovenca da se žali na siromaštvo.

Što se tiče našeg kriminala, obrati se HDZ-u. Kakav je glup, narod će opet glasati za njih, pa će sukladno s tim imati vlast kakvu zaslužuje. Ali uopće nije upitan napredak Hrvatske nakon izlaska iz SFRJ, a tek da rata nije bilo, eeee.....
 
Ako nije bio pošten, trebao je da odgovara za počinjena krivična dela, a ne da mu se porodica razbaštini.
Evo ja ti tvrdim da je inžinjer Acković bio izuzetno pošten čovek, cenjen i ugledan u Evropi. Bio je prvi Ajfelov inžinjer na izgradnji tornja u Parizu. I sad, reci ti meni, jesu li Milošević, ona luda Mira i njihov debilni kriminalac od sina trebali da je koriste, i zbog čega jesu, a ne naslednici poštenog Ackovića, čoveka koji je tu vilu svojim radom stekao.

Svaka porodica koja je do imanja (po pravilu ekskluzivnih) došla tako što su pravi vlasnici pobijeni i proterani, jeste za osudu, i treba ih deložirati, a imanja vratiti naslednicima oštećenih.

Bla, bla, bla... 'Ajde otvori temu o Ackovicu, pa idi tamo cmizdri o njemu.

Sta nam kvaris praznicnu atmosferu. :whistling:
 
Шта пениш безвезе :cool:...то је нама наша борба дала...ла ла:whistling:

Ето ако будеш добар , када дођеш у БГ , купаћемо се заједно...у базену:rumenko::cmok2:

E, izem ti borbu... Pa, i moja baba je bila prvoborac (predratna skojevka), nekoliko puta odlikovana, i to po Titovom naređenju, pa joj je ta borba dala da joj njeni saborci otmu zemlju, imanje, auto, ergelu lipicanera, šume, akcije u fabrikama... i sve što je njen otac pošteno stekao u Americi i preneo u otadžbinu.

Tako da ako se pošteno pogleda, nije bilo nužno da budeš istaknuti partizan, nego da budeš goljo, spreman da ispred sebe praviš stazu od nedužnih ubijenih, i da te ta staza odvede pravo na Dedinje.

P.S. Kupanje može...bez kupaćeg :cmok:
 
Rintanje, jakako. Nema više zayebavanja na radnom mjestu i "pozitivne nule". Hoćeš voziti audija i imati najnoviju nokiju, ima onda da radiš ko konj.

Mada iskreno, nisam još čuo ni jednog Slovenca da se žali na siromaštvo.

Što se tiče našeg kriminala, obrati se HDZ-u. Kakav je glup, narod će opet glasati za njih, pa će sukladno s tim imati vlast kakvu zaslužuje. Ali uopće nije upitan napredak Hrvatske nakon izlaska iz SFRJ, a tek da rata nije bilo, eeee.....

Slažem se da treba raditi.

Ali privid napretka u Hrvatskoj leži na zaduženju, a to nije baš pozitivna stvar.

Učinjena je ogromna pljačka privatizacijom i politikom "100 bogatih obitelji" koju je provodio FT.

Rezultati se pokazuju.
Pogledaj Pevecovo carstvo kako se urušilo.
Pogledaj sve one velike tvrtke koje su obezvrijeđene i privatizirane za 1 kunu, a da nikad nisu revitalizirane.
Primjera je bezbroj, a najslikovitiji je Željezara Sisak.
Vidi kako stoje brodogradilišta, a mogli smo biti vodeća brodograđevna država u Europi.

I na kraju, sad isplivavaju razlozi Sanaderove ostavke.
Tak kriminalac je upleten u svaku aferu u državi! (HAC, Podravka, ...)
 
Slažem se da treba raditi.

Ali privid napretka u Hrvatskoj leži na zaduženju, a to nije baš pozitivna stvar.

Učinjena je ogromna pljačka privatizacijom i politikom "100 bogatih obitelji" koju je provodio FT.

Rezultati se pokazuju.
Pogledaj Pevecovo carstvo kako se urušilo.
Pogledaj sve one velike tvrtke koje su obezvrijeđene i privatizirane za 1 kunu, a da nikad nisu revitalizirane.
Primjera je bezbroj, a najslikovitiji je Željezara Sisak.
Vidi kako stoje brodogradilišta, a mogli smo biti vodeća brodograđevna država u Europi.

I na kraju, sad isplivavaju razlozi Sanaderove ostavke.
Tak kriminalac je upleten u svaku aferu u državi! (HAC, Podravka, ...)

Sve su države zadužene pa je i Hrvatska, ništa to nije čudno. Kriza čini da stvari izgledaju gore nego što jesu. Radi krize su se urušile i mnogo veće veličine od Peveca, a za privatizaciju je odgovoran HDZ, ponavljam. Uostalom, i stanje privrede u SFRJ bilo je jedna velika laž.

I što sad, trebalo je ostati u Jugi jer se desila krađa u procesu privatizacije? Pa vidi ovako, ja se ne bih vratio u tu SFRJ da mi neko daruje stan, kuću, posao, auto, i mis Juge da je trpam svaku noc, a ti kako hoćeš.
 
Sve su države zadužene pa je i Hrvatska, ništa to nije čudno. Kriza čini da stvari izgledaju gore nego što jesu. Radi krize su se urušile i mnogo veće veličine od Peveca, a za privatizaciju je odgovoran HDZ, ponavljam. Uostalom, i stanje privrede u SFRJ bilo je jedna velika laž.

I što sad, trebalo je ostati u Jugi jer se desila krađa u procesu privatizacije? Pa vidi ovako, ja se ne bih vratio u tu SFRJ da mi neko daruje stan, kuću, posao, auto, i mis Juge da je trpam svaku noc, a ti kako hoćeš.

E svašta!

A Ana Sasso je bila ko avion! :super::super::super:

Pipiiiiii !!!! :hahaha::hahaha:
 
Sve su države zadužene pa je i Hrvatska, ništa to nije čudno. Kriza čini da stvari izgledaju gore nego što jesu. Radi krize su se urušile i mnogo veće veličine od Peveca, a za privatizaciju je odgovoran HDZ, ponavljam. Uostalom, i stanje privrede u SFRJ bilo je jedna velika laž.

I što sad, trebalo je ostati u Jugi jer se desila krađa u procesu privatizacije? Pa vidi ovako, ja se ne bih vratio u tu SFRJ da mi neko daruje stan, kuću, posao, auto, i mis Juge da je trpam svaku noc, a ti kako hoćeš.


Ne bi ni ja taman i pratilje da dovedu....:lol:
 
04.мај 1980.
Умро је друг Тито највећи син наших народа и народности,маршал Југославије и доживотни председник СФРЈ

25.јун 1991.
Готово једногласном одлуком Парламента, Словенија је прогласила неовисност и тиме једнострано, први пут од Јалте, изменила границе у Европи.Истог дана, и Хрватска је прогласила независност.

Чији дан републике и коме честитке 29.новембра 2009.
 
04.мај 1980.
Умро је друг Тито највећи син наших народа и народности,маршал Југославије и доживотни председник СФРЈ

25.јун 1991.
Готово једногласном одлуком Парламента, Словенија је прогласила неовисност и тиме једнострано, први пут од Јалте, изменила границе у Европи.Истог дана, и Хрватска је прогласила независност.

Чији дан републике и коме честитке 29.новембра 2009.

25. juna 1991. - Raspala se Yuga
25. juna 2009. - Umro Majkl Džekson

SREĆAN DAN JUGOSLAVIJE!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top