pasha

sladjana1980

Zainteresovan član
Poruka
133
i nas kuca je stigao, pa ajde malo da vidite slicice.
ova je iz prve setnje

p1000680w.jpg
 
Pomagajte ljudi, molim vas!
Kuca je stigao u subotu, ponasao se tako da ga nismo ni culi. Dakle, spava, rucka nesto malo i jedva vodice da je pio.
Juce se ja bas isprepadam i zakazem danas kod veta.
Kad jutros moj mali Pasha zivahan, trci, jurca, sav hepi.
I onda se ja nadjem pametna da gledam slike ostalih labradora i provalim da je ovaj moj minijatura. nije on mali, on je toliko mrsav da to nije normalno.
e sad ova devojka od koje smo ga uzeli kaze da su ga cistili od glista 3 puta. On ima samo 3 meseca.
Sto se jela tice kad mu dam ono sto voli udavi se, a kada mu nije po volji jedva da jede.
Jel ima neko nekakav savet ili info o tome koliki si labradori sa 3 meseca?
Izvinite na dugackom postu, ali sam se bas ufrkala.
 
Ne brini Slađo, tvoj album - tvoji postovi, možeš pisati i 10 strana.:zper:
Stvarno, na slici se ne vidi koliko je debeo ili mršav, ali deluje nekako zbunjeno. Ako je u pitanju samo mršavost, to se ćete bar lako izlečiti i onda postajete velika srećna porodica.
Što rekli moji sremci: Živi, zdravi i debeli bili!:heart:
 
Pomagajte ljudi, molim vas!
Kuca je stigao u subotu, ponasao se tako da ga nismo ni culi. Dakle, spava, rucka nesto malo i jedva vodice da je pio.
Juce se ja bas isprepadam i zakazem danas kod veta.
Kad jutros moj mali Pasha zivahan, trci, jurca, sav hepi.
I onda se ja nadjem pametna da gledam slike ostalih labradora i provalim da je ovaj moj minijatura. nije on mali, on je toliko mrsav da to nije normalno.
e sad ova devojka od koje smo ga uzeli kaze da su ga cistili od glista 3 puta. On ima samo 3 meseca.
Sto se jela tice kad mu dam ono sto voli udavi se, a kada mu nije po volji jedva da jede.
Jel ima neko nekakav savet ili info o tome koliki si labradori sa 3 meseca?
Izvinite na dugackom postu, ali sam se bas ufrkala.

Najbolje je da odneseš kucu kod veta, on će svakako znati da li je dovoljno uhranjen, zdrav i slično. Ne kažem da sad treba paničiti, daleko od toga :mrgreen:,sigurno je sve ok, ali vet će svakako imati daleko bolji i stručniji uvid, nego mi sa foruma :).

Pomazi kucu :heart:
 
Jeste, mrša je. Vidi, ima tema o labradorima, imamo tamo i dve odgajivačice, one će sigurno moći da te posavetuju šta i kako. Ne brini, porašće mali slatkiš. :zag:
 

Back
Top