Srbi nestaju kao Hazari

Још када би Срби водили Србију, па да размисле мало о овоме..

:(

A sta je radio Milosevic 1989 - 1997me kad je bio sam na vlasti, ili posle do 2000te kad je bio sa SRS? Sta su oni uradili? Nista. Samo su naterali narod na opstu bezaniju odavde ko god moze.
Nije ni Kostunica 2004-2007me uradio bogzna sta.

Jedino DS prica nesto o tome 'da se ovde stvore uslovi i da se odavde ne ide', pa koliko god to bilo tacno ili netacno. Narod vise ne zeli da ratuje za bilo koji povod.
 
Pa sta drzava da uradi po tom pitanju

Pa mogla bi dosta toga.Evo ja cu da navedem nekoliko privilegija tj olaksica koje imaju porodice u Grckoj sa 4 dece!
Majke imaju dozivotnu penziju od trenutka kada rode 4 dete oko 250 eura mesecno!
Imaju prednost kod zaposljavanja u drzavnim institucijama i roditelji i sutra deca!
Struju placaju dosta jeftinije od ostalih!
Imaju dosta poreskih olaksica!(pri kupovini auta )itd
Prevoz,pozorista i sl stvari imaju znacajan popust!
Kod upisa u Vojne i Policijske akademije(NAJPOPULARNIJI fakulteti u GR)
Subvencije kod kredita i sl.
Ovo je ono sto sam se setila a ima ih jos!
 
A sta je radio Milosevic 1989 - 1997me kad je bio sam na vlasti, ili posle do 2000te kad je bio sa SRS? Sta su oni uradili? Nista. Samo su naterali narod na opstu bezaniju odavde ko god moze.
Nije ni Kostunica 2004-2007me uradio bogzna sta.

Jedino DS prica nesto o tome 'da se ovde stvore uslovi i da se odavde ne ide', pa koliko god to bilo tacno ili netacno. Narod vise ne zeli da ratuje za bilo koji povod.

:confused:

А шта је радио тито...бал бла бла...блаааааааааааа

VTF заболе ме за комуњаре...и њихове наследнике...иста говна..и сада ти СПС влада..нема разлике...ви еврослинавци....дал можете веће бабе бити???
 
:confused:

А шта је радио тито...бал бла бла...блаааааааааааа

VTF заболе ме за комуњаре...и њихове наследнике...иста говна..и сада ти СПС влада..нема разлике...ви еврослинавци....дал можете веће бабе бити???

Onda priznaj da DSS nije nista bolji od DS, jer je isti taj SPS 2004-2007me pridrzavao Kostunicu na vlasti :whistling:

p.s. nesto se suska o ujedinjenju opozicije... sve posten do postenog :whistling:
 
Onda priznaj da DSS nije nista bolji od DS, jer je isti taj SPS 2004-2007me pridrzavao Kostunicu na vlasti :whistling:

p.s. nesto se suska o ujedinjenju opozicije... sve posten do postenog :whistling:

Ваља...ал ако ти признаш да ми дугујеш 2000 евра...ето на том нивоу је ова твоја кнстатација :confused:
ДСС је измислио политику и свет за комунистичку коалицију СПС-ДС-ЛДП-ЛСДВГСЈКО итд...
 
Možda bi se nešto i moglo promeniti kada bi se republički poslanici birali od naroda pa ako ne zastupa lokal kako je obećao, peticija od 2000 potpisa i nazad pa novi izbor umesto neradnika. Ovako i sa ovakvom prodatom i lopovskom vlašću narod je zapao u apatiju a kako i ne bi kada se mutra i kurta samo menjaju a o magaretu niko ne vodi računa.
 
Srbi pate od upotrebe velikih reci
najgori, najbolji,
nestajemo, osvajamo,
Srbija k'o Nokija, Srbija do Tokija,
Srbi su divlji narod, Srbi su najcivilizovaniji narod i td.

Cesto puta je to dobro. Velike reci u negativnom smislu zbune srpske neprijatelje, oni se ususkaju i za cas shvate da su se presli.

Medjutim, nema realnosti niti u tim velikim recima ni u negativnom ni u pozitivnom smislu.

Drugim recima niti ce Srbi nestati niti ce se prosiriti do Tokija.

Gledano u svetskim relacijama Srbi imaju mnogo bolji natalitet od dosta naroda, narocito evropskih.

Na ovom sajtu mozete videti stope radjanja svih drzava na svetu.

http://www.absoluteastronomy.com/top...fertility_rate

Kao sto vidite za 2008 Srbija je na 171 mestu, nesto je losija od Albanije, ali bolje stoji od Evropske unije u celini koja je na 187 mestu, i od mnogih zemalja poput Makedonije, Bugarske, Hrvatske, Madjarske, Slovenije i vecine zemalja zapadne, juzne i istocne Evrope.

Takodje, natalitet se moze jos poboljsati ukoliko se uvedu neophodne mere.

Primera radi Rusija je uvodjenjem mera duplo povecala natalitet poslednjih godina.

Moskva: Bejbi bum u Rusiji

www.naslovi.net/2008-04-08/24sata/moskva-bejbi-bum-u-rusiji/632603

Sem povecanja nataliteta, Srbija moze da uvozi stanovnistvo iz raznih zemalja, npr. Rusije, Ukrajine, Belorusije, islamskih zemalja, budistickih zemalja (npr. d Burme do Vijetnama) i td. Ovo samo pod uslovom da cveta ekonomija koja trazi nova radna mesta.

Vec sam pisao da globalna politicka dislokacija i planetarna tranzicija gde se centar bogatstva i moci sele na Daleki Istok, od cega ce profitirati i Indija, Rusija i druge zemlje u DI okruzenju zapravo pogoduje Srbiji, posto jaca evroazijsku komponentu i vezu Srednja Evropa, Balkan sa evroazijskim prostorom, preko Rusije do Kine i Japana.
 

Back
Top