Kupovina drveta (letvica) u Novom Sadu

starolecanin

Primećen član
Poruka
852
Cao!
Ako bi neko mogao da mi kaze lokacije u Novom Sadu gde mogu kupiti odredjene vrste drveta? Neka stolarska radnja ili slicno...
Konkretno, treba mi lipa, u letvicama naravno, ne zivo drvo da ga sadim...
Da, ako neko zna gde se vrse popravke ramova za slike ili sl. tamo zna da bude i balze koja mi je bolja od lipe samo sto je skupa, a na takvim mestima se u glavnom baca...
Hvala svima na korisnim informacijama!!!
 
Pa probaj na nekim stovarištima tog materijala (drvnog) ili drvarama ili tako negde.
Pre neku godinu sam ja kupovala neke letvice za neki ram od vrata, pa sam išla negde na Klisu, kod Neoplante čak, kod industrijske zone, ali ne mogu da se setim gde tačno.
Pogledaj u telefonoteci pa pozovi i raspitaj se.
To je najjednostavnije rešenje.
 
Bio i nema to sto mi treba...
Novu temu sam otvorio jer bi mi tamo odg 2 coveka i kraj, a ovo me bas interesuje gde ima posto koga god da sam pitao ne zna... I ovako ljudi samo pregledaju temu a ne postuju jer ne znaju, a ne da sam je tamo otvorio...

Pa, ja znam da se moja drugarica bavi malim obradama drveta (pravi kutijice i slične piz*arijice...)
I ona je mene uputila tad u Uradi sam, ali, mislim da je i Merkur pominjala, ali nemoj da me držiš za reč... Iskreno, ja bih našao nekog stolara i otišao i pitao... Telefonoteka je super stvar ponekad, a sad nemam nijednu u stanu da ti pomognem...
 
Pa, ja znam da se moja drugarica bavi malim obradama drveta (pravi kutijice i slične piz*arijice...)
I ona je mene uputila tad u Uradi sam, ali, mislim da je i Merkur pominjala, ali nemoj da me držiš za reč... Iskreno, ja bih našao nekog stolara i otišao i pitao... Telefonoteka je super stvar ponekad, a sad nemam nijednu u stanu da ti pomognem...

Ok, hvala na informacijama... U Merkuru nisam bio a oticicu ovih dana kada nadjem vremena, ali sumnjam da ima tamo jer je relativno slabo rasprostranjeno drvo, u glavnom ga koriste za ramove za slike jer je bas lagano... Ali moram da ga nadjem ;)
 

Back
Top