MISTERIJE I NLO OBJEKTI

angel of death 333

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.003
tokom II svetskog rata pojedini ljudi kazu,misle da su u americi zabelezeni prvi NLO objekti......i uhvaceni vanzemaljci.....to je bilo i na national geographic channel i misle da se tajna drzi u jednoj americkoj vojnoj bazi...sta vi mislite o tome da li je to moguce ili ne?

koliko je to dostupno u granicama stvarnosti......

Da li bi zeleli da saznate nesto vise o tome...???
 
ok.....ovako....oformicu grupu koja ce se zvati NLOO

ovako cemo poceti....ispitivacemo pomocu raznih podataka i ljudi i civilizacija

ovo je davidova pretpostavka....ne znam sta znaci niti kapiram...

sn2008ax_20080424_nlo.jpg
 
da......zato je i cudno......u drugoj po redu slici koju sam zadao tanjir je bio obicno prikazan.......90% je sigurno da je to montirana slika.....

ova zadnja slika je potpuno drugacija i stvarna.......zar mislite da bi se NLO objekti tek tako pojavili u skroz vidljivom obliku......3. slika je zanimljiva a i prva......david je proucavao zvezdu ali.........nije bila jedina....to je citava galaxija.....pitanje je: kako je on uspeo da posmatra zvezdu bez potrebnoh uredjaja ...kako je mogao da odredi njen polozaj kad je sasvim jasno da se ne vidi ni kad posmatramo nebo vec samo uz pomoc satelita.....

u starom veku egipcani dok su gradili piramide pomerali su kamenje i ostale materjale teske po nekoliko desetina tona....to je bilo nemoguce u tom vremenu ma koliko robova imali......takodje su crtali i nama nerazumljive slike koje nemaju nikakve veze sa bogovima ali sa natprirodnim stvarima i predmetima....






takodje su crtali na piramidama i razlicite svetove za koje fizicari smatraju da nisu izmisljeni tek tako..........formirano je misljenej da su u ranijim milenijuma civilizacije starog veka zivele naprednije od nas....
 
u starom veku egipcani dok su gradili piramide pomerali su kamenje i ostale materjale teske po nekoliko desetina tona....to je bilo nemoguce u tom vremenu ma koliko robova imali......

Egipcani su ti bili veoma snalazljivi. Preporucio bi ti da malo dublje istrazis kako su gradili piramide, jer je to daleko zanimljivije nego price da su izgradili vanzemaljci. Oni su koristili mozak i to je po meni interesantnije od vanzemaljaca jer pokazuje da su onda ljudi bili isto toliko pametni ko danas i razumeli svet oko sebe, dok se Daniken i njemu slicni vode idejom da su anticki ljudi bili glupi i nisu znali nista da naprave.

Kao ilustraciju ovoga o cemu pricam, evo snimak jednog coveka koji pravi stonhendz koristeci samo "primitivne" tehnologije:

 
Poslednja izmena:
Egipcani su ti bili veoma snalazljivi. Preporucio bi ti da malo dublje istrazis kako su gradili piramide, jer je to daleko zanimljivije nego price da su izgradili vanzemaljci. Oni su koristili mozak i to je po meni interesantnije od vanzemaljaca jer pokazuje da su onda ljudi bili isto toliko pametni ko danas i razumeli svet oko sebe, dok se Daniken i njemu slicni vode idejom da su anticki ljudi bili glupi i nisu znali nista da naprave.


netacno od tebe.....

msm istina je da su koristili mozak....ali ne slazem se sa tim da su to sami radili.....kao i da su se molili bogovima i zamisljali ih kao sto su ih crtali...


dobro znam istoriju egipta sinko......moje pretpostavke su 70% tacne.....kao i pretpostavke drugih.......a i ne znas vise od fizicara i matermaticara sigurno...oni bi prvi rekli za mozak......ali rekli su drugacije za tvoju informaciju...


piramide su gradjene na poseban nacin cije se tehnike ne mogu opisati a ni granice realnosti...
 
Još je Arhimed rekao:dajte mi polugu,i dobar oslonac,i pomjeriću Zemlju...
A poznato je i da današnje najjače dizalice mogu da dignu oko 150 tona...
Mislim, JEDNA dizalica, iz JEDNOG pokušaja...
A težine nekih blokova piramida su proračunate...
Ne mogu da se sjetim cifre,ali ima masa blokova koje moderna tehnika ne može...
Ma,ne PODIĆI,nego ni pomjeriti...
Ali to ipak nisu NO objekti u temi,već nLo...
Sa velikim L.
:hahaha:
Znači,ona fotka zvjezdane grupe je,ako sam dobto, tražio, pokušaj da se proturi.
Šta?Kukavičje jaje...
Kao,pojavila se zvijezda ili planeta koje nije bilo.
Može bit',ali tek kad je osim Habla,počeo da radi i novi kosmički teleskop.
A tek onaj u Čileu što šalje SVAKI DAN tone novih podataka o Kumovoj slami...
Još ćemo se svega naslušati,i svašta vidjeti...
:cool:
 
Мајсторе са демонским окицама које убијају Антихристове...
Ако мени кажеш да се уозбиљим,промашио си тему...
Питаш у уводу теме да ли би жељели ми остали да САЗНАМО нешто...
Хиљадити овдје,али ајде...
Ако је тема мистерије и НЛО објекти(неидентификовани летећи)...
Онда сам рекао шта мислим о слици 3.
Такође и о фотки 1.
Да ме не казне због реаговања на увреду,нећу даље...
Ах,да.Слика 2 је фалсификат.По мом мишљењу.
Је ли довољно озбиљно?
ТИ су почео да уплићеш старти Египат,и ТИ си се обратио човеку са "синко"...
Ја то не радим,иако сам старији од бар 60 одсто људи овдје...
За крај ове тираде:читај боље форум,фолова са Нибируом има доста...
И опет,МОЈЕ мишљење,не прочитано негдје,па цитирано.
:cool:
 
ne pricaj gluposti vec se uozbilji pa ako neces napusti ovu temu


A ne sine, paz sad ovako. Svako ima prava da napise sta misli u temi. Niko, pa ni ti nemas prava da se arogantno ponasas, i drugima (starijim i pametnijim od tebe) govoris da ne pricaju gluposti.

To se zove neotesanost i prosipanje prostakluka.

Samim tim si zapecatio svoje teme, koje cemo mi sa velikim zadovoljstvom pretvoriti u cirkus kolorado.
Naravno, samo u slucaju budes li i dalje arogantan, a ne parlamentaran.

Toliko.
 
A ne sine, paz sad ovako. Svako ima prava da napise sta misli u temi. Niko, pa ni ti nemas prava da se arogantno ponasas, i drugima (starijim i pametnijim od tebe) govoris da ne pricaju gluposti.

To se zove neotesanost i prosipanje prostakluka.

Samim tim si zapecatio svoje teme, koje cemo mi sa velikim zadovoljstvom pretvoriti u cirkus kolorado.
Naravno, samo u slucaju budes li i dalje arogantan, a ne parlamentaran.

Toliko.


sal ajde cao.....samo izadji iz ove teme i bice sve uredu.......i usput ako hoces da se svadjas ja necu te ides kod moderatora...
 

Back
Top