Delim zvake

GhettoBeograd

Poznat
Poruka
7.909
e zipa ovo... ovde na net-u recimo dodje lik i pita kako da pridje ribi i sad je fazon dodje drugi lik i prosipa mu price kao da je Kazanova i deli mu neke zavodnicke savete i ostale gluposti,sto bi rekli "male tajne velikih majstora" :mrgreen:

a pritom je taj drugi lik toliko ruzan da ne sme da se pogleda u ogledalo (sto mi naravno na forumu ne znamo) u RL nema muda da pridje ribi al' zato po forumu glumi ludilo kao svetski mega giga *ebac i drugi Bred Pit :sad2:

obicno ljudi koji ne mogu da se istaknu u rl u cyber svetu se pro:seravaju i trude se da se istaknu na net-u :think:
 
sapni mi ko 'e taj :D
pa je l nisi sam vido:neutral:
Svi mi želimo dobro za sebe, da nas poštuju i vole.

U pravu je.
Uzmi mene za primer: Mene u stvarnom svetu uopste ne vole. Mozda ne uopste, al nije bas da me prolaznici tapsu po ramenu i javljaju se s druge strane ulice.
Ovde, ic me ne vole. Nije mozda ic, al nije ni da mi ljube virtuelne stope kojim hodam.
I kom s*ranju ja da pribegnem, pitam se. :neutral:
Da l da se zamonasim, da l da se zaposlim u unicef, ne znam, ne znam :/, nisam pametna , daj neki predlog
 
e zipa ovo... ovde na net-u recimo dodje lik i pita kako da pridje ribi i sad je fazon dodje drugi lik i prosipa mu price kao da je Kazanova i deli mu neke zavodnicke savete i ostale gluposti,sto bi rekli "male tajne velikih majstora" :mrgreen:

a pritom je taj drugi lik toliko ruzan da ne sme da se pogleda u ogledalo (sto mi naravno na forumu ne znamo) u RL nema muda da pridje ribi al' zato po forumu glumi ludilo kao svetski mega giga *ebac i drugi Bred Pit :sad2:

obicno ljudi koji ne mogu da se istaknu u rl u cyber svetu se pro:seravaju i trude se da se istaknu na net-u :think:

Za mene je net samo razonoda,ne razumem one sto se totalno unesu u ovaj forum i bukvalno imaju drugi zivot na njemu..npr bolesno mi je kad neko totalno smara nekog zbog nekog posta msm prosipa pamet podcenjuje drugog a ustvari je neki saban u rl-u..al nije ni bitno sta je u rl.-u!
 
A sta ocekujes da ce neko da napise kad dodje na temu "Kako da pridejm devojci" ? Treba da dodje i napise "Brate, ja sam gabor, ogledala pucaju kad ih pogledam, ne mogu da ti delim savete jer su mi mu.da k'o klikeri..." tako nesto, a?

Ne se.rite....
 
Zasto bi iko imao potrebu da se istice na netu:lol:

al' imas tu jedan koMpleks,jer ako savetuje i govori o sebi kako mega j ebacu,opali ga povratna informacija ako ostali u to poveruju poveruje i on sam da je ono sto bi zeleo da bude a u stvari nije :lol: pa ima taj hepi filing
ljucka psiha je zajebana stvar:mrgreen:
mada ovo je sve cesci bag uma u danasnje vreme :mrgreen:
 
Taj zakljucak koji zelis da napravis je suvise subjektivan buduci da su sanse male da svakoga odavde upoznas kakav je van foruma i te na osnovu toga dodjes do validnijeg zakljucka. Ne?

Ali recimo mozes da potvrdis da ima dosta ljudi koji su skloni ka davanju takvih saveta i pokazivanju velike doze sigurnosti u svojim govorancijama. To je nesto sto o cemu mozemo kvalitetno raspravljati i u okviru foruma.

Recimo, Overkill je primer coveka koji voli da daje savete i da pokazuje ogromnu dozu sigurnosti. O tome mozemo diskutovati. No to ne mora da znaci da je on ruzan niti mozemo korisno diskutovati u okviru foruma. :/
 
Poslednja izmena:
e zipa ovo... ovde na net-u recimo dodje lik i pita kako da pridje ribi i sad je fazon dodje drugi lik i prosipa mu price kao da je Kazanova i deli mu neke zavodnicke savete i ostale gluposti,sto bi rekli "male tajne velikih majstora" :mrgreen:

a pritom je taj drugi lik toliko ruzan da ne sme da se pogleda u ogledalo (sto mi naravno na forumu ne znamo) u RL nema muda da pridje ribi al' zato po forumu glumi ludilo kao svetski mega giga *ebac i drugi Bred Pit :sad2:

obicno ljudi koji ne mogu da se istaknu u rl u cyber svetu se pro:seravaju i trude se da se istaknu na net-u :think:

sto je najogore to je mozda isti lik sa razlicitim profilima...:rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top