Vesna Pesic terorise gledaoce RTS-a

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa vidis o cemu odmah razmisljas, a momche? kazem ja. :cool:
:mrgreen:

carnex-08.jpg


о сармицама и ти мислиш?
 
Ja mislim d je ona svakodnevno prisutna na ovom forumu ... pod nikom komunistknja .
aha samo sto je Vesna Pesic bila u zatvoru za vreme tih komunista , a navodni veliki disident i antikomunista Voja Kostunica "krvnicki najuren" sa fakulteta je odmah dobio mesto u pravnom inistitutu sa jos vecom platom ,nesto slicno ko i drugi patriotrski idol Dobrica sto je bio Titov kucni ljubimac na Galebu i ugledan clan partije ,al sada ispade Pesicka koja nikad nije bila clan partije i koja je zatvarana tada je je najveca komunistkinja .
Ili recimo taj Jremic sto mu je otac bio za vreme Slobe direktor Jugopretrola pa se mali skolovao na Kembridzu dok su ovde plate bile nekoliko maraka , a deda mu je Hamdija Pozderac ...a sad i on ispade dobar patriota :think:
 
aha samo sto je Vesna Pesic bila u zatvoru za vreme tih komunista , a navodni veliki disident i antikomunista Voja Kostunica "krvnicki najuren" sa fakulteta je odmah dobio mesto u pravnom inistitutu sa jos vecom platom ,nesto slicno ko i drugi patriotrski idol Dobrica sto je bio Titov kucni ljubimac na Galebu i ugledan clan partije ,al sada ispade Pesicka koja nikad nije bila clan partije i koja je zatvarana tada je je najveca komunistkinja .
Ili recimo taj Jremic sto mu je otac bio za vreme Slobe direktor Jugopretrola pa se mali skolovao na Kembridzu dok su ovde plate bile nekoliko maraka , a deda mu je Hamdija Pozderac ...a sad i on ispade dobar patriota :think:

Није правни него како се завао
отприлике Институт за филозофију и друштвену теорију (тако некако)
и није баш одма прошло је пар година а притисак споља је натерао да приме
тамо Косту ,Њега , Михајла Марковића, Мићуновића и још њих пар немогу сада да се сетим
 
Није правни него како се завао
отприлике Институт за филозофију и друштвену теорију (тако некако)
и није баш одма прошло је пар година а притисак споља је натерао да приме
тамо Косту ,Њега , Михајла Марковића, Мићуновића и још њих пар немогу сада да се сетим
pa i Pesicka je tu radila , samo sto je ona zaglavavila i malo robije 82. ...inace zanimljivo je da su se tada druzili u istom krug i Kostunica i Kosta i Nebojsa Popov,Pesicka i njen muz Srdja Popovic , Voja Seselj , Djogo ,Paraga , Seks , matori Tadic,Vucelic,Micunovic i raznorazni poznati likovi koji su kasnije bili na sasvim razlicitim stranama
 
aha samo sto je Vesna Pesic bila u zatvoru za vreme tih komunista , a navodni veliki disident i antikomunista Voja Kostunica "krvnicki najuren" sa fakulteta je odmah dobio mesto u pravnom inistitutu sa jos vecom platom ,nesto slicno ko i drugi patriotrski idol Dobrica sto je bio Titov kucni ljubimac na Galebu i ugledan clan partije ,al sada ispade Pesicka koja nikad nije bila clan partije i koja je zatvarana tada je je najveca komunistkinja .
Ili recimo taj Jremic sto mu je otac bio za vreme Slobe direktor Jugopretrola pa se mali skolovao na Kembridzu dok su ovde plate bile nekoliko maraka , a deda mu je Hamdija Pozderac ...a sad i on ispade dobar patriota :think:

Nije li bas ona htela infarkt da dozivi sto se Kusturica vratio u veru svojih dedova i sto se deklarisao kao Srbin , tri puta javno na TV .
I je ne vidim , zasto je taj njegov gest tooooliko nemoralan .
Nije li ona osoba militantno gradjanske orijentacije ( kod nas u Srbiji gradjanska orijentacije sluzi samo za prikrivanje identiteta, suprotno od onoga sto znaci u drugim narodima i drzavama ) .
Koliko je anacionalna , toliko je i agresivna i militantna .

Nije li bas Kostunica najuren s fakulteta , bas zbog tog nakaradnog ustava iz 74 godine . Sto se tice ovog Jeremica , ako sve nije poza i puka laz , veceras je on i te kako bio u pravu , u odnosu na ono sto je govorila Pesiceva . Pa vidis da je kritika pala zato sto je uopste pomenuo etnicko ciscenje Srba iz danasnje hrvatske . Pa oni nas sljepaju kako stignu , od tuzbi , do javnih uvreda , a on ne sme ni da zucne ... mnogo smo ih razmazili svojim defetizmom . Pa nisu oni Nemci .
A kad je bio Sanader u Srbiji , on je i te kako pominjao i Ovcaru i Vukovar . Samo sto to Vesnica u minicu to tad nije primetila . To joj je normalno .
Pa ne mozemo vise da frustriramo sopstveni narod snishodljivim odnosom prema hrvatima , ako vec moramo pred Amerima i Britancima . On je dobro procenio da pred hrvatima ne moramo . On ima smetnje u samoj Srbiji , kad treba da odgovori sasvim blago na silne , stalne i gotovo vulgarne provokacije iz Zagreba . A da odgovori mora , da ne bi odgovarali svi mi . jer , veruj mii ,nema veceg sranja ,nego sto je frustracija nacije . Onda je sve moguce .
Pa ti hrvati su iz frustracije i kompleksa nize vrednosti poklali milion srba i za to nisu kaznjeni .
Lepo on uradi svoj poso , odgovori na stalne napade i prvokacije , pa onda ne moraniko vise . Takva mu je uloga , koju o njos i ne ispunjava u potpunosti .
Pa hebote , oni su u svom bezobrazluku , tuzili Srbiju za , ni manje , ni vise , genocid ... a on ne sme bas nista da kaze , jer ce da ga napadnu iz LDPa , ili ce da ga napadne Vesna Pesic , ili NVO . A mi jos ni tu kontratuzbu nismo podneli .
Pozdaerac je komujara , pa samim tim i stetocina .
Moze biti , da Jeremic sve sto govori u stvari fingira i preti praznom puskom .
Ja to neznam , al ce mo videti . A videce mo vezano za tu kontratuzbu . Tu ce nassa vlest da otvori karte .

I sta je to cudno , da EU otpada , u koliko je uslov da se mi odreknemo svoje teritorije . Pa ako se odreknemo KiM , i ostali delovi ima da idu i te kako . Oni otimaju ,mi tu nista ne mozemo za sad . Al bar ne moramno da se slazemo .
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top