Vesna Pesic terorise gledaoce RTS-a

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
На жалост.

Да не помињем у каквом стању је била затечена више пута, то јој је затарбило дипломатску каријеру.

Pa to su ti ldpovci.......pijani,drogirani,histericni......:D

I svi se heftaju medjusobno,ne zna se ko je kome muz,zena,sestra,decko :mrgreen:

Ma da, a Čeda se drogira...

Kad se nema šta pametno za reći, ond se kleveta...

Ne,ne drogira se :hahaha:

Kleveta:hahaha1:
 
doticna je imala svojih pet minuta slave i vlasti, i zavrsilo se jedino logicno...na politicki otpad

ne bih joj pridavao vaznosti tako sto bih citirao raznorazne stavove i extremisticke izjave te `gospodje`

ona je sjajan primerak - rezprezent cele ove ezimske ideologije. samo prica, zaprduje, deli savete ili osudjuje, ali prvom prilikom kada treba nesto da uradi...buc, sve pada u vodu. sto kaze sofronije u crtanom filmu - lajavi krelac

uvek se setim i onog ometenog st.protica, gradonacelnik bgda, a pamtim mu izjave oko pocetka radnog vremena jer su unikatne, pa ga poslase u usa za ambasadora jer je u to doba nosio kaubojske cizme

meni su svi oni isti, neproduktivni, jalovi, cak stetni, pa imela je korisnija od njih
 
doticna je imala svojih pet minuta slave i vlasti, i zavrsilo se jedino logicno...na politicki otpad

ne bih joj pridavao vaznosti tako sto bih citirao raznorazne stavove i extremisticke izjave te `gospodje`

ona je sjajan primerak - rezprezent cele ove ezimske ideologije. samo prica, zaprduje, deli savete ili osudjuje, ali prvom prilikom kada treba nesto da uradi...buc, sve pada u vodu. sto kaze sofronije u crtanom filmu - lajavi krelac

uvek se setim i onog ometenog st.protica, gradonacelnik bgda, a pamtim mu izjave oko pocetka radnog vremena jer su unikatne, pa ga poslase u usa za ambasadora jer je u to doba nosio kaubojske cizme

meni su svi oni isti, neproduktivni, jalovi, cak stetni, pa imela je korisnija od njih

Да, али оно што је важно и што треба приметити да постоји ЈЕДНА ЕКИПА, ЈЕДАН СПИСАК ЉУДИ КОЈИ СУ "ПРЕТПЛАЋЕНИ", КОЈИ СУ ОБАВЕЗНИ ДА КОМЕНТАРИШУ СВЕ И СВАШТА и који се годинама смењују на ТВ А НЕ ПРЕДСТАВЉАЈУ БИЛО КОГА У СРБИЈИ ОСИМ СВОЈИХ ГАЗДА ИЗ ИНОСТРАНСТВА, ТЕРОРИШУ НАС "СВОЈИМ МИШЉЕЊЕМ" ГОДИНАМА.

И томе се мора СТАВИТИ ТАЧКА !

Матора Пешићка и још одвратнија њена мајка комуњара ЗАГОРКА ГОЛУБОВИЋ годинама масирају јавност.
Ко су оне уопште? Кога оне уопште представљају е да би ЈАВНИ СЕРВИС СЕРВИРАО ГРАЂАНИМА ЊИХОВЕ УМОБОЛНОСТИ.
 
de si bilderu?

bas se pitam koliko ti treba da dodjes, spamujes i zamutis, kad ono ...kami

inace ti likovi su znacajni samo po kolicini destrukcije i haosa koji sire, znaci beznacajni

Evo tu sam, dosadno mi nesto...

Naravno, zezanje i zamucivanje po besmislenim temama koje su otvorene za pljuvacinu je elementarna pristojnost.

Pa sto onda volite da otvarate teme i pljujete po njima kad su beznacajni?
 
Kako sam video tog matorog stakora inace "lepoticu" LSD-a pardon LDP-a na TV-u tako sam promenio kanal.

Moj savet, za sve koji nemaju prividjenja ili pejzaze u magli, a ne intersuje ih "zona sumraka" da promene kanal ... garantovano, sasvim ce te se prijatnije osecati a bice to jos jedan sve manji i manji dodir sa "Javnim servisom", ciji program sve vise lici na onu poznatu krilaticu "trla baba lan da joj prodje dan" a siguran sam da se svaki i malo normalniji gradjanin Srbije zgrazava na pojavu mediokretita sa ekrana, djavolovih saveznika i opicenih blesavih spoboda koje se sa ekrana "Javnog servisa" zagonetno smeskaju, kreste i traze nove zrtve za put u Had.

Sto manje javnog servisa to ste srecniji i zadovoljniji.

ps. narocito pazite da mala deca do 2-7 godina nemaju priliku da vide kako izgledaju vestice i vesci u zivo jer postoji opasnost da dozive stres ili fras.
 
Poslednja izmena:
Да, али оно што је важно и што треба приметити да постоји ЈЕДНА ЕКИПА, ЈЕДАН СПИСАК ЉУДИ КОЈИ СУ "ПРЕТПЛАЋЕНИ", КОЈИ СУ ОБАВЕЗНИ ДА КОМЕНТАРИШУ СВЕ И СВАШТА и који се годинама смењују на ТВ А НЕ ПРЕДСТАВЉАЈУ БИЛО КОГА У СРБИЈИ ОСИМ СВОЈИХ ГАЗДА ИЗ ИНОСТРАНСТВА, ТЕРОРИШУ НАС "СВОЈИМ МИШЉЕЊЕМ" ГОДИНАМА.

И томе се мора СТАВИТИ ТАЧКА !

Матора Пешићка и још одвратнија њена мајка комуњара ЗАГОРКА ГОЛУБОВИЋ годинама масирају јавност.
Ко су оне уопште? Кога оне уопште представљају е да би ЈАВНИ СЕРВИС СЕРВИРАО ГРАЂАНИМА ЊИХОВЕ УМОБОЛНОСТИ.

ne znas mito...

kad se nametnes na drz tv da si "specijalista" za nesto i napisu u tefteru npr. mita je specijalista za astrologiju i kladionicu, onda kada god se prica o tome uvek te pozivaju kada je o tim temama rec..... sve dok se ne nametne neki drugi "specijalista". tako bilo tako i ostalo. imas i one koji su placeni da lazu kao psi ali to je nesto potpuno drugo van ovoga.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top