HRV u problemima. Za koga da navija na SP u J. Africi.Sve podignuto na politički nivo

Slavic Land

Aktivan član
Poruka
1.168
Naravno hrvati ko hrvati.

Prvo su navijali za Bosance i hvalili ih do bola (daj Bože da se plasiraju da imamo za koga navijati, nećemo valjda za srbe).
naravno hrvat trener pa ajde nije bitno što su posvetili 99% sportskih vesti uoči kvalifikacija.
Kada je Bosna izgubila u novinama se moglo pročitati "kao" intervju Ćire Blaževića koji je izjavio da je su za neuspeh Bosanaca krivi Srbi.

evo teksta
http://www.srbijasport.com/vest.php?news_id=24102&sport_id=55

Ćiro je negirao i izjavio da je prijatelj Dodikov.

Onda kada se Slovenija plasirala puuuuuun index.hr hvale za slovence. Oni su nam opet braća, zaboravićemo što su nam oteli teritoriju (u tom smislu) samo sročeno da im se dodvore da bi mogli da navijaju za nekoga a da nisu srbi.

Onda je izašla reklama "kao" master-card slovenačka koja malo
"Hrvati nas gledaju iz kauča - neprocenjivo" (slovenci igraju na SP a hrvati gledaju TV)
evo drugog teksta, originalan ne znam gde je

http://www.index.hr/sport/clanak/vi...i-odusevljeni-slovenskom-reklamom/462288.aspx

:gace:
sorry ali nema razloga za mržnju
 
Malo li je cetvrtfinale?

Nije malo.
Sasvim dovoljno.

@tema

Slovencima se mora priznati jedino njihova iskompleksiranost Hrvatima.
Ali nije za zamjeriti.
Otkako smo ih prešišali u svemu, pa i u skijanju ( :hahaha: ), jadnici su toliko isfrustrirani da im je ovo bio spas u zadnji čas da ne puknu od jada! :D

Evo njihove reklame

 
Što se mene tiče, navijat ću za Srbiju.
Ali samo do četvrtfinala!
Ako bi kojim čudom postigli nešto više, neće se moći živjeti od raznih ego-tripova, kako na forumu, tako i u RL. :D

Znam da si jedan od postenih likova,samo ja nisam toliki optimista.Mislim da ce biti ooooogroman uspeh da prodjemo grupu,kakva god ona bila.
 
mi srbi se uvek na kraju krajeva, vraćamo tom "bratstvu" a hrvati uvek na kraju krajeva beže od nas.

Interesantno je da je postavljena anketa na index.hr u kojoj stoji pitanje
(toliko o hrvatskom nezainteresovanosti za susede uoči SP)

Za koga ćete navijati na SP
1. Slovenija
2. Srbija
3. Novi Zeland
4. neki drugi

ubedljivo vodi Srbija

da li je to rezultat toga što index.hr čitaju srpski čitaoci iako je žestoko anti-srpski orijentisan i pun nacionalizma i šovinizma
ili jednostavno hrvati vole našu repku (mada čisto sumnjam)
ili možda ima srba povratnika u tolikom broju...
 
Verovali ili ne, zabole me george za koga ce hrvati da navijaju na SP....

kako rece moj prethodnik za Dojce, verovatno, oni su uvek sigurni na SP, pa cemu tolika briga..

Tacka..

vjerovali ili ne. zaboli hrvate kita ko ce pobjedit na SP. navijat ćemo za dobar nogomet. uopće nam nije problem što vi i slovenci idete. pozz.
 

Back
Top