pomoc(hitno)

svaku subotu se nalazim sa drustvom i nemam pojma sta da radimo.obicno se smaramo.
dajte neku preporuku
svi imamo oko 15god.
:besna::worth::think::dash::(

organizujte filmsko vece.......
ili spremi palacinke i tako nesto pa pusti da prica sama ide............
ili ako volite da igrate neku igru na kompu,organizuj turnir......
mada,ako je drustvo pravo,nema smaranja,teme za razgovor se uvek nadju...............;)
 
Skupite svi po malo para da imate nesto za pice... Valjda ima i neka cura u tom drustvu, pa neka isprzi palacinke... A, valjda medju vama ima barem jedan koji zna da animira drustvo pricom, i caskajte...
 
nemamo pojma geos,nemamo net kod tog druga a i komp mu se s**** valjda mu je monitor....
....
msm da su to dobre ideje ali ne u ovom slucaju....
dajte jos neke

brate,pa znas ti valjda kakvi su tvoji drugari i sta vole?
ja nisam puno starija,i sad,a i tad,skupimo se oko sest i razilazimo se oko 2 ujutru.........nema dosade............muzika,razgovor............narucite picu,skrpite lovu,neka neko donese nitendo npr,pa igrajte,ima valjda tv,ili monopol u neku opkladu,ili sedite u neki kafic,atmosfera u kaficu uvek potstice razgovor............
 
svaku subotu se nalazim sa drustvom i nemam pojma sta da radimo.obicno se smaramo.
dajte neku preporuku
svi imamo oko 15god.
:besna::worth::think::dash::(

Sa 15 godina ja sam se takodje cesto nalazila sa drustvom, ali u mom drustvu uglavnom su bili dechaci, vechina starija, retko dodje neka devojchica.
Obicno smo se provaljivali, igrali "Masne fote", "Istina ili Izazov", "Papir, kamen, makaze", "Krivog tornja", i slicnih detinjastih gluposti... Ali to sve obicno kada se smaramo... Tacnije, mi se nikad nismo smarali.
A da ti ne pricam sta smo radili kada se nismo smarali :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
 
ali je frka sto smo mi u kuci.nema kafica,piva(msm pica)i pica....
sta da radimo u kuci...

pa idite do kafica.
a ako ne,pare na gomilu,pa idize do marketa pa kupite piće,i telefon u ruke,pa narucis picu,ili opet u market,pa kupis sastojke za picu,pa je napravite(sto sam ja uradila sa drugaricama skoro)
msm,meni se cini da ti i ne zelis da se vi okupite,i da ti ni ne razmatras nase predloge,vec kao,cisto onako,a mi samo tracimo vreme.
vec sam rekla-pravo drustvo,gotovo uvek dobra zabava.
 
naravno da zelim da se skupimo.
svaku subotu se skupljamo.
ali stvarno mi ni jedan predlog nekako zvuci glupo.svi smo muskarci.glupo nam je sa curama.
skroz smaraju.
i nemamo pojma da pravimo picu i palcinke.a ne ide nam se u grad.
ajde molim vas jos jednom da date neki predlog.stvarno mi nije namera da vam tracim vreme.a i najvise volim da se skupljamo(ali nam nije zabavno)please pokusajte


hvala na svim predlozima za sad.nadam se da ce ih biti jos puno.

idalje je hitno.treba mi za sutra.sto znaci da streba veceras da isplaniram da bi ga sutra realizovali
 
Poslednja izmena:
naravno da zelim da se skupimo.
svaku subotu se skupljamo.
ali stvarno mi ni jedan predlog nekako zvuci glupo.svi smo muskarci.glupo nam je sa curama.
skroz smaraju.
i nemamo pojma da pravimo picu i palcinke.a ne ide nam se u grad.
ajde molim vas jos jednom da date neki predlog.stvarno mi nije namera da vam tracim vreme.a i najvise volim da se skupljamo(ali nam nije zabavno)please pokusajte


hvala na svim predlozima za sad.nadam se da ce ih biti jos puno.

pa mss da mi znamo-u tome je fora......
mi smo umrle od smeha...........
a sad,pica je stvarno laganica-kupite gotovo testo,i ono,sta hoces da tutnes od gore,i to je to.......ali znas kako ce biti slatka kad znas da si je sam napravio:mrgreen:
a ja stvarno nzm sta vise,kad ste tako smotani,vama ni cirkus kolorado ne moze pomoci.......
ako je ovom riknuo monitor,idite kod drugog druga pa probajte kod njega......
danas je mom bratu bilo drustvo,4 sata su igrali pes,neki turnir,pitaj boga sta............
i toliko su urlali da sa mislila da cu da ih pokoljem.i tako svakog petka.i super im je...........
 
da si stariji reko bi ti da kupite neki alhohol i bilo bi vam lepo makar gledali i spanske serije a ovako...resenje je u dominama !:super:

svaku subotu se nalazim sa drustvom i nemam pojma sta da radimo.obicno se smaramo.
dajte neku preporuku
svi imamo oko 15god.
:besna::worth::think::dash::(

Imate 15 godina, pa sto lepo ne izadjete u grad?To su prelepe godine da pocnete da osecate cari alkohola...:whistling:
 

Back
Top