Дирљива прича о малој Ради

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Ова фасцинантна прича о девојчици Ради из села Божетић (засеок Дебеља), је дирнула многа срца у Србији. Девојчица је предивна, пуна љубави, и живи у веома тешким условима. Добри људи у Србији који су били великог срца, помогли су малој Ради.

Погледајте видео доле на овој страници имате, и помозите колико можете.

http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=13234

Доле је дата њена адреса, па јој можете послати бар неки пакетић.
 
Никад није касно за човека да учини добро дело.
Илиноида треба повести један општи препород солидарности овако адхок од случаја до случаја неће се нигде ,њу ће за пар месеци и можда раније заборавити јер ће се појавити нека нова потресна прича
 
Илиноида треба повести један општи препород солидарности овако адхок од случаја до случаја неће се нигде ,њу ће за пар месеци и можда раније заборавити јер ће се појавити нека нова потресна прича

Тачно је да ће се појавити нека нова потресна прича, али учимо и из ове. Морамо ујутро када се пробудимо да погледамо има ли неко у нашој близини тако сличан, да тако слично живи, треба ли му помоћ, када би свако помогао свом ближњем, десио би се општи препород.
 
zaista me je duboko dirnula ova prica,i bilo bi sjajno kada bi svako pomogao koliko moze.
na zalost,slicnih prica ima puno,ali ne dospevaju u javnost.
pre pardana u `novosti`-ma je osvanuo podatak da oko 300.000 dece gladuje,a cokoladu mogu samo da sanjaju.
tuga

Знам и мене је дирнула, пошаљи јој сутра неки пакетић, нешто од хигијене или гардеробе, нешто било шта.....Бог ће те благословити
 
Било би лепо да не постоје деца која живе у тешким условима као мала Рада,него да сви једнако
имамо услове за боље сутра !Она је још један пример да систем не ваља ....

Не гледај овога тренутка на систем, гледај шта ти можеш да учиниш.
 
Тачно је да ће се појавити нека нова потресна прича, али учимо и из ове. Морамо ујутро када се пробудимо да погледамо има ли неко у нашој близини тако сличан, да тако слично живи, треба ли му помоћ, када би свако помогао свом ближњем, десио би се општи препород.

Да кад би свако и када би стално то радио , а не само кад је медијска пажња фокусирана . Ил зато и кажем препород солидарности нам треба
 
То је право лице капитализам није мала Рада сама нити једина .још тужних исповести има.Капитализам је окрутан !

Шта је са старима и болеснима који умиру у беди и неправди,пензионери умиру од глади!


И ово је стравично:rtfm:
 
То је право лице капитализам није мала Рада сама нити једина .још тужних исповести има.Капитализам је окрутан !

Шта је са старима и болеснима који умиру у беди и неправди,пензионери умиру од глади!

И ово је стравично:rtfm:

Није нама потребан комунизам, нити он може помоћи људима да буду бољи и да лепше живе. Нама је потребно ХРИШЋАНСТВО.

Нама је потребан БОГ У НАМА.

Није узалуд Патријарх Павле рекао: "БУДИМО ЉУДИ", да је мислио другачије рекао би: "БУДИМО КОМУНИСТИ".

Павле је рекао "БУДИМО ЉУДИ!!!!!!!"
 
Poslednja izmena:
Не спорим ја ,сваком је потребна вера у нешто али једнако нам је потребна промена система која је поробила људе.

Ја не желим да постоје мале Раде ,нити старице које држава не жели да смести у старачки дом .Које умиру на отпаду,То није живот нити систем који нуди боље сутра.

Једино променом система може да се помогне људима и самом себи!
 
E da je ta Rada jedini takav slucaj vec ih ima u Srbiji koliko hoces

Па шта сад ако није Рада једини случај ? Забога људи, знам ја то, али то не умањује значај појединачних случајева.

Торенте, једно прасе да однесеш Ради боље би ти било него што се врцкаш са тим прасећим аватаром! :mrgreen:
 
Видиш Комунисткињо комунизам је и пропао јер је искидао човечију духовност
Духовност је оно што може вратити људе према себи и према другима

Потписујем!:klap:

Да је комунизам био добар не би пропао :mrgreen: Он је и урушио духовност људи.
 
Ова фасцинантна прича о девојчици Ради из села Божетић (засеок Дебеља), је дирнула многа срца у Србији. Девојчица је предивна, пуна љубави, и живи у веома тешким условима. Добри људи у Србији који су били великог срца, помогли су малој Ради.

Погледајте видео доле на овој страници имате, и помозите колико можете.

http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=13234

Доле је дата њена адреса, па јој можете послати бар неки пакетић.

Sreca je da jos uvek ima dobrih ljudi...:heart:
 
Ова фасцинантна прича о девојчици Ради из села Божетић (засеок Дебеља), је дирнула многа срца у Србији. Девојчица је предивна, пуна љубави, и живи у веома тешким условима. Добри људи у Србији који су били великог срца, помогли су малој Ради.

Погледајте видео доле на овој страници имате, и помозите колико можете.

http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=13234

Доле је дата њена адреса, па јој можете послати бар неки пакетић.

Stvarno dirljiva prica..:(

Svako treba da pomogne koliko moze..
 

Back
Top