Zrće

Rudjer

Iskusan
Poruka
5.513
Gledao sam dosta klipova na Youtube o Zrću i djeluje mi super. Mislio sam mozda otici tamo sledece ljeto, pa me zanimaju iskustva ljudi koji su tamo bili. Cijene, smjestaj, provod, gostoljubivost itd...
 
ne mogu da verujem

bio sam tamo i ove i prošle godine u augustu al na dva dana (bili na proputovanju Jadranom)

tad je najbolje otići jer Hrvata gotovo nit nema...cene pićajesu ko npr- cene u centru Zagreba al još ovek jeftinije nego na Stradunu Dubrovnika

imati dve najpoznatije diskoteke u Hrvatskoj tamo i još par manjih diskoteka i kafića i partiji su svaki dan maltene 24 časa dnevno
ono mi se dogovorili 2-3 dana uvrh glave ...al za prave partijanere OAZA :ok:
kažem sve sami stranci i komada cura i dečki ko u oriiči vredi videti...prosto čovek da ne veruje da tako nešto uopšte i postoji u Hrvatskoj:klap:
 
e da

za one koji vole koktele u diskoteci Papayi prave odlične

a evo fore kako se ogrebat za koji za DŽ...kad dođete na plažu stavite si ručnik na delu plaže od Papaye i dobijete jedan gratis u periodu od 14-16h :per:

svaki po jedan gratis...i ako vas je 4-5 ušparate 300 kuna (cca 3000 din) a pijete koktel

i čim dobijete odma iskoristite jer kasnije nastanu gužve jer dnevni partiji traju do 20 sati a onda se priprema za nočni a tada ne možete koristiti taj bon :idea:

a od ponude ima svega i svačega...banđiđamping, daskanje, skijanje na vodi,...ljudi plešu u diskotekama (otvoreni tip, na plaži u moru...ma loodilo

vredi videti:ok:
 

Back
Top