Pocelo ukrasavanje Knez Mihajlove 27.11.2009.

g. rajkovic

Aktivan član
Poruka
1.560
Nemaju para da zavrse rekonstrukciju Narodne biblioteke ,nemaju para za narodne kuhinje....ma nemaju para ni zasta a vise od mesec dana pre Nove godine poceli sa ukrasavanjem grada.! Kakav smo to narod postali?Zar danas njje poceo post , kakvo ukrasavanje, kakvo veslje i krkanluk za vreme posta ?
Cuo sam i za novu nagradnu igru, ko licitira najpribliznij broj "ukrasnih" sijalica dobija novog Punta i to onog na gas! .:roll:
 
Poslednja izmena:
Nemaju para da zavrse rekonstrukciju Narodne biblioteke ,nemaju para za narodne kuhinje....ma nemaju para ni zasta a vise od mesec dana pre Nove godine poceli sa ukrasavanjem grada.! Kakav smo to narod postali?Zar danas njje poceo post , kakvo ukrasavanje, kakvo veslje i krkanluk za vreme posta ?
Cuo sam i za novu nagradnu igru, ko licitira najpribliznij broj "ukrasnih" sijalica dobija novog Punta i to onog na gas! .:roll:

..počeli ste slaviti..katolički Božić...:super:...:klap:....
 
Nemaju para da zavrse rekonstrukciju Narodne biblioteke ,nemaju para za narodne kuhinje....ma nemaju para ni zasta a vise od mesec dana pre Nove godine poceli sa ukrasavanjem grada.! Kakav smo to narod postali?Zar danas njje poceo post , kakvo ukrasavanje, kakvo veslje i krkanluk za vreme posta ?
Cuo sam i za novu nagradnu igru, ko licitira najpribliznij broj "ukrasnih" sijalica dobija novog Punta i to onog na gas! .:roll:

Da ga , kojim slucajem ne ukrase , onda bi svi pljuvaci kukkali kako je ceo svet ukrasen , samo u Srbiji stoji sve golo i pusto ...

Pljuvaci i kritizeri uvek imaju razloge . naj lakse je , ali ne i najpostenije neprekidno pljuvati , kritikovati i rugati se .
 
Nemaju para da zavrse rekonstrukciju Narodne biblioteke ,nemaju para za narodne kuhinje....ma nemaju para ni zasta a vise od mesec dana pre Nove godine poceli sa ukrasavanjem grada.! Kakav smo to narod postali?Zar danas njje poceo post , kakvo ukrasavanje, kakvo veslje i krkanluk za vreme posta ?
Cuo sam i za novu nagradnu igru, ko licitira najpribliznij broj "ukrasnih" sijalica dobija novog Punta i to onog na gas! .:roll:


Ja sam chuo da ce da ukrase i Avalski toranj,
kazu bice toliko sijalica na njemu da ce TE Obrenovac morati da pojaca svoja postrojenja. :think:
 
Nemaju para da zavrse rekonstrukciju Narodne biblioteke ,nemaju para za narodne kuhinje....ma nemaju para ni zasta a vise od mesec dana pre Nove godine poceli sa ukrasavanjem grada.! Kakav smo to narod postali?Zar danas njje poceo post , kakvo ukrasavanje, kakvo veslje i krkanluk za vreme posta ?
Cuo sam i za novu nagradnu igru, ko licitira najpribliznij broj "ukrasnih" sijalica dobija novog Punta i to onog na gas! .:roll:

vidoh danas, bas lepo sto da ne ukrasavaju, malo da osveze ovo sivilo
drugo to su stari ukrasi, nisu kupovali nove godinama u nazad

nema para za mnogo stosta al pretera ga bre s ovo sitnicarenje, aj sad ko u konc logoru treba da zivimo

neka nek malo razbiju monotoniju
 
Poslednja izmena:
Ma daj, stari , daj se opustiti. Nema razloga za taj ton, ne?
Pa svi smo ovdje da bi si malo skratili vrijeme . Ovjde puse bura, i dosadno je kada se ne moze van. Ako nismo dobrodosli , onda reci, ne? Budemo si otisli, nije to nis stasno, ne?:eek:

E pa dobro onda ... sad vec moze da se govori , ja sam naviko na tvoje zamljake koji su uzzaas uzasa . Hebi ga , valjda se neko ceni po vecini . Akonisi mislio nista lose , onda OK .

Samo , treba da znas , Da mi nas Bozic slaviomo po starom kalendaru te da se Beograd ne kiti zbog 25 . kada mi Srbi nista ne slavimo . No , posto mi se sad dopao tvoj tton , evo ... menjam i ja svoj .
OK ?
 
E pa dobro onda ... sad vec moze da se govori , ja sam naviko na tvoje zamljake koji su uzzaas uzasa . Hebi ga , valjda se neko ceni po vecini . Akonisi mislio nista lose , onda OK .

Samo , treba da znas , Da mi nas Bozic slaviomo po starom kalendaru te da se Beograd ne kiti zbog 25 . kada mi Srbi nista ne slavimo . No , posto mi se sad dopao tvoj tton , evo ... menjam i ja svoj .
OK ?

pa naravno. Ljudi smo, ne?:ok:
 
hvala, hvala, ja sam redovno u Beogradu i super je. Imate najljepse zene na svijetu, i super provod na splavovima. Nije bas da volim da slusam cajke, ali je atmosfera super. Isto i ja vas pozivam da dodjete za blagdane u Opatiju. Bicete zadovoljni, ziher.:D

ja poziv prihvatam, ionako mi je usput ka Trstu i Padovi..nadam se da su i vase cice super kao nase..a ni ja narodnjake/cajku ne slusam..
 
Nemaju para da zavrse rekonstrukciju Narodne biblioteke ,nemaju para za narodne kuhinje....ma nemaju para ni zasta a vise od mesec dana pre Nove godine poceli sa ukrasavanjem grada.! Kakav smo to narod postali?Zar danas njje poceo post , kakvo ukrasavanje, kakvo veslje i krkanluk za vreme posta ?
Cuo sam i za novu nagradnu igru, ko licitira najpribliznij broj "ukrasnih" sijalica dobija novog Punta i to onog na gas! .:roll:

Pa moraju da stignu da do katolickog bozica okite grad.
 
Pa sta je svima vama..
Svedoci ste i sami ucesnici tema u kojima se govori vise o svemu drugom nego o vaznim stvarima..

Pogledajte samo prvu stranu foruma politika i videcete da su sve teme koje nemaju neke posebne veze sa problemima ove zemlje, sve neke zaobilaznice ko kisa oko Kragujevca..

Kakav narod, takva vlast..
Nije to slucajno receno..

Tacka..
 

Back
Top