je l ste elitizmaticni

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.028
Cime privlacite, a cime odbijate tinejdzera suprotnog pola, a cime ljude, govoreci na globalnom nivou?
Ja sam zla i bahata, a ljudi to vole. Pritom stremim da budem erudita, ljudi su ljubomorni na to, pa ih mozda time odbijam.
Suprotan pol skoro da ne privlacim, al se zato sama pricepim ko krpelj pa i nemaju mnogo izbora.
Salim se, privlacim ponekad. Kartanjem. Pola svojih bivsih prisnih veza sam uspostavila kartajuci se.
A isti pol privlacim nezaustavljivo. Zenske me cak i slusaju.
A vi
 
mozda preteranim cutanjem kad sam sa nepoznatim ljudima
i to sto ako mi se neko ne dopada otvoreno iskazujem to
sa..nekad recima nekad pogledom ko da mi je go.vno pod nos
a nisam bas razmisljala o tome cime ih privlacim
 
Cime privlacite, a cime odbijate tinejdzera suprotnog pola, a cime ljude, govoreci na globalnom nivou?
Ja sam zla i bahata, a ljudi to vole. Pritom stremim da budem erudita, ljudi su ljubomorni na to, pa ih mozda time odbijam.
Suprotan pol skoro da ne privlacim, al se zato sama pricepim ko krpelj pa i nemaju mnogo izbora.
Salim se, privlacim ponekad. Kartanjem. Pola svojih bivsih prisnih veza sam uspostavila kartajuci se.
A isti pol privlacim nezaustavljivo. Zenske me cak i slusaju.
A vi

privlacim-dobrom dusom:roll:
odbijam-govorom tela,ponasanjem,i pogledom.
pogledom

na globalnom nivou-neam pojma,mozda ono,ako su fini prema meni,bicu i ja prema njima
yeah,right
odbijam-valjda isto kao i muske,neam pojma
 
Cime privlacite, a cime odbijate tinejdzera suprotnog pola, a cime ljude, govoreci na globalnom nivou?
Ja sam zla i bahata, a ljudi to vole. Pritom stremim da budem erudita, ljudi su ljubomorni na to, pa ih mozda time odbijam.
Suprotan pol skoro da ne privlacim, al se zato sama pricepim ko krpelj pa i nemaju mnogo izbora.
Salim se, privlacim ponekad. Kartanjem. Pola svojih bivsih prisnih veza sam uspostavila kartajuci se.
A isti pol privlacim nezaustavljivo. Zenske me cak i slusaju.
A vi

Privlacim-imam taj intelekt, zelju za saznanjem, mislim da cure to cene.A i volim da se ponasam viteski.Takodje sam dosta dobar, ali tu vrlinu polako zajebujem u poslednje vreme.Ne isplati se...
Odbijam-Pa mozda ponekad znam da preteram sa pricom.
 
pa ono pivlacim.....nzm...mozda se postavljam ono egocentricno i ne zainteresovano ...a to devojke ono manje vise privlaci iako nesto sumnjam...i ono mogu lepu pricu da sklopim kad me nije blam da pricam....
odbijam...uf..mnogo vredjam ljude(nije da ih ja psujem il tako nesto nego ponizavam(i to sebi veoma zameram al nmg protiv sebe))..oko sebe..pa mi govore da sam skot al konstantno...
 
Privlačim... ničime, apsolutno.
Imam racionalno razmišljanje,ponos, principe, moral, realista sam...
Ali, eto, paradox, to upravo odbija.
Tako da ništa ne privlači.
Generalno, dosta pametujem, kažu da razmišljam dosta zrelo i pretpostavljam da ljudima sviđa.
Starijim.
 
Cime privlacite, a cime odbijate tinejdzera suprotnog pola, a cime ljude, govoreci na globalnom nivou?
Ja sam zla i bahata, a ljudi to vole. Pritom stremim da budem erudita, ljudi su ljubomorni na to, pa ih mozda time odbijam.
Suprotan pol skoro da ne privlacim, al se zato sama pricepim ko krpelj pa i nemaju mnogo izbora.
Salim se, privlacim ponekad. Kartanjem. Pola svojih bivsih prisnih veza sam uspostavila kartajuci se.
A isti pol privlacim nezaustavljivo. Zenske me cak i slusaju.
A vi

Face the reality-niko te ne voli.
A sada druga tacka dnevnog reda
ne trudim se nicim specificnim da privucem. Ono furam svoje pa sta bude bude.
 
Ljudi kažu pogledom...mada ja im ne verujem...(mislim na odbijanje):lol:A privlačenje?Otkud znam...Valjda fizičkim izgledom na prvu loptu...posle toga ljudi samo mogu da me vole ili mrze...nema ravnodušnih...:lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top