Assassins Creed ....POMOC!!!!!!!!!!!

Hold It Against Me

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.191
Aaaaaaa jao ljudi pomagajte....Pokusavam da instaliram igricu Assassins Creed ..Inace igrica je na 2 cd-a ...E sada taj kreten sto mi je prodao igricu je NESTAO :hahaha: a ja se patim ewo vec sat vremena...

Ovo je objasnjenje : ako je igra na 2 dvda to nisu dvd1 i dvd2 to je sve jedan dvd. jednostavno je. prkopiras sve u jedan folder i odzipujes prvi fajl. desnim misem na njega i open with winrar. posle kliknes na extract i dobijes iso koji ubacis u daemon.

Ja znaci ne mogu nista da skontam...Ako neko ima vremena da mi kaze kako da instaliram ovo sranje od igrice neka mi se javi... :mrgreen:
 
Instaliraj taj daemon tools
u poseban folder extraktuj sve fajlove da dobijes .iso image
zatim ides desni na daemon pa Virtual CD/DVD-ROM, pa Device 0 No media>Mount image
nadjes iso fajlove koje si raspakovao i mountujes prvi
dok ide instalacija on ce da ti zatrazi drugi disk i ti onda mountujes drugi i nastavis instalaciju...
to ti je cela filozofija
 
Instaliraj taj daemon tools
u poseban folder extraktuj sve fajlove da dobijes .iso image
zatim ides desni na daemon pa Virtual CD/DVD-ROM, pa Device 0 No media>Mount image
nadjes iso fajlove koje si raspakovao i mountujes prvi
dok ide instalacija on ce da ti zatrazi drugi disk i ti onda mountujes drugi i nastavis instalaciju...
to ti je cela filozofija

Brate hvala ti u svakom slucaju..Ja sam igricu uspeo da instaliram ali nece da radi..jako se baguje...***... :)
 

Back
Top