Država nema para za studente i zdravstvo, a ulazi u F1!?

Dust

Domaćin
Banovan
Poruka
4.184
Stefan GP kupio Toyotino mjesto na gridu

Prema posljednjim neslužbenim informacijama koje imamo, Toyotino mjesto na gridu za Svjetsko prvenstvo Formule 1 2010. prodano je srpskoj momčadi Stefan Grand Prix, o kojoj smo ranije opširno pisali na našim stranicama.

Ključni čovjek srpske operacije je Zoran Stefanović, izvršni direktor korporacije Amco.

Kupnju Toyotinog mjesta na gridu navodno je potpomogla i srpska vlada.

Dio Toyotinih zaposlenika će nastaviti raditi za Stefan GP

Dio Toyotinih zaposlenika u Kelnu je dobio informaciju od svojih dosadašnjih poslodavaca da postoji mogućnost da ih za razvoj svog bolida u budućnosti angažira Stefanović.

Do sada se pisalo i o Toyotinoj namjeri da proda intelektualna prava na dizajn svog bolida za 2010., no u ovom trenutku nije poznato hoće li Stefan Grand Prix akvizirati i to, s obzirom da njihova operacija u Srbiji nije odustala od razvoja svog vlastitog bolida.
http://www.f1racing.com.hr/index.ph...na-gridu&catid=58:najnovije-vijesti&Itemid=86

Cinizmu i licemerju naših političara nikada kraja...
 
@ 27E

Izvinjavam se postavljacu ove teme jer ovo sto sada pisem nema veze sa njom ali ovo je jedino mesto gde trenutno mogu da dam odgovorim 27E a sa vezom je oko : "Beogradjani, dosljaci, itd.."

Dakle 27E ovo

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=11924516&postcount=52
si sam napisao i sta ne valja ovde ?

ko boldovanog - netacno je i zlonamerno

bar je imao do dolaska ovih. pkb beograd je bio jedan od najvecih proizvodjaca hrane, cak su rusima poceli da prodaju fabrike hrane.

a od bgda do smedereva voca i povrca koliko ti duse hoce

ostale privredne grane, da ne spominjem, bar je tako bilo dok ovi nisu zaseli na tudje, to mislim posto raskalasno trose a nisu to zaradili
PKB Beograd je preduzece koje skoro i da uopste ne radi u sklopu Beograda vec na tlu Beograda ima samo svoj prodajna mesta kao i mesta na kojima prodaje svoju robu kao sto su STR i veliki trgovacki lanci. Najveci deo PKB Beograda su velika poljoprivredna dobra nejvecim delom u Vojvodini i nesto malo manje oko Beograda.

A ono drugo sto si pomenuo :
citat :
a od bgda do smedereva voca i povrca koliko ti duse hoce

pa sam si napisao od BEOGRADA DO SMEDEREVA znaci ni to nije u sklopu Beograda vec si posredno priznao da je Beograd korisnik tudjeg zemljista koje nije njegovo.

U sustini Beograd danas skoro da uopste nema ni jedno proizvodno preduzece ali zato ima masu Ministarstava, skoro kompletan drzavni aparat vladinih sluzbenika, stranih zastupnistva a ako mislis da moze da se zivi od papira e to moze ali samo u Beogradu.
Beograd zivi od taksi, doprinosa, carina i poreza koje placa cela Srbija.
 
Ne vidim kakve veze imaju politicari i skolstvo sa tim sto privatna kompaniju kupuje neku drugu kompaniju?
:dontunderstand::dontunderstand:

A to za studente, sto sad zezaju, pa ko im je kriv sto nisu ucili a sad traze olaksice. Ja sam morao da se otelim uceci da bi dao uslov, a oni sedeli na usima celu godinu a sad traze neka svoja prava.
Ima veze ako i država participira. ČITAJ MALO!
 
Dio Toyotinih zaposlenika u Kelnu je dobio informaciju od svojih dosadašnjih poslodavaca da postoji mogućnost da ih za razvoj svog bolida u budućnosti angažira Stefanović.
Pa, nisam znao da tek razvijamo bolide. Eno 250 bolida sedi u skupštini, još 30 u vladi i na desetine još se bave politikom... Ovo mora da je nešto zaista posebno, čim se i vlada zainteresovala :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Za studente i ne treba davati pare.Visoko školstvo i slične luksuze studenat treba da plaća iz svog džepa.
I onda će svi tako lepo da budu pismeni kao ti... Ne treba popustiti studentima možda, zahtevi im jesu bezobrazni, ali sada ispade da za njih, čak i da su najgori, nema para, a za učešće u privatnoj inicijativi za kupovinu mesta u F1 ima...
 

Back
Top