POMOĆ OKO OČITAVANJA ČIPA

mrvica i cile

Primećen član
Poruka
918
DA LI NEKO MOŽE DA MI POMOGNE OKO PODTAKA SA ČIPA BR. 688050000439476
ZVALA SAM SVE FIRME KOJE SA BAVE ČIPOVIMA, U BAZI GA NEMA. ZVALA SAM I Odelenje za obeležavanje životinja Ministarstva za poljoprivredu tel. 3117536, NEMA GA NI KOD NJIH U EVIDENCIJI, ZNAČI SIGURNO JE VET. STANICA BG U PITANJU, ONI JEDINI NE UNOSE U BAZU. NARAVNO VEĆ OD DVA KOD NJIH SE NIKO NE JAVLJA. ČOVEK IZ MIN. POLJOPRIVREDE MI REČE DA BI ONI TREBALI DA RADE DO TRI, ALI ODU VEĆ OKO DVA, I TO MRTAV HLADAN.....BLAGO NJIMA, TAMO JE DEFINITIVNO ANARHIJA
 
PROBLEM OKO OČITAVANJA ČIPA OPET!

Pre 10 dana našla sam štene mešanca koje je udario auto i odvela kod veterinara i prilikom pregleda on je ustanovio da je štene čipovano ali da ga nema u bazi
broj 688050000404961
Štene je prošlo bez povreda i nalazi se kod mene ali od tada traje moja potraga za onima koji su ga čipovali- zvala sam i veterinare u kraju, veterinarsku stanicu u ul.29.novembar, firme koje uvoze čipove, Naučni institut za veterinarstvo,Ministarstvo za poljoprivredu, Kinološki savez međutim bez ikakvih rezultata! Ima li neko ideju kome još da se obratim prilično mi je hitno jer bih volela da ga vratim vlasniku
 
PROBLEM OKO OČITAVANJA ČIPA OPET!

Pre 10 dana našla sam štene mešanca koje je udario auto i odvela kod veterinara i prilikom pregleda on je ustanovio da je štene čipovano ali da ga nema u bazi
broj 688050000404961
Štene je prošlo bez povreda i nalazi se kod mene ali od tada traje moja potraga za onima koji su ga čipovali- zvala sam i veterinare u kraju, veterinarsku stanicu u ul.29.novembar, firme koje uvoze čipove, Naučni institut za veterinarstvo,Ministarstvo za poljoprivredu, Kinološki savez međutim bez ikakvih rezultata! Ima li neko ideju kome još da se obratim prilično mi je hitno jer bih volela da ga vratim vlasniku

Jos ostaju proizvodjaci cipa, ili kako se vec zovu, to bi trebalo da se vidi, ciji je cip, virbac ili superlab, pa pogledati u njihovoj bazi.
 

Back
Top