jer sam debil.

maslacak93

Aktivan član
Poruka
1.969
!!!vc8se789wvn439qdt4nw7897reub,4t5ye76t64h5ewhc

jes aj eeem. :dash::dash::dash:

zasto,
decko je jedini koji me je iole podsetio na nekoga [a necu da kazem na koga jer bi svi poceli sa vredjanjem -.- ]


on je moje godiste,prelep je,pomalo lici na chajniza ali ne verujem da jeste.
ima svetlu kosu,zelene oci...bogca mu
sada ima devojku,naravno

ali pre nego sto ju je imao, [a moram reci i sada...:confused: ]
mislim,
dodjemo rasa i ja sat vremena ranije u skolu,dodatna iz engleskog,
i on je tu,
rasa i on pocinju neku spiku [uvek sam zelela ovo da napisem :lol: ]
i ja se smejem rasi sto je uvek tako izgubljen,negde u svom svemiru
i onda on gleda u mene i smeje se zajedno sa mnom,
i vidi se da hoce da zapocne konverzaciju sa mnom,ali ja NE MOGU da ga pogledam niti bilo sta ,a umirem za tim,sve vreme gledam u rashu ili u stub.
dolazi profesorka engleskog i mi da krenemo u ucionicu a on mi se obrati 'sta ima?' i onako sa,jao kakav lep pogled..ima zelene oci :)
i glas,a kako se smeje! aaaaaaa:heart: :sad2:
ali ja ga ne konstatujem i odjurim za prof. ,nisma mu ni odgovorila! :eek:
ne znam sta je to sa mnom,jer ja stvarno HOCU da mu odgovorim,
i da popricamo,ali ne mogu,cim ga pogledam ili hocu da prasnem u smeh ili da propadnem u zemlju :eek:
i kad mi se nasmesi u prolazu,kada izlazimo iz ucionice za matematiku,pogleda me taako:(
i kada je trazio Milu,dosao da moje dve drugarice i mene :''Cao devojke,jel znate gde je Mila?'' [nesto su se kladili] i SVE vreme gleda u mene kada to prica. :eek:
ne izmisljam ja nista,i mene cudi
ja ZELIM da zapocnem konverzaciju sa njim ali NE MOGU
sada on vec ima devojku,ona je sa 4. godine,suprotna smena
ali i dalje primecujem,mislim,
kada udjem u skolu on sedi i smara se,nesto cita,nema nikog,mi uvek dodjemo ranije
i on odmah podigne glavu i nasmesi mi se onako:heart: :(
a ja pobegnem na sprat gde imamo cas. A TO NE ZELIM. :eek:
jer uuuuuuuuuumirem od zelje da budem tu u njegovoj blizini:dash: :dontunderstand:
i ima devojku on,ali primecujem da nije nesto mnogo lud za njom a ni ona za njim,ne znam ni zasto su zajedno [ne mogu sad da objasnjavam zasto,ionako sam oduzila sa ovim]
i plasim se da ce on odustati od mene. a ne zelim da odustane :(
kad god mi se obrati u prolazu ja ga iskuliram :eek:
A NE ZELIM DA GA ISKULIRAM.
nemam pojma sta mi9 je!!!!
aaaaaaa! i sada ovo pisem na informatici jer se malopre desila stvar koja je prelila casu...
ali necu da razmisljam o tome...

i durgarice,kojima cak nista nisam ni rekla
primecuju vec i vec pocinju malo da NERVIRAJU SA SVOJIM MESANJEM U MOJ ZIVOT,NISAM IM TRAZILA DA MI RESE PROBLEM i da mu se obrate sa nekim NEBULOZAMA [ o moj boze :eek:] NEGO OBICAN,NAJOBICNIJI,MALECNI SAVET. :evil: :PPPPPP
ali shvatam da njima vise ne mogu ni rec da kazem a da ZA TO NE SAZNA CELA SKOLA. :eek:

ono glavno sam podvukla crnim,posto sam se bas lepo ispraznila sad i oduzila malo ovo,a nisam nameravala.:(

[pa :dash::dash::dash::dash::dash:
 
Poslednja izmena:
momci koji mjerkaju okolo dok vec imaju djevojku nisu vrijedni paznje
posveti se nekom drugom

ali nasa prica prakticno 'pocinje' jos pre nego sto je imao devojku:(
i znam da bismo se smuvali da sam otisla na ekskurziju.
a ONA je otisla na ekskurziju u 1. godini i tacno znam sta se desilo...
a ona je...ma,
necu da vredjam,ali znam da ga ne voli niti on voli nju
imam jednu teoriju zasto su zajedno,ali zvuci prepotentno
mada mislim da sam u prabu

:besna:
 
prakticno,nikakvo.
mislim,iskreno,drugarice kad me pitaju uvek kazem da sam imla daaaavno decka
ali lazem. mislim,ne lazem,kad smo kod toga,u 3. razredu imala sam simptaiju kada smo se krili iza skole i ljubili :loL:
znam da se to ne racuna,nije ni bitno

ja HOCU da se,hajde,smuvam s njim [on ima devojku sada,ali znaaaaaaaam da se ne vole [ona ga *** vara sa kim stigne,pa sad,jaka ljubav] kada on raskine sa njom,naravno.
ali NE MOGU
a i on da je neki decko mogao bi prvi da preuzme inicijativu, [kada raskine sa njiom,naravno]
i lepo me zaustavi u sred jos jednog bega i pita da se smuvam s njim.
tako ja mislim da resim ovo,ali,
nesto sumnjam da to moze da se desi
a ja ne vidim drugog nacina NE MOGU DA BUDEM U NJEGOVOJ BLIZINI DUZE OD 10 MINUTA.
A ZELIM.

:eek:

pa u tome je i problem
za pocetak-priznas jednoj drugarici u koju bas imas poverenja,i koja po mogucstvu ima iskustva sa ljubljenjem i malo ti objasni,ako treba i pokaze na delu(nije to bauk;))
i to ti je pola problema.......
a po tvojoj prici decku se bas svidjas...
a msm ima i on osecanja,kad ga ispaljujes tako gde jos i da te pita da se smuvate:lol:
prvo ti probaj da komuniciras sa njim kada ste u vecem drustvu..............i posle ces se malo oslobositi............
drzim ti fige:D
 
Obrati se ti njemu i ne odustaj. Nije lako, ali ces posle znati ima li nesto od vas ili ne. Sada izgleda strasno, ali za par godina ces biti smesna samoj sebi, veruj mi :D. Kreni u ofanzivu. Od pogleda, razgovora, dogovora...:ok:. Ako mnogo cekas, pojavice se jos neka Mila. Uvek ima neko interesantan ili sposoban da mazne ono sto i mi volimo :aha: :).
 
ljudii nema efekta...ceo zivot sam sluso i davao savete i nikad mi nije pomoglo prosto ne mozes protiv svoje psihe..udij u pricu sa njim...eto to ti je moj savet.....sve ostalo ce biti spontano...a ako vidi da si stidljiva a videce 200 posto....to moze da mu bude i slatko....
 
priznas jednoj drugarici u koju bas imas poverenja,i koja po mogucstvu ima iskustva sa ljubljenjem i malo ti objasni,ako treba i pokaze na delu(nije to bauk;))

:lol:
Заслужује репутацију.

@тема
Шта ту има ко да ти помаже и даје савете?
'Оћеш да причаш с њим? Онда причај.
Ако имаш неку баријеру или је савладај или батали тог дечка.
Нема ту шта да се каже.
Побогу, имају и мушкарци осећања, нису они јадни дужни да облећу и чекају понеку реч исцеђену на кашичицу.
 
100X Oche nash i 50X Ave Maria!

:worth:

@Sarah

I ti si mislila da sam ja neki internet pedofil?:dontunderstand::pop2:
Pazi, hvalila si se kako ti je keva psihijatar, kako se ti razumes u psihologiju...sta je sad problem? Jedan naajobicniji tinejdz problem i ti ne znas sta da radis? Cccc, jadna ti...:(:roll:

Inace, problem je mozda to sto mislis da ces upropastiti situaciju ako progovoris, tj., mislis da ces izgovoriti nesto pogresno i on ce odma' otici od tebe. Nesto tako. Znaci, samo se opusti, lepo mu odgovori i ostani gde jesi(nemoj bezati ybg)...spika ce krenuti polako i verovatno nece puno trajati(ako ste u skoli) ali ce mnogo vredeti. Srecno...
 
GOD DAMN !!1!!!
Zar nemash neku drugaricu ili dnevnik da smarash sa ovim ?


Ako ne mozhesh da zapochnesh konverzaciju , odma zajebi , sad si sve raspekmezila zbog njega , a ni ne znash ga .

Е,ово је прави одговор.

Џисусе, постоји тема Тин проблеми, а и даље свако отвара засебну тему за неки свој проблем. Шта је у питању?:confused:
 
Pa stvar je u tome sto ti ne mozes da uradis nista:mrgreen:
mozes samo da mu dajes signale,muski napadaju,ako mu se svidjas,naravno:mrgreen:
mislim ima izuzetaka da zensko startuje,al obicno startuje nekog stidljivog,pasivnog
 
:worth:

@Sarah

I ti si mislila da sam ja neki internet pedofil?:dontunderstand::pop2:
Pazi, hvalila si se kako ti je keva psihijatar, kako se ti razumes u psihologiju...sta je sad problem? Jedan naajobicniji tinejdz problem i ti ne znas sta da radis? Cccc, jadna ti...:(:roll:

Inace, problem je mozda to sto mislis da ces upropastiti situaciju ako progovoris, tj., mislis da ces izgovoriti nesto pogresno i on ce odma' otici od tebe. Nesto tako. Znaci, samo se opusti, lepo mu odgovori i ostani gde jesi(nemoj bezati ybg)...spika ce krenuti polako i verovatno nece puno trajati(ako ste u skoli) ali ce mnogo vredeti. Srecno...

Ti pedofilu, ne javaljaj se, znam da bi voleo da si na mestu tog decka.
 

Back
Top