yebica

gost 101840

Legenda
Poruka
55.667
Ova tema je otvorena da bude komtra onoj bludy neyebici i kao takva, zaslužuje da se jel...zalepi...:per:
...znači...da se pohvalimo i to...

...misim...kad pročitam ono "neyebica"..ko da sam pročito neyedica...ko da neko nije jeo, ko da gladuje...:sad2:

..aj malo lepšu stranu sveta...
 
uh, secam se kad sam ja to pricao drugim povredjenim ljudima. Toliko je lako bilo to reci...

ma znam druze,ali od kukanja nema vajde..mislim ima,ali sta ja znam..ne daj se hebote te ris..ima drugih koliko hoces..fokusiraj se na taj fax..sada ces makar imati vise vremena..sta si to napravio kada te sutnula?:neutral:
 
ma znam druze,ali od kukanja nema vajde..mislim ima,ali sta ja znam..ne daj se hebote te ris..ima drugih koliko hoces..fokusiraj se na taj fax..sada ces makar imati vise vremena..sta si to napravio kada te sutnula?:neutral:
ne pitaj me nista. Ponavljajuci to, sve mi je teze i teze. Znam da ima drugih. Mogu je naci odmah. Ali, ne mogu. Ne mogu.
Konj si, pre svega, sto se opterecujes stvarima izvan fakulteta, a najteza ti je godina.
Hebiga, u vezi smo bili 4.5 godina, tako da mi je raskid tesko pao. Govorim o tezini od 200t.

probacu da se fokusiram na faks. Uh...i kako sutra dan da se zaljubi covek? Oduvek me je bio strah da se zaljubim zbog ovakvih trenutaka :dash:

dosta kukanja. Ovo je tema o yebanju :)
 
ne pitaj me nista. Ponavljajuci to, sve mi je teze i teze. Znam da ima drugih. Mogu je naci odmah. Ali, ne mogu. Ne mogu.

Hebiga, u vezi smo bili 4.5 godina, tako da mi je raskid tesko pao. Govorim o tezini od 200t.

probacu da se fokusiram na faks. Uh...i kako sutra dan da se zaljubi covek? Oduvek me je bio strah da se zaljubim zbog ovakvih trenutaka :dash:

dosta kukanja. Ovo je tema o yebanju :)

Mani se neta, knjigu u jednu, devojku za drugu ruku:mrgreen:.
 

Back
Top