hm...I/O error

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
kaspersky mi izbaci prilikom skeniranja sledece
ExecSpecial can't resolve name: GetProcAdressEx
tri puta u statistikama pod Objects, i prijavi pod I/O Errors samo "1".
Sta je to,cemu moze da smeta i kako se sredjuje?
 
Neke antivirusne baze sadrze dll-ove koji detektuju viruse skrivene u memoriji. Ispravno radi na KAV 4.5 i novijim verzijama dok kod 3.5 uzrokuje error - ne moze identifikovati trojanca u memoriji. Ovaj dll si `pokupio` prilikom updejta.
 
Andreavk:
Neke antivirusne baze sadrze dll-ove koji detektuju viruse skrivene u memoriji. Ispravno radi na KAV 4.5 i novijim verzijama dok kod 3.5 uzrokuje error - ne moze identifikovati trojanca u memoriji. Ovaj dll si `pokupio` prilikom updejta.
Aha....ne kontam skoro uopste....
znaci da imam stariju verziju kav-a koji ne moze da detektuje trojanca pa da prikazuje kao I/O error?
 
Ne znaci da imas virus - znaci da si sa updejtom Kasperskog pokupio taj dll i da te kad pokrenes scan obavestava da ne moze da skenira skrivene rtrojance u memoriji. Instaliraj noviju verziju Kasperskog jer taj error ne mozes disejblovati.
 
Te tri greske izbaci dok skenira ram (ili sta vec, bitno je da prvo izbaci to pa tek onda pocne da skenira C: ili sta mu je vec dato. U stvari cim pokrenem AVP Scanner izbaci te tri greske)
Nasao je jedan zip zarazen Swenom. Mislim da sam ga otvarao par puta. Medjutim samo je taj zip zarazen,nista vise. Ima jos par corrupted fajlova,ali nista bitno. Da nije mozda Swen?
 

Back
Top