busenje usiju...

gost 15307

Legenda
Poruka
56.095
i tako...pod stare dane...osisah se na kratko i odlucih da probusim usi
te se pridruzim plemenu..."probusene usi"...
elem...
1. jel to boli?
2. gdje je tako nesto najpametnije (u smislu higijene te (ne) dobijanja neke bolestine...) obaviti?
3. koliko otprilike treba uhu da zacijeli kako bih mogla pocet nosat fine preverzne filigranske recine...visetje koje sam nedavno dobila?

faja. :rumenko:
 
"Sindjel" tamo sma ja busila i nije bilo infekcije, daju ti uputstvo kako se odrzavaju dok ranica ne zaraste. Buse sterilnim iglama (onim kojima se daju injekcije) i otpakuje ih na tvoje oci.
Iams tamo i mindjuse da kupis, hirurski celik, ne izaziva alergiju, infekcije, nista, mozes stalno da ih nosis (narocito ako si od onih kojima brzo zarastu rupice, ja busila ranije, pa nisma nosila cesto mindjus ei zaraslo).
 
Pričali mi ljudi da su bušili i po domovima zdravlja, bušili im iglom, valjda onom za injekcije. Možeš i tako nešto. Mada je možda lakše kod zlatara onim pištoljem, tu odmah stave i pozlaćenu minđušu. U stvari, minđušom se i probuši uvo.
 
Pričali mi ljudi da su bušili i po domovima zdravlja, bušili im iglom, valjda onom za injekcije. Možeš i tako nešto. Mada je možda lakše kod zlatara onim pištoljem, tu odmah stave i pozlaćenu minđušu. U stvari, minđušom se i probuši uvo.

ja sam lično bušio drugaru uvo u školskom
samo malo led da utrne, pa rokaj
čkin dim, realno
i posle malo alkohola i to je to

al ne bih bušio uvo nepoznatoj ženi s oruma, zaista:)
 
ma ne brini se nije to nishta
imaju onaj neki pishtolj valjda
tako mi prichali neki nekad lol
missim chudne ste vi zene...
mada ja ne znam nisam bushio ushi alicenim da je manje strashno od porodjaja:lol:
tu je samo salo i koza..nema shta da boli?
e sad prichao mi opet neko za neshto kao da moze infekcija ako si neshto tamo...aaa ovo stvarno nije moj fah al poshto sam dao onu zez reputaciju pa mi bilo zao:(:lol:
zakljuchak: ne boli..bar mi tako rekli
 

Back
Top