Utakmica protiv Amera-cist BLAM

Uzasno je i nisam sigurna da zelim da gledam Olimpijadu.Zeljko Obradovic je zbog nekih svojih tripova morao da odabere decu koja se ne pokazuju bas ni u Zvezdi i Partizanu kao asovi :( Kao aktuelni svetski prvaci ne smemo da dopustimo sebi da vodimo na Olimpijadu ljude koji su smesni,igraju kao juniori...A inace,ne znam sta drugi misle,ali meni apsolutno nije jasno zasto Tomasevic igra svake bozje godine,kad...pa,svi znamo kako on igra... :?:
Valjda cemo se popraviti za ovih par dana...Mozda smo se prosto uspavali zbog uspeha na Diamond Ball-u... Wow,pobedili smo Litvance,sad smo face 8)
MNOGO SAM BESNA!!!! :evil: :twisted:
 
snaja88:
Jelena87:
Obzirom da se raspao nas Dream team iz Indijanapolisa,nista iznenadjujuce...
Fali 5 igraca iz Amerike-Pedja,Vlade,Milan,Marko,Kotur.
Sa njima ne bi bilo zime. Aj,znamo da Divac ne bi igrao,ali nedopustivo je i da fali 4 igraca koji su osvojili SP. Kako god da okrenes nijedan glupi princip to ne sme da uradi :? :evil:
Rekla si sve sto bi i ja...
 
To pricaju strucnjaci od 17 god. koji su do juce sedeli na nosi.
Sram da vas bude jel vas ne uce nista u toj skoli, a ni kod kuce.Balavci jedni koji su kad je Obradovic osvajao medalje jeli pacija govna i dudinje.
Zapitajte se sta ste vi uradili u vasem zivotu da imate pravo da komentarisete nekoga kao sto je Zeljko Obradovic.
Jasna odmori malo dete to sto su ti proradili hormoni i sto mislis da je Stojakovic naj,naj,naj ne znaci da je to tako.
Gde je igrao Koturovic prosle godine pa da moze da igra za reprezentaciju na OI.
Sto se tice Tomasevica smesno je i pomisliti da ne zna da igra kosarku, a kamoli jos to napisati.
Sve u svemu deco ajd na spavanje.
 

Back
Top