Idemo sad: SVI U RIPANJ !

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Danas je većina političkih stranaka u okviru predizborne kampanje za lokalne izbore na Voždovcu održala kampanju u Ripnju. Kao što već rekoh, ja sam jednom bio tamo i to je teška selendra. I sad naravno svi obećavaju kule i gradove, brda i doline, obećavaju im i poklanjaju najsavremenija sredstva tehnologije i komunikacije kao što je to npr. fiksni telefon (i to bez kurble (pali se na gurku)) :hahaha: a na kraju će građani sela Ripanj od svih tih obećanih stvari i brda i dolina da dobiju samo geografsku kartu i to SFRJ. :mrgreen:

Gledam ja to na TV-u i mislim se kako se svi ti političari i lopovi pred izbore sete svih onih najzabačenijih mesta i opština, sela i selendri i reše da baš ta mesta obiđu u predizbornoj kampanji da se slikaju malo a posle izbora nema to selo i taj Ripanj da ih vide...sve do sledećih izbora. :mrgreen:

RI-PANJ, RI-PANJ, RI-PANJ, RI-PANJ !

:vatromet: :orkestar: :vatromet: :orkestar:

RIPANJ JE CENTAR SVETA, BRE !

Kak'a Evropa, idemo u Ripanj !!! :super: :rotf: :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Danas je većina političkih stranaka u okviru predizborne kampanje za lokalne izbore na Voždovcu održala kampanju u Ripnju. Kao što već rekoh, ja sam jednom bio tamo i to je teška selendra. I sad naravno svi obećavaju kule i gradove, brda i doline, obećavaju im i poklanjaju najsavremenija sredstva tehnologije i komunikacije kao što je to npr. fiksni telefon (i to bez kurble (pali se na gurku)) :hahaha: a na kraju će građani sela Ripanj od svih tih obećanih stvari i brda i dolina da dobiju samo geografsku kartu i to SFRJ. :mrgreen:

Gledam ja to na TV-u i mislim da kako se svi ti političari i lopovi pred izbore sete svih onih najzabačenijih mesta i opština, sela i selendri i reše da baš ta mesta obiđu u predizbornoj kampanji da se slikaju malo a posle izbora nema to selo i taj Ripanj da ih vide...sve do sledećih izbora. :mrgreen:

RI-PANJ, RI-PANJ, RI-PANJ, RI-PANJ !

:vatromet: :orkestar: :vatromet: :orkestar:

RIPANJ JE CENTAR SVETA, BRE !

Kak'a Evropa, idemo u Ripanj !!! :super: :rotf: :hahaha:

Како видим...идемо у пифку материну..:dash:
 
Ma idi bre, to ti je samo da popi*diš kad vidiš čega se sve sete u predizbornoj kampanji. Sete se sela, seljaka, radnika, penzionera i svih onih najugroženijih kategorija stanovništva ! Što neko ne ode u Delta Holding da se tamo slika u predizbornoj kampanji ? Bagra !
 

Back
Top