Moja skola je lepa. Mogla bi da bude jos lepsa
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Moja skola je lepa. Mogla bi da bude jos lepsa

Domaćin
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Moja skola je lepa. Mogla bi da bude jos lepsa

Moja Osnovna Skola, u kojoj ja idem, nalazi se u Leskovcu izmedju Ulice crvenog marka i Ulice vasa pelagica. Njeno ime je ime kao i kod ulice , ,,Vasa Pelagic’’.
    Kao prvo, ona ima prostrano dvoriste na kojem se nalazi teren za fudbal i za kosarku. Basta se nalazi levo i desno od glavnog ulaza.). Meni bi se dopalo da taj zajednicki teren za fudbal i kosarku rastavi. Jer cesto dolazi do sudara fudbalera i kosarkasa. Basta se nalazi levo i desno od glavnih vrata. Biblotetski prozori izlaze na jedan deo baste, a hodnicki u drugom delu. To mi se svidja. Ucionice ove skole mogle bi da bude veoma lepse. Kada bi se neki djak potrudio da se postara o uredu ucionica. Ova skola ima 2 sprata i 17 ucionica. Muski i zenski wc-i nalaze se na putu do cesma. Iza skole nalaze se basta sa kontenerima. Nekada je to bilo sve razbacano, ali sad u zadnjem vremenu je malo bolje. Najveca muka spoljasnjeg izgleda su mi slomljena stakla. Djaci iznd 5. razreda cesto lome stakla na prozorima i prave nered. Tako se ugrozavaju i baste. Preko puta bivseg glavnog ulaza sada je suma. Prozori muzickog kabineta gledaju u unutrasnjoj basti. Najprljavije mesto u skoli je wc-e. Ne znam za zenski, jer nikad nisam bio u tom wc-u. U muskom wc-u, zidovi su ispisani grafitima, svu da je voda i slavine ne rade. Ne znam zasto se to ne uredi. Slavine, gde se pije voda, ne rade uvek. Ali nije najruznija. U nekim skolama nema WC-a, fiskulturnih sala, biblioteka itd. U ovoj skoli ima svega. Voleo bih da svako dete postuju skolu.

Legenda
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Moja skola je lepa. Mogla bi da bude jos lepsa

i sta mene zabole za to?

Domaćin
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

A bas sam bio pismen ranije.

DODIRLJIVA nije na forumu
    Vidim vrata, ključa nema, glas u glavi kaže vrati se, ali srce kuca jače, naćiću te, verujem!
    Ističe se DODIRLJIVA (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Jaoo sad kapiram..haha
    Smehom strah pokrijem uvek... (kad otkrijem da si sretan)

DODIRLJIVA nije na forumu
    Vidim vrata, ključa nema, glas u glavi kaže vrati se, ali srce kuca jače, naćiću te, verujem!
    Ističe se DODIRLJIVA (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio mikki88 Pogledaj poruku

Moja Osnovna Skola, u kojoj ja idem, nalazi se u Leskovcu izmedju Ulice crvenog marka i Ulice vasa pelagica. Njeno ime je ime kao i kod ulice , ,,Vasa Pelagic’’.
    Kao prvo, ona ima prostrano dvoriste na kojem se nalazi teren za fudbal i za kosarku. Basta se nalazi levo i desno od glavnog ulaza.). Meni bi se dopalo da taj zajednicki teren za fudbal i kosarku rastavi. Jer cesto dolazi do sudara fudbalera i kosarkasa. Basta se nalazi levo i desno od glavnih vrata. Biblotetski prozori izlaze na jedan deo baste, a hodnicki u drugom delu. To mi se svidja. Ucionice ove skole mogle bi da bude veoma lepse. Kada bi se neki djak potrudio da se postara o uredu ucionica. Ova skola ima 2 sprata i 17 ucionica. Muski i zenski wc-i nalaze se na putu do cesma. Iza skole nalaze se basta sa kontenerima. Nekada je to bilo sve razbacano, ali sad u zadnjem vremenu je malo bolje. Najveca muka spoljasnjeg izgleda su mi slomljena stakla. Djaci iznd 5. razreda cesto lome stakla na prozorima i prave nered. Tako se ugrozavaju i baste. Preko puta bivseg glavnog ulaza sada je suma. Prozori muzickog kabineta gledaju u unutrasnjoj basti. Najprljavije mesto u skoli je wc-e. Ne znam za zenski, jer nikad nisam bio u tom wc-u. U muskom wc-u, zidovi su ispisani grafitima, svu da je voda i slavine ne rade. Ne znam zasto se to ne uredi. Slavine, gde se pije voda, ne rade uvek. Ali nije najruznija. U nekim skolama nema WC-a, fiskulturnih sala, biblioteka itd. U ovoj skoli ima svega. Voleo bih da svako dete postuju skolu.
    Smehom strah pokrijem uvek... (kad otkrijem da si sretan)

Legenda
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mikki88 Pogledaj poruku
    A bas sam bio pismen ranije.
    i ti otvaras temu o leskovcaninu koji se frlja sa padezima,kao da je to nesto cudno??

Buduća legenda GhettoBeograd (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    96

sa tobom nesto nije uredu cim pises tako o skoli...jesi pijan,drogiran ili prirodno lud?
    Ne znam ko te je slagao da kidas

Slične teme

1. Mogla bi sestra da ti bude NEMA a mogla bi cerka da ti bude IMA. Zasto?
    Autor 16machkova32machka u forumu Ljubav i seks (18+)
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 16.10.2008., 02:08
  2. lepa lepša najlepša
    Autor 100 % u forumu Ljubav i seks (18+)
    Odgovora: 92
    Poslednja poruka: 18.03.2008., 00:23
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.04.2005., 12:35
  4. Sitonija je lepsa od Kasandre
    Autor valhalla u forumu Putovanja
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.04.2005., 10:49

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge