Када ће "Престонаследник" Александар назад кући?

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Мислим у Лондон !
Он је дошао у Србију да распрода још мало што је остало!


Мало ,па оде код окупатора и непријатеља да са њима склапа савезе !

Престолонаследник Александар: САД ће помоћи да се одбаце условљавања у односу на Србију

:zcepanje:

Окупирао народу имовину, сада се шири по Србији, а не зна ни да говори српски!
 
Mislim, prestolonaslednika ne volim ni ja, niti sam za restauraciju monarhije, ali to o narodnoj imovini i ostalim idiotlucima, prosto ne mogu da slušam.
Imali ste svoju šansu, pokazali ste šta umete i ajd sad u istoriju

Па ваљда је окупирао народу имовину!
То је чињеница ,не може се бежати од тога...
 
Мислим у Лондон !
Он је дошао у Србију да распрода још мало што је остало!


Мало ,па оде код окупатора и непријатеља да са њима склапа савезе !

Престолонаследник Александар: САД ће помоћи да се одбаце условљавања у односу на Србију

:zcepanje:

Окупирао народу имовину, сада се шири по Србији, а не зна ни да говори српски!

GLUPOST !!!!!!!!
 
A zasto doticnog konstantno zovu prestolonaslednik, umeju li te osobe da citaju Ustav Srbije?

Не само престонаследник него још и титулу човек сам себи доделио...Мало по мало па на његовим пропагандним сајтовима..Принц и Принцеза...Престонаследник ...Краљ..
још једино није изјавио да је Бог али то се са титулом ваљда подразумева.

Зашто не врати народну имовину? Нису се комунисти борили да у дворцима седе нити "маршали" ,нити" престонаследници" ...него народ!
 
karadjordja su izabrali, tj narod

i sutra, ako treba, da izaberemo, al opet nekog ko karadjordje

ovaj je engleski oficir, nije nasa fela

tako je...za mene on nije bio nikad prestolonaslednik...karadjordjevici su po meni abdicirali 41 kad su ostavili narod i pobegli na sigurno...tad su izgubili pravo na presto...izdali su svoj narod...svaki srbin ima veca prava na presto ako nekad bude monarhija od karadjordjevica...
 
tako je...za mene on nije bio nikad prestolonaslednik...karadjordjevici su po meni abdicirali 41 kad su ostavili narod i pobegli na sigurno...tad su izgubili pravo na presto...izdali su svoj narod...svaki srbin ima veca prava na presto ako nekad bude monarhija od karadjordjevica...

nije mladi kralj petar pobegao iz srbije, on je napustio jugoslaviju.

pa neka se vracaju u jugoslaviju, sto nama bre sve tako nesto,

samo nama eu nato ne da ono sto je nase
 
Не само престонаследник него још и титулу човек сам себи доделио...Мало по мало па на његовим пропагандним сајтовима..Принц и Принцеза...Престонаследник ...Краљ..
још једино није изјавио да је Бог али то се са титулом ваљда подразумева.

Зашто не врати народну имовину? Нису се комунисти борили да у дворцима седе нити "маршали" ,нити" престонаследници" ...него народ!

Ahaaaa. Za vreme vladavine komunista u tim istim dvorcima i vilama sedeo je narod :hahaha:
Mnogo su tebe devojko lagali ili imaš ozbiljne probleme sa vidom
 
tako je...za mene on nije bio nikad prestolonaslednik...karadjordjevici su po meni abdicirali 41 kad su ostavili narod i pobegli na sigurno...tad su izgubili pravo na presto...izdali su svoj narod...svaki srbin ima veca prava na presto ako nekad bude monarhija od karadjordjevica...
a sta je trebalo da ostane i sluzi Nemcima ili da ga likvidiraju ?
za vreme rata su i danski ,belgijski,holandski,grcki i norveski vladari u emigraciju za vreme rata pa su se vratili posle u svoje zemlje , a samo se u komnjarskim vukojebinama taj cin smatra za izdaju
otisao je i jedan general De Gol u London kada je Francuska okupirana pa niko normalan ne proglasava njega za izdajnika
 
narodnu imovinu?:zcepanje:jel onu što su oteli 45:per::whistling:

Ја сам против отимања 45 али је неко и пре 45 то исто отео од народа.Народ је саградио!Треба да буде народно а не ,као што рекох, нит маршалу,нит краљу..Поготово НЕ некаквом окупатору из Лондона.
 
Комунисти су народ !

Komunisti su licemerena stoka koja je najpre uletela u dedinjske vile i dvorce i do dan danas iz njih oni i njihovi potomci nisu izašli, niti bi ih neko puškama isterao.
Dakle, ne lupetaj gluposti i ne pričaj nama, deci socijalizma te bajke.
Mi dobro znamo da jeste postojala komunistička elita, znamo koliko je uticajna bila i znamo da te fraze o narodu možeš da okačiš mačku o rep.

Možemo uvek pričati o dobrobitima koje je takav sistem doneo, o svemu lepom što smo zapamtili, imali i doživeli, samo izbegni te populističke fraze u koje niko normalan zaista ne veruje
 
Иако бих волела да краљ прича нешто друго и пре свега србским језиком, нажалост то не видех :mrgreen:

Жао ми је прво што не зна србски, друго што ми више личи на енглеског официра него на неког "карађорђа" . Жалосте ме ове фотографије са Бајденом, као кад се сликаше и оне наше тенисерке са Клинтоном :mrgreen: Као да је сврака свима попила мозак :zcepanje:

На застави нам стоји круна, ал џабе кад немамо правог србског краља. :worth:
 
Komunisti su licemerena stoka koja je najpre uletela u dedinjske vile i dvorce i do dan danas iz njih oni i njihovi potomci nisu izašli, niti bi ih neko puškama isterao.
Dakle, ne lupetaj gluposti i ne pričaj nama, deci socijalizma te bajke.
Mi dobro znamo da jeste postojala komunistička elita, znamo koliko je uticajna bila i znamo da te fraze o narodu možeš da okačiš mačku o rep.

Možemo uvek pričati o dobrobitima koje je takav sistem doneo, o svemu lepom što smo zapamtili, imali i doživeli, samo izbegni te populističke fraze u koje niko normalan zaista ne veruje

Али исто треба да знаши да су се истински комунисти борили против те неправде и завршили на Голом Отоку!

Ево Стаљин се огласио на Видовдан са речима;

 

Back
Top