i u snu tad joj se snilo...

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
gledam juče ovu damu
i to kako joj lepo stoji zlatna šminka, i napisala sam čak na ljisu, da sam crna nosila bih zlatnu šminku i na spavanje
ovako nema šanse, mnogo mi gadno stoji, a to znam jer sam, dok još nisam kapirala da ne mora svakom sve lepo da liči, kupila sebi zlatni karmin. na svu sreću nisam ga se nanosila, bacila sam ga par godina kasnije (nego što je trebalo) gotovo netaknutog.

pa riđa kosa.
mug2.jpg

od petog razreda do sred gimnazije mi je to bilo nešto najlepše. i to sam probala, i to mi je bilo grozozo.. mada tada nisam znala da mogu da se oboje i obrve, sad znam al se sada ne usuđujem =)

onda ravna suknja, ona kao poslovna.
The-Pencil-Skirt_slideshow_image.jpg

to ne mogu da nosim, imam frikin struk i kuk. ok, veliko dupe, šta sad

tako, imate li vi neku tihu patnju, neku sitnicu koju biste baš volele ali ne možete, al nemojte kuće na karibima i džonije depove, nego tako, one koje se tiču izgleda.

valjda neću da budem usamljena u prosipanju =)
 
pa dzordz kluni i kuca na nekom moru






































:mrgreen: izini morala sam
moje tihe patnje:rolke i okrugli dekoltei (na velikim grudima uzas) visoke stikle na pos'o (boledu noge :lol: ) kikice,rajfovi (siroko celo i velika glava :lol: ) od sminke sve mi stoji sto volim tu sam bar imala srece
 
e da i kosulje i taj poslovni stajling mi grozno stoji,isto zbog grudi :roll: a nije da ne bih volela
opet dodavanje: kupaci trouglovi,isti razlog
lepi brushalteri koji samo ukrasavaju a ne obavezno pridrzavaju
ps pa vi posle stavljajte slikone
 
Poslednja izmena:
ima ,naravno da svako pati za necim.ja recimo imam tri dlake na glavi,nepravilno rasporedjene.oduvek mastam o dugoj talasastoj kosi.pustala sam kosu godinama,ali cim dodje do ramena pocne da se tannji i izgledam kao metla.

da i visoka sam 181,tako da visoke tanke stikle mogu da sanjam...
 
eh, za čim ti sve ne patim...

najpre za dugom crvenom kosom i zelenim očima...preko pokušaja da naučim da se našminkam(al da mi to lepo i stoji:mrgreen:), sve do vrtoglavo visokih potpetica u kojima bih umela da hodam i da trčim i sve...eto...:rumenko::rumenko::rumenko:
 
ah.... citavog sam zivota zalila sto nisam povukla gene sa mamine strane, one crvenokose/zelenooke i bjele kozhe
vec neke prljavo smedje oci sa zuckastim djelovima i tek primjesom zlenog
prozirnu kozhu i smedju kosu koja doduse dobije bakarne i plave pramenove ljeti, ali pod uslovom da se roshtiljam sto za sobom vuce i taman ten :(

i tako... ne suncam se od cetvrtog osnovne a zivim na nekoliko metara od mora.... godinama pokusavala da budem crvenokosa, ali je boja skroz neprirodna..... sociva ne dolaze u obzir
ni ljubicasta mi ne stoji kako treba, trebala bi da je blajham da bude primjetno ljubicasta
.... :(

ali sam zato povukla sve glupave stvari
 
Kovrdzava gusta kosa ... Umesto toga dobila sam sam neku tanku, ravnu i smedju, a htela bih plavu:besna:

Krupne oci ... Dobila sitne:besna:

Beo ten, i u sred leta kad zestoko pocrnim ja nekako imam bled providan ten:eek: da ne pricam nasta licim zimi bez dosta pudera ... Drakulina nevesta:zper:
 
Uopste mi ne dopada gradja u obliku pescanog sata. Muku sam izmucila sa njom tokom rane mladosti, polovinu garderobe nisam mogla da nosim jer bih delovala ili zdepasto ili vulgarno...Nikada u zivotu nisam obukla kosulju, verovatno nikada i necu a dopada mi se kombinacija bela tesna kosulja i sire farmerice. Ukoliko je ok u gornjem delu garant je baaaaas siroka u struku. Rolke mi uopste ne pristaju kao i siroke tunike. Uvek moram da nosim tesnu garderobu jer imam vece grudi, bas tanak struk i za nijansu sire kukove pa ukoliko nosim nesto sto nije strukirano odmah ne izgleda lepo na meni. Jos kako sam visoka sve upada u oci. Volim onaj sladak, deciji izgled a na meni je taj efekat nemoguce postici.
Nikada se nisam usudila da obucem stiklice i farmerice jer znam da bih previse oblo izgledala. Generalno imam previse oblina i koliko god trcala, vezbala i prikrivala ne mogu da se resim osnovne gradje.
Dopadaju mi se devojke vise decackog tela koje nemaju tanak struk, njima danasnja moda ide na ruku i mogu da obuku sve sto pozele. Kada sam bila u svojim teen godinicama volela sam taman ten (era solarijuma) i kosu boje meda pa sam se suncala dosta medjutim moja bleda koza moze samo da postane zlatna, nema sanse da potamnim na braon. Dobra strana je sto mi to vise ne smeta, sazivela sam se sa tim da imam tipicno balkanske crte, bledu put, ravnu braonkasto-crvenkastu kosu, sitnije lice. Izgledam potpuno obicno, mozda i to nije lepo...nemam bas nikakvu specifiku, mogu da se dopadnem tek ako me covek bas zagleda
 
@Stroncijum nije istina:cool:

lcjlt.jpg



1. volela bih da sam tamnija,kao crnkinja skoro..e sad,crna jesam,al ne kao crnkinja,tako da mi to patnja,znaci NE tamni ten vec CRNA ima razlika,a ja hocu da budem to drugo plus josh pedeset puta jache...bila sam samo jednom crna kao crnkinja :sad2: vestackim putem,l kaako je bilo lepo :aha:.opsednuta sam od malena onim Latinoamerickim zenama i htela sam uvek biti rasna meleskinja,eto:lol:
2. sive oci...htela sam prvo zelene,ali jarko zelene, zato shto jaaako lepo izgledaju kad si crna i imas crnu kosu,bash kao zmija,i uvek mi je bilo ne znam,egzoticno...pa sam onda zelene promenila u plave pa posle dosla do zakljucka da su najlepse,one,hazel eyes,sive..toooo je preelepo kad stavi devojka koja ima takve oci crni kreon te oci ju ju....al eto,nemam :( doduse,ako imas taman ten i crnu kosu sa sivim ocima bi izgledao kao vampir iz Meksika
3.Ravna kosa:neutral: imam crnu kosu do dupeta,jaaaako talasastu i to mrzim,i gusta je,a ja to jako ne volim,ravnam je,i nikako nije kako ja hocu,kad idem kod frizerke bude mi do dupeta,leepa NE gusta vec tanka,raavna i ja bih to,svasta sam radila,i plakala zbog kose skoro i htela da se osisam na celavo i nosim periku { mrtva sam ozbiljna :lol: } do koriscenja svakakvih seruma za ravnanje i peglanje,samponi za ravnu kosu.....al i dalje mi je gusta:confused: a ja hocu tanka da bude i nervira me kad god je dovedem u lepo stanje { tanka i ravna } izadjem napolje i od vlage postane pufnasta:confused: A meni ne stoji tako neshto jer imam jako duguljasto,usko, malo lice,i sitna sam,i tolika kosa na mene malu......
4. noge..hocu da se ugojim tu....

to bi bilo to...dakle ten,jachi da bude,kosa tanka,laksa za ravnanje da bude,i noge...


P.S. Parka dobra ti tema.
 
Poslednja izmena:
@Stroncijum nije istina:cool:

lcjlt.jpg



1. volela bih da sam tamnija,kao crnkinja skoro..e sad,crna jesam,al ne kao crnkinja,tako da mi to patnja,znaci NE tamni ten vec CRNA ima razlika,a ja hocu da budem to drugo plus josh pedeset puta jache...bila sam samo jednom crna kao crnkinja :sad2: vestackim putem,l kaako je bilo lepo :aha:.opsednuta sam od malena onim Latinoamerickim zenama i htela sam uvek biti rasna meleskinja,eto:lol:
2. sive oci...htela sam prvo zelene,ali jarko zelene, zato shto jaaako lepo izgledaju kad si crna i imas crnu kosu,bash kao zmija,i uvek mi je bilo ne znam,egzoticno...pa sam onda zelene promenila u plave pa posle dosla do zakljucka da su najlepse,one,hazel eyes,sive..toooo je preelepo kad stavi devojka koja ima takve oci crni kreon te oci ju ju....al eto,nemam :( doduse,ako imas taman ten i crnu kosu sa sivim ocima bi izgledao kao vampir iz Meksika
3.Ravna kosa:neutral: imam crnu kosu do dupeta,jaaaako talasastu i to mrzim,i gusta je,a ja to jako ne volim,ravnam je,i nikako nije kako ja hocu,kad idem kod frizerke bude mi do dupeta,leepa NE gusta vec tanka,raavna i ja bih to,svasta sam radila,i plakala zbog kose skoro i htela da se osisam na celavo i nosim periku { mrtva sam ozbiljna :lol: } do koriscenja svakakvih seruma za ravnanje i peglanje,samponi za ravnu kosu.....al i dalje mi je gusta:confused: a ja hocu tanka da bude i nervira me kad god je dovedem u lepo stanje { tanka i ravna } izadjem napolje i od vlage postane pufnasta:confused: A meni ne stoji tako neshto jer imam jako duguljasto,usko, malo lice,i sitna sam,i tolika kosa na mene malu......
4. noge..hocu da se ugojim tu....

to bi bilo to...dakle ten,jachi da bude,kosa tanka,laksa za ravnanje da bude,i noge...


P.S. Parka dobra ti tema.

aj daj meni malo kose...:)

što se tiče izgleda uvijek sam željela da imam:
http://static.nacional.hr/img/3502e583264b11739d7c46b4a8e20335_large.jpg

ko ima lijepe zube,ne može biti ružan i sve mu fino stoji...:))

ostalim sam zadovoljna,manje više...

od odjeće mi ništa i nije želja što mi lijepo ne stoji...:)
tako da...tih patnji nemam...
 

Back
Top