brak i strast

страст се неће угасити ако постоји љубав само ако вас удави навика или почнете да љубав контате као поштовање због времена заједно и тако

то је врло опасно јер поштовање и љубав нису иста ствар

ако вам је сваки дан у вези као први онда се страст никад неће угасити
 
sitna iznenadjenja, sitne provokacije, humor i zajednistvo mogu da doprinesu da se strast nikada ne izgubi,m i naravno da supruznici vode racuna o sebi i imaju aktivan drustveni zivot,m da se ne zapuste
 
страст се неће угасити ако постоји љубав само ако вас удави навика или почнете да љубав контате као поштовање због времена заједно и тако

то је врло опасно јер поштовање и љубав нису иста ствар

ако вам је сваки дан у вези као први онда се страст никад неће угасити


:think: nesto mi tesko da u to poverujem...nijedan dan nije isti, niti osecanja mogu da budu svaki dan istog inteziteta...
Tesko verujem da je strast nakon 5 godina ili vise identicna onoj kakvu su imali partneri u pocetku...
 
dok je oboma birniaj porodica od sebe samih, nema problema....a ako se u brak uslo iz ljubavi i postovanja nema razloga da tu ista smeta dok god oboje skrbe maksimalno za porodicu......
 
:think: nesto mi tesko da u to poverujem...nijedan dan nije isti, niti osecanja mogu da budu svaki dan istog inteziteta...
Tesko verujem da je strast nakon 5 godina ili vise identicna onoj kakvu su imali partneri u pocetku...

то што ти је тешко да поверујеш само отежава ствари :neutral: ниједан дан није исти то јесте чињеница али свеж однос а и дуготрајни однос уопште не морају да прате то правило. Страст је окидач ако то не постоји проблем је у особи а) или особи б) али не у дану или времену заједно

не мора да буде идентично може и да постаје боље кроз време не знам зашто се посматра црн сценарио увек
 

Back
Top