MARTINKE

Nosim Shellys 14 kopci bordo.Pa za mene predstavljaju super tople i udobne cizme koje idu na svu moju garderobu :lol: Znam da svi uglavnom kazu da je to pozerski ali ja volim da ih pokazujem....ne da bi se videlo da ja sad kao slusam rock vec zato sto su mi lepe i ponosim se njima :)
 
Martinke su zakon, najbolja i najudobnija obuca koju je ikad iko napravio. Licno nosim klasicne Air Wair, 10 kopci, crne, uglavnom od oktobra do aprila, mada moze i leti ako bas ustrebaju (koncerti i sl.). A oni koji ne razumeju nas koji ih nosimo, nece nikad ni razumeti. Jer, "to nije pitanje stila, to je pitanje stava".
 
kebda:
i ja se ponosim tobom kad si odgovorila na temu.

crne, 10 kopci, dr.m. "airwair", samo zimi jer su odlicne
Tooooooooooooooooooooooooo,lave :D I ja imam te i obozavam ih.Imam ih vec 6 godina i josh uvek su divne!Kad sam bila mladja,nosila sam ih i leti,ali sad ipak prednost dajem starkama,ali chim pochne malo hladnije vreme,a ja odmah u njih...
 
dankam:
kebda:
i ja se ponosim tobom kad si odgovorila na temu.

crne, 10 kopci, dr.m. "airwair", samo zimi jer su odlicne
Tooooooooooooooooooooooooo,lave :D I ja imam te i obozavam ih.Imam ih vec 6 godina i josh uvek su divne!Kad sam bila mladja,nosila sam ih i leti,ali sad ipak prednost dajem starkama,ali chim pochne malo hladnije vreme,a ja odmah u njih...

sve nas je vise sa martinkama puno pozdrav za "pamet u glave na noge MARTINKE"
JA SAM U SVOM FAZONU ALI MARTINKE SU STVARNO JEDAN DEO JEDNOG FANTASTICNOG VREMENA .....AKADEMIJA,KST....MA POZDRAV ZA SVE
 
kebda:
sve nas je vise sa martinkama puno pozdrav za "pamet u glave na noge MARTINKE"
JA SAM U SVOM FAZONU ALI MARTINKE SU STVARNO JEDAN DEO JEDNOG FANTASTICNOG VREMENA .....AKADEMIJA,KST....MA POZDRAV ZA SVE
Eh,da,KST i Akademija...bash mi nedostaju ta mestashca...mogla bih i da svratim
 
dankam:
kebda:
sve nas je vise sa martinkama puno pozdrav za "pamet u glave na noge MARTINKE"
JA SAM U SVOM FAZONU ALI MARTINKE SU STVARNO JEDAN DEO JEDNOG FANTASTICNOG VREMENA .....AKADEMIJA,KST....MA POZDRAV ZA SVE
Eh,da,KST i Akademija...bash mi nedostaju ta mestashca...mogla bih i da svratim

kst je obdaniste, demija je prsla sa muzikom izuzev nedeljom trenutno je woodoo najbolji! :D
 
Ja imam Black Horse ili tako nekako.
Uglavnom, postavljene, sa debelim djonom. Upotrebljive jedino u zimsko doba, jer su stabilne i tople. Nisam u fazonu da ih furam stalno, vise sam prakticna.
 
Ja imam Black Horse ili tako nekako.
Uglavnom, postavljene, sa debelim djonom. Upotrebljive jedino u zimsko doba, jer su stabilne i tople. Nisam u fazonu da ih furam stalno, vise sam prakticna.
 
bas zbog te prakticnosti i ja ih volim. nemaju veze sa godinama ali itekako imaju sa stavom onoga ko ih nosi.

ps
pisem o martinkama, ne o muzici, da ne bude zabune.
 
ma jok, krajnje su prakticne i prvi nisam neki da se oblacim da bi drugi uvideli moj muzicki ukus.
muzika je ili dobra ili losa.
a vi ste svi FANTASTICNI jer mi je pun **** ovih magova sektasa i ostalih umobolnih likova.

...let there be rock... :D
 
kebda:
dankam:
kebda:
sve nas je vise sa martinkama puno pozdrav za "pamet u glave na noge MARTINKE"
JA SAM U SVOM FAZONU ALI MARTINKE SU STVARNO JEDAN DEO JEDNOG FANTASTICNOG VREMENA .....AKADEMIJA,KST....MA POZDRAV ZA SVE
Eh,da,KST i Akademija...bash mi nedostaju ta mestashca...mogla bih i da svratim

kst je obdaniste, demija je prsla sa muzikom izuzev nedeljom trenutno je woodoo najbolji! :D
a jeste KST obdanishte,ali je lepo videti i da nove generacije izlaze tamo,a ne vise po Barutanama i sl 8) a Woodoo,pa tamo sam regular,kad mi pochne fax,tamo sam skoro svaki dan
 
dankam:
kebda:
dankam:
kebda:
sve nas je vise sa martinkama puno pozdrav za "pamet u glave na noge MARTINKE"
JA SAM U SVOM FAZONU ALI MARTINKE SU STVARNO JEDAN DEO JEDNOG FANTASTICNOG VREMENA .....AKADEMIJA,KST....MA POZDRAV ZA SVE
Eh,da,KST i Akademija...bash mi nedostaju ta mestashca...mogla bih i da svratim

kst je obdaniste, demija je prsla sa muzikom izuzev nedeljom trenutno je woodoo najbolji! :D
a jeste KST obdanishte,ali je lepo videti i da nove generacije izlaze tamo,a ne vise po Barutanama i sl 8) a Woodoo,pa tamo sam regular,kad mi pochne fax,tamo sam skoro svaki dan

pa vidimo se dao bog na nekim pijankama?
pozdrav druze
 

Back
Top