Novi svetski ekonomsko-sexualni trendovi

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Globalizacijom se sex trziste mnogo menja i to uglavnom na stetu oba pola. Medjutim pravi ekonomista mora uvek da gleda kako da profitira uz najmanji trosak
Primetan je sex turizam u zemlje treceg sveta, gde se za mnogo manji novac nego ovde moze naci zena i to mnogo lakse.
Medjutim pitanje se postavlja da li su lepse ove nase devojke, ili tamo neke? Pa to je relativno za mene kao pravog zastitnika i nebeskog poslanika za mene su mi najdraze moje sestre u blizini. I ja nalazim veliku lepotu u njima. Medjutim cak i sam Bog otac zna da ponekad mora biti ostar prema braci i sestrama svojima i da ih mora kazniti. A to nam upravo daje mogucnost globalizacije, da relativno lako nadjemo drugog partnera.
Za zene sa druge strane nije tako jednostavno, jer one vremenom su sve ruznije, i tako je samo poenta kada ce razumeti svoju neumitno losu poziciju. Fora je u tome da one misle da stvari drugacije funkcionisu, medjutim trziste je neumoljivo. Ko ce normalan posle uzimati za zenu neku tamo od 30 godina sto je bila sa pola grada? Niko
Medjutim mora uzeti nekoga, a tu upravo nastupa novo trziste istoka i sa mnogo boljim prilikama. Za Pravog ekonomistu ce svakako biti dosta oprtunizacija.
 
Pre ce biti da ti ne znas cene.
A i plus nije rec samo o sexy :roll:
Sex mozes i besplatno da dobijes ako tako gledamo, medjutim nije tako problem jednostavan.

Ala si sada rekao pametnu stvar...
crazy.gif
 

Back
Top