Svuda me prati broj 666???

-GoRsKi-

Aktivan član
Poruka
1.535
Surfujem internetom i slučajno bacim pogled dole u ugao gde piše: vi ste 666 posjetilac, x-puta na youtube gledam klip i u međuvremenu ugledam da sam ja 666 koji ga je odgledao...broj mog indexa sa osnovnih studija nosi broj 6, upisujem master studije dobijam index sa brojem 6, u međuvremenu Zakon dozvoli da se još ovu godinu može završiti po starom progamu magistarskih studija i opet dobijam novi index pogodite sa brojem 6. Sada imam tri indexa jedan na drugom. Šetam sa devojkom gradom...ispred mene puf prođe lik sa majcom na kojoj piše 666, i opet me natjera na razmišljanje šta se ovo dešava u p.m.
Vozim se automobilom, kuliram i odjednom vidim auto ispred mene nosi registarsku oznaku 666 (uglavnom zadnja 3 broja reg. tablice). Nećete verovati i ovo: osnovica moje plate za radne sate tokom sedmice bez putnih troškova i toplog obroka iznosi 666,50 KM i liježe mi svaki mjesec odvojeno na račun.
U početku mi je bilo interesantno i uvek sam pucao od smeha zbog slučajnosti ovog broja koji mi se nekliko desetina puta dešavao do tada ali sad kada se ponavlja na ovoliko polja počinjem malo da se plašim...

Verujem da među vama ima sličnih kojima su se ove stvari događale ili se još uvek događaju. Da li neko može da odgonetne ove znakove...zašto srećem uvjek ovaj satanistički broj. Živim potpuno normalno, nisam uopšte agresivan, nikog ubio, intelektualac, radim i živim kao sav normalan svet ali...

Čak i sada dok kucam ovu temu, bacio sam na svoj hard disk pogled na sekundu da vidim koliko imam free space...i šta mislite koliko ga imam? :sad2:

Nije zajebancija...molim vas za komentar...
 
Inače ovo su samo neke od situacija koje sam u ovom trenutku mogao da se sjetim gde me taj broj susretao...bilo ih je još zaista mnogo znači neka paradoksalna situacija ja naletim na broj 666 niđe veze...
Kako? Zašto? Zbog čega? Šta to znači? pitanja na žalost bez odgovora...inače ne vjerujem baš mnogo u te gluposti kao antihrist bla bla bla...
 
Ja ne verujem da nas stvari prate, nego da ih mi tražimo. Ako zaista hoćeš da otkriješ šta ti te događa iskreno odgovori na ova pitanja.(meni ili sebi, svejedno)
Šta za tebe znači to što "te prati" broj 666?
Šta za tebe znači sam taj broj?
U šta ti veruješ i ne veruješ i zašto?
Ako odgovoriš iskreno, doći ćeš sigurno do nekih odgovora. Ne ignoriši prve misli koje ti padnu na pamet.
 
Pod pretpostavkom da se ne sprdas sa svima nama ovde
i da je sve sto si napisao tacno (a nema razloga da ne bude),
ja bih ti savetovao da ne obracas previse paznju na "satansku"
prirodu tog broja, vec kao sto je **Lady** napisala,
preispitaj sta tebi znace sestice i u kakvoj su vezi sa tobom.
Mene na ovaj ili onaj nacin prati broj 12 kroz ceo zivot.
To je zagonetka starija od nas.
I seti se reci mudrog Pitagore: "brojevi vladaju svemirom"
 

Back
Top