Excel problem

falco

Ističe se
Poruka
2.007
Zdravo, imam "mali" problem. :(
Potrebno je da uporedim vrednosti recimo iz celije C14 sa vrednoscu iz D14 (u pitanju su brojevi sa tackom). I ako je apsolutna vrednost te razlike veca od neke vrednosti, da mi u nekoj koloni napise koji red je u pitanju. Znam da nije problem da se uradi kada ima na primer 10 redova, ali sta ako ima 1000? :think:
 
ako se dobro secam, $ sluzi da zameni broj kolone ili reda. napisi formule sa tim u nekoliko polja, pa onda obelezi ta polja, klikni na kockicu u donjem levom uglu selekcije i razvuci na 1000 polja, sadrzaj ce da se prilagodi za svako od tih hiljadu.
 
ako se dobro secam, $ sluzi da zameni broj kolone ili reda. napisi formule sa tim u nekoliko polja, pa onda obelezi ta polja, klikni na kockicu u donjem levom uglu selekcije i razvuci na 1000 polja, sadrzaj ce da se prilagodi za svako od tih hiljadu.

Hvala. Skroz sam zaboravio na to "razvlacenje" formule :rumenko:
 
Zdravo,
treba mi pomoc.
Kako da iz odredjenog sheet-a, koji je nepromenljiv i sadrzi brojeve poredjane po redovima, (npr. 1,50 2,00 ..) kako da te redove po potrebi prebacujem u novi sheet najkracim putem (ako moze bez stalnog copy - paste jer to sad radim )
hvala
 

Back
Top