Srbin okrivljen za poraz BiH protiv Portugala

Atreides

Ističe se
Banovan
Poruka
2.736
Kreator igre reprezentacije BiH, Zvjezdan Misimović, izjavio je da više neće igrati za „zmajeve” dok ih predvodi selektor Miroslav Ćiro Blažević. Vezni igrač Volfsburga je od strane Ćire optužen da je minirao ekipu u revanšu baraža sa Portugalom, pošto je tri dana kasnije odigrao meč za nemački klub protiv Nirnberga.

Čak je „trener svih trenera” rekao i da je „srpski” lobi u FS BiH onemogućio njegovom timu da se plasira na Svetsko prvenstvo.

„Sramota je, bezobrazno je ako je selektor izjavio tako nešto. To nema nikakvog smisla. Imao sam problem s kolenom, povredu sam zaradio u Lisabonu na prvoj utakmici. Ne znam o čemu je govorio Blažević”, rekao je Misimović za „Glas Srpske”.

Prema njegovim rečima, o navodnom „srpskom lobiju”, ne zna apsolutno ništa. „To treba da pitate Blaževića, stvarno ne znam o čemu se radi”.

Posle meča u Lisabonu, Misimović je proglašen najgorim igračem u reprezentaciji BiH, opet od strane selektora, koji je naveo da je on jedini krivac i za parne kartone Emira Spahića, Elvira Rahimića i Samira Muratovića.

„Pre svega, profesionalac sam i svestan činjenice da sam u Portugalu odigrao loše. Neke stvari ne treba rešavati preko medija, ali, očigledno je da Blažević traži alibi. Mi u dve utakmice baraža nismo postigli gol. Portugal je bio mnogo bolji i zasluženo prošao na Mundijal”.

Misimović nije želeo da objasni pojedinosti sukoba sa selektorom, koji je kulminirao u Zenici.

„To što je dogodilo ne bih da iznosim u javnost. Sa Ćirom više neću sarađivati. Stojim i dalje na usluzi Fudbalskom savezu BiH, reprezentaciji, ali u ovakvim uslovima... Ništa se ne može sakriti. Dok je Blažević selektor, sebe ne vidim u reprezentaciji”.

Njemu, ali i golmanu Nemanji Supiću, bio je zabranjen ulazak u svečanu ložu na tribinama „Bilinog polja” pred utakmicu sa Portugalom. Pri ulasku mu je pomogao sekretar Sudijske organizacije FS BiH Salem Prolić, koji je time izazvao bes osuđenog generalnog sekretara FS BiH, Muniba Ušanovića. (Mondo)


Hoce li Srbi ikada nauciti?? Ko je terao ovog Misimovica da igra za poturice i sad mu je djavo kriv sto je on okrivljen za poraz. Umesto da bude uz svoj narod od igraza neku poturicku reprezentaciju.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kada nešto ne ide-okrivi Srbe,da skreneš pažnju sa svojih problema!Ali,neka im,neka se jedu,mi smo otišli na SP,njih ko je.....

Pa ja sam vise bacio akcenat na to da taj Srbin Misimovic je igrao za te poturice a to sto je posle optuzen da je on kriv je klasika nego me vise fascinira taj idiotizam Srba i sta ih to vuce da idu tamo gde su nepozeljni i gde im se na kraju uvek lose pise.
Eto taj Misimovic mozda je mogao za Srbiju da igra a ukoliko ipak nije bio dovoljno dobar da bi ga zvao Antic ne vidim potrebu ni da igra za poturice.
Coveku lepo ide u klubu za koji igra , sigurno uzima i lepe pare i ne vidim frku da sad igra za neku reprezentaciju. Ako nema mesta u reprezentaciji za koju bi trebalo da igra ( Srbija ) onda nista. Neka se trudi mozda privuce paznju Antica a ako ne nikakva tragedija.
 
Pa ja sam vise bacio akcenat na to da taj Srbin Misimovic je igrao za te poturice a to sto je posle optuzen da je on kriv je klasika nego me vise fascinira taj idiotizam Srba i sta ih to vuce da idu tamo gde su nepozeljni i gde im se na kraju uvek lose pise.
Eto taj Misimovic mozda je mogao za Srbiju da igra a ukoliko ipak nije bio dovoljno dobar da bi ga zvao Antic ne vidim potrebu ni da igra za poturice.
Coveku lepo ide u klubu za koji igra , sigurno uzima i lepe pare i ne vidim frku da sad igra za neku reprezentaciju. Ako nema mesta u reprezentaciji za koju bi trebalo da igra ( Srbija ) onda nista. Neka se trudi mozda privuce paznju Antica a ako ne nikakva tragedija.

U vezi toga sam cuo da su tu menadzeri uprskali oko para,jer navodno su veliki dilovi ko ce igrati za reprezentaciju,jer onda skace njihova cijena na trzistu.I kao da je Piksi trazio 100 000 eura,ovaj se naljutio i igrao za BiH.Ne tvrdim da je ovo tacno,ali uveliko se prica
 
taj misimovic je igrao za nashu mladu reprezentaciju ali kod bata djore nije bio dovoljno perspektivan i kalibar za buducnost a tima
tako da..kad ga nashi nisu hteli igra za baznijance da se proda,bole ga ona stvar
nije jedini
tim putem za nemce je krenuo recimo i marko marin koga su nashi iskulirali pa je sad jedan od perspektivnijih mladih nada panzera...uz par turaka i crnaca lol
 
U Portugalu je stvarno bio medju najgorim igracima.
Medjutim i pored toga oni su promasili kolosalne sanse, sa kojim on veze nije imao.
A o taktici Blazevica u drugom mecu tek ne treba govoriti.

Iskljuciv krivac za neprolaz su pobrojani ziceri koje su promasili u prvom mecu i katastrofalna taktika matore budale.
 
taj misimovic je igrao za nashu mladu reprezentaciju ali kod bata djore nije bio dovoljno perspektivan i kalibar za buducnost a tima
tako da..kad ga nashi nisu hteli igra za baznijance da se proda,bole ga ona stvar
nije jedini
tim putem za nemce je krenuo recimo i marko marin koga su nashi iskulirali pa je sad jedan od perspektivnijih mladih nada panzera...uz par turaka i crnaca lol
tacno tako , mislim pravo je cudo i prirodni fenomen sto i ovo sto imamo igra za reprezentaciju pored bata Djore i Toleta Karadzica ...a jos je Tole i zlato naspram prethodnika tipa Terzica , Pikseta,Deja Savicevica i ostalih umetnika .
 
Pa doticni Misimovic kad su ga pitali da li bi odigrao utakmicu za RS, izjavio je valjda da je oduvek bio Bosanac. Cak je i na nekim utakmicama Wolfsburga nosio znojnicu sa bosanskom zastavom.
Da se malo strpio, glat bi dobio mesto kod Antica 2008, u sezoni kad je zaista i poceo da igra u zivotnoj formi i imao bi priliku da igra SP. Mator nije ima 27 godina. No njegova stvar. Ko ga yebe.
 
Misimović je igrao za nekoliko mladih selekcija tadašnje Savezne Republike Jugoslavije da bi ga ovaj mozak od trenutnog trenera Zvezde odjebao jer je navodno debeo, spor, i netalentovan. Znači Pižon, a ne Đorić.

A eto, sad je najbolji plejmejker nemačkog prvenstva, i čovek koji bi našem nacionalnom timu koji je toliko slab na toj poziciji legao k'o Čanku dijeta. Umesto toga moramo da molimo Boga da se Antić dogovori sa, iako odličnim, ipak matorim, Rambom Petkovićem.

Zato mi imamo malog Milosa Krasica.Novi Pirlo.:worth:

Reći da je Krasić novi Pirlo ti je otprilike k'o reći da je Mesi novi Šmajhel. Veze nemaju, izuzev duge kose.
 
Pa doticni Misimovic kad su ga pitali da li bi odigrao utakmicu za RS, izjavio je valjda da je oduvek bio Bosanac. Cak je i na nekim utakmicama Wolfsburga nosio znojnicu sa bosanskom zastavom.
Da se malo strpio, glat bi dobio mesto kod Antica 2008, u sezoni kad je zaista i poceo da igra u zivotnoj formi i imao bi priliku da igra SP. Mator nije ima 27 godina. No njegova stvar. Ko ga yebe.
aj nema veze to za gluposti sa bosanskom znojnicom i izjavama , al ko bi normalan cekao 27 godina da ga pozovu u neku reprezentaciju ako bas ne mora ? ...mislim yebes i tu reprezentaciju koja po prvi put u seniorskoj selekciji angazuje igraca u tim godinama ... pa i onaj nesrecni Dejan Lekic sto je trenutno predmet opste sprdacine je ranije dogurao do repke .
 
Koliko ja znam on je odustao od reprezentacije jos sa 21 godinu, kad ga je Pizon najurio iz mladih. Dakle nije da bas nije imao prilika i da nije mogao da ceka.

Sto se tice njega licno, to sto je planuo jednu sezonu u Nemackoj apsolutno nista ne mora da znaci. I ona kesa Barbarez je bio najbolji strelac Bundes Lige, da ne govorimo o takvim "velicinama" poput recimo Djovane Elbera ili Ailtona, koji kad su otisli iz Bundes lige nisu mogli da se sastave.
 
Koliko ja znam on je odustao od reprezentacije jos sa 21 godinu, kad ga je Pizon najurio iz mladih. Dakle nije da bas nije imao prilika i da nije mogao da ceka.

Sto se tice njega licno, to sto je planuo jednu sezonu u Nemackoj apsolutno nista ne mora da znaci. I ona kesa Barbarez je bio najbolji strelac Bundes Lige, da ne govorimo o takvim "velicinama" poput recimo Djovane Elbera ili Ailtona, koji kad su otisli iz Bundes lige nisu mogli da se sastave.
ko Anto Drobnjak :mrgreen:
 

Back
Top