cekanje..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
JaH_G|rL:
Elem...kao sto naslov kaze...verovatno naslucujete o cemu je rec...chekati dechka da se vrati iz vojske ili ne?? Bas me interesuje vashe misljenje !
Rano je da razmisljas o tome :?
______________
68.gif
69.gif
 
a da li si ti spremna da 8 meseci prakticno budes bez decka ? tj. da li si sigurna da ti se u tom periodu nece svideti neko drugi?

sa druge strane, nije bas lepo dati korpu decku dok je u vojsci :D , ali, hebi ga, razmisli da li je vredno toliko se zrtvovati. zamisli da 2 meseca posle njegovog povratka raskinete, sigurno bi se pitala cemu svo to cekanje, ako veza nije bila zaista jaka.

da imas 26 godina stvar bi bila drugacija, ali ovako...
 
A ja sam negde rujno vino pio,a ja sam negdje s drugom srecan bio a ti a ti si me cekala.Tako pjeva Toza.
No time to wait.Preporucujem svim forumasima in medias res:D
evo jos jedne ozivljene teme:) Dosta od mene i necu ih vise diza iz mrtvijeh z:D
 
A ja sam negde rujno vino pio,a ja sam negdje s drugom srecan bio a ti a ti si me cekala.Tako pjeva Toza.
No time to wait.Preporucujem svim forumasima in medias res:D
evo jos jedne ozivljene teme:) Dosta od mene i necu ih vise diza iz mrtvijeh z:D

evo ti ban....dizes teme stare 10 godina....i samo da znas,ovo ce mi biti prvi ban u zivotu....nadam se i poslednji....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top