sadrzaj tinejdz torbe

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.028
Danas kad sam isla ovamo na taj famozni razgovor, morala sam da spakujem sve potrebne stvari koje su mi trebale za nedajboze, pa sam uzela torbu iz ormara koju sam nosila proslog meseca na put, ali kako sam kasnila kao i uvek, nisam stigla da sve iz nje izbacim pa sam samo ubacila neophodne stvarcice.
I evo ga sadrzaj torbe:
- dva uloska
- vazelin za ruke
- antiperspirant
- cd sa filmovima od drugarice
- labelo
-mesecna autobuska karta, licna karta i pasos
- poluprazan paketic maramica
-novcanik
- dve iskoriscene maramice sram me bilo
-sminka poispadala iz teget nesesera
- kesa (nisam baba, ukrasna kesa je i ne znam odakle tu)
- hemijske
-turpija
- telefon
-jos recopisa od lekara, zdravstvena knjizica, i racuni odasvud od pre sto godina
- recept od lekara
- prsten
- krema za lice
-kljuc od kuce
- skoljka kutijica u kojoj je nekad stajala mobilna proteza
-fles od dva giga bez fri spejsa , ispunjen bili ajdol videima intervjuima i slikama
- selotejp traka
-kovanice
- snale za kosu
- parfem. Inace ne nosim parfem sa sobom ,
ali probajte da se vozite autosabracajem Kragujevac pola sata, a morala sam da odasiljam cvetne note danas-.-
- xit limun bombonice

tasnaresize.pg
Eto , to sam teglila kroz grad dok sam kasnila na jedan od najvaznijih dogadjaja od svih mojih trenutnih aktuelnih zbivanja. Nije se dogadjaj zavrsio slavno. :/ Mozda sledeci put.
I trunje i mrve su bile u tasni, al to sam izbacila.
Sad ajde vi , pisite sta imate u tasni, torbi, neseseru, pederusi, postavite slike, zajebavajte jedni druge, smejte se ( overu ) i tako to :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
@Kreptosucks

xD Meni bi to jedva stalo u kofer

Šta ja imam u školskoj torbi je jedna fascikla sa radovima (petkom dve, za praksu) i pernica -____- nadje se i poneka sveska xD a torba može da mi prodje ko mini ceger xD
 
Poslednja izmena:
Ja ne nosim torbice sa sobom, ali evo sta moj prednji desni dzep sadrzi: Oko 100 novcanica od po hiljadu dinara, orbit zvake, fiksni telefon, obicni ruski tenkic, 3 kolca za vampire, pola kila velog luka(za nedaj boze), srebrni meci, pistolj na srebrne metkice, i sarenu lazu...

U levom dzepu je jedna velika ozonska rupa, tu ne smem nista da stavim...ali cu dati nekim forumasima da zaglednu u dzep...:twisted:
 
novcanik, a u novcaniku - dve moje slike, slika jedne devojke, licna karta, kartice deviznog racuna, debitna kartica, jedno 500USD, 3000-10000 din, maestro debitna kartica, kondom. pored novcanika ide braun brijac sa after-shave-om, davidoff water cool, mirsljive maramice, orbit, kodza papiri iz banke, mobilni, punjac za mobilni, usb flash..i to je to. Mozda okacim sliku cisto da se vidi.
 
haha, jel to kofer or torba ? :D

ovako :
to je moja torbica, tj malo veca pederusha, shta cesh :)

- mob
- digitanli fotoaparat
- mushko labelo
- mali parfem
- 2 pak orbita, po pola
- pare - kad se ima
- godishnja kartica
- mali nozh


toliko, tj mozhda josh neshto, al' sam zaboravio ... :)



I da si sad odsechesh testise ne bi osetio razliku , nisu ljudi za dhzabe izmislili dzhepove.
 

Back
Top